Суперлига - Сърбия
събота, 24.04.2021
14:00
14:00

Младост Лучани

ТСЦ Бачка Топола
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лучани |
| Гост: | Бачка Топола |
| Разстояние: | 221.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Младост |
| Капацитет: | 8 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.25 | 4.00 | X2 | 1.20 | 1.83 | |||
| 32% | 30% | 38% | 1.83 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 74% | 26% | 53% | 47% | 34% | 66% |
Последни 4 директни срещи
| 2020-11-07 | ТСЦ Бачка Топола | 5 - 0 | Младост Лучани |
| 2019-11-23 | Младост Лучани | 0 - 3 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2019-10-23 | Младост Лучани | 1 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2019-07-27 | ТСЦ Бачка Топола | 5 - 1 | Младост Лучани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 | |
| 0% | 25% | 75% | 100% | 75% | 50% |
Младост Лучани последни 12 срещи
| 2021-04-18 | Пролетер | 0 - 1 | Младост Лучани |
| 2021-04-10 | Младост Лучани | 1 - 0 | Сп. Суботица |
| 2021-04-06 | Мачва Шабац | 0 - 2 | Младост Лучани |
| 2021-04-02 | Младост Лучани | 4 - 1 | Раднички Ниш |
| 2021-03-20 | Цървена Звезда | 4 - 1 | Младост Лучани |
| 2021-03-14 | Младост Лучани | 1 - 1 | Металац |
| 2021-03-08 | Бачка Паланка | 1 - 1 | Младост Лучани |
| 2021-03-03 | Младост Лучани | 0 - 2 | Златибор Чайетина |
| 2021-02-27 | Рад Белград | 0 - 1 | Младост Лучани |
| 2021-02-21 | Младост Лучани | 1 - 1 | Войводина |
| 2021-02-17 | Инджия | 1 - 0 | Младост Лучани |
| 2021-02-13 | Младост Лучани | 2 - 2 | Радник Сурдулица |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 3 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 25% | 25% |
ТСЦ Бачка Топола последни 12 срещи
| 2021-04-18 | ТСЦ Бачка Топола | 4 - 1 | Вождовац |
| 2021-04-10 | Чукарички | 0 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-04-06 | Нови Пазар | 2 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-04-02 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 0 | Пролетер |
| 2021-03-20 | Сп. Суботица | 2 - 2 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-03-15 | ТСЦ Бачка Топола | 3 - 0 | Мачва Шабац |
| 2021-03-11 | ТСЦ Бачка Топола | 1 - 1 | Радник Сурдулица |
| 2021-03-07 | Раднички Ниш | 2 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-03-03 | ТСЦ Бачка Топола | 1 - 3 | Цървена Звезда |
| 2021-02-27 | Металац | 0 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-02-22 | ТСЦ Бачка Топола | 3 - 0 | Бачка Паланка |
| 2021-02-16 | Златибор Чайетина | 0 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 32 | +75 | 92 |
| 2 | Партизан | 32 | +66 | 80 |
| 3 | Войводина | 32 | +22 | 66 |
| 4 | Чукарички | 32 | +35 | 65 |
| 5 | ТСЦ Бачка Топола | 32 | +18 | 49 |
| 6 | Радник Сурдулица | 32 | +6 | 48 |
| 7 | Сп. Суботица | 32 | +5 | 47 |
| 8 | Младост Лучани | 32 | -12 | 45 |
| 9 | Пролетер | 32 | -10 | 43 |
| 10 | Металац | 32 | -7 | 42 |
| 11 | Нови Пазар | 33 | -13 | 39 |
| 12 | Раднички Ниш | 32 | -8 | 39 |
| 13 | Рад Белград | 32 | -19 | 39 |
| 14 | Явор Иваница | 32 | -10 | 38 |
| 15 | Вождовац | 32 | -11 | 38 |
| 16 | Напредак | 32 | -14 | 38 |
| 17 | Инджия | 32 | -24 | 34 |
| 18 | Златибор Чайетина | 33 | -32 | 22 |
| 19 | Мачва Шабац | 32 | -40 | 21 |
| 20 | Бачка Паланка | 32 | -27 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Младост Лучани | |
| ТСЦ Бачка Топола | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Младост Лучани | ТСЦ Бачка Топола |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 0 - 4 | 5 - 0 |
| 2 | Партизан | ||
| 3 | Войводина | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Чукарички | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | ТСЦ Бачка Топола | - | |
| 6 | Радник Сурдулица | 2 - 2 | |
| 7 | Сп. Суботица | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 8 | Младост Лучани | - | |
| 9 | Пролетер | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Металац | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Нови Пазар | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 12 | Раднички Ниш | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Рад Белград | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 14 | Явор Иваница | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Вождовац | 2 - 0 | |
| 16 | Напредак | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Инджия | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 18 | Златибор Чайетина | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | Мачва Шабац | 2 - 1 | 1 - 4 |
| 20 | Бачка Паланка | 2 - 1 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Младост Лучани | ТСЦ Бачка Топола | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 45 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 6 |
| Точки | 30 | 22 |
Форма в шампионата
| Младост Лучани | ТСЦ Бачка Топола | |
|
Победи Равни Загуби |
12
9 11 |
14
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
6 2 |
6
4 6 |
Голове в шампионата
| Младост Лучани | ТСЦ Бачка Топола | |
|
Вкарани Получени |
36
48 |
58
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
17 |
19
20 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (321) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (845) | |
| Средно голове на мач | 2.63 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.55 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 27% |
Младост Лучани следващи 6 срещи
| 2021-04-28 | Чукарички | - | Младост Лучани |
| 2021-05-04 | Младост Лучани | - | Вождовац |
| 2021-05-08 | Нови Пазар | - | Младост Лучани |
| 2021-05-15 | Напредак | - | Младост Лучани |
| 2021-05-18 | Младост Лучани | - | Партизан |
| 2021-06-26 | Младост Лучани | - | Вождовац |
ТСЦ Бачка Топола следващи 6 срещи
| 2021-04-29 | ТСЦ Бачка Топола | - | Напредак |
| 2021-05-05 | Партизан | - | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-05-09 | ТСЦ Бачка Топола | - | Явор Иваница |
| 2021-05-14 | Радник Сурдулица | - | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-05-18 | ТСЦ Бачка Топола | - | Инджия |
| 2021-07-10 | Осиек | - | ТСЦ Бачка Топола |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 3.25 | 4.00 |
| Вероятност | 32% | 30% | 38% |
| X2 @ 1.83 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.83 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-24 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
