Суперлига - Сърбия
петък, 16.09.2022
18:00
18:00

Младост Лучани

ТСЦ Бачка Топола
2 - 5
(1 - 2, 1 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лучани |
| Гост: | Бачка Топола |
| Разстояние: | 221.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Младост |
| Капацитет: | 8 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.30 | 1.95 | X2 | 1.75 | 1.29 | |||
| 15% | 45% | 40% | 1.29 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.25 | 1.88 | 1.80 | 3.20 | 1.30 | ||||||
| 71% | 29% | 53% | 47% | 35% | 65% |
Последни 7 директни срещи
| 2022-02-13 | Младост Лучани | 2 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-08-27 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 1 | Младост Лучани |
| 2021-04-24 | Младост Лучани | 2 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2020-11-07 | ТСЦ Бачка Топола | 5 - 0 | Младост Лучани |
| 2019-11-23 | Младост Лучани | 0 - 3 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2019-10-23 | Младост Лучани | 1 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2019-07-27 | ТСЦ Бачка Топола | 5 - 1 | Младост Лучани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 29% | 14% | 57% | 100% | 71% | 29% |
Младост Лучани последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Партизан | 6 - 0 | Младост Лучани |
| 2022-09-05 | Младост Лучани | 4 - 1 | Явор Иваница |
| 2022-09-01 | Чукарички | 3 - 1 | Младост Лучани |
| 2022-08-27 | Младост Лучани | 1 - 2 | Вождовац |
| 2022-08-20 | Войводина | 1 - 1 | Младост Лучани |
| 2022-08-14 | Младост Лучани | 3 - 2 | Радник Сурдулица |
| 2022-08-06 | Младост Лучани | 2 - 2 | Раднички Ниш |
| 2022-07-31 | Колубара | 3 - 2 | Младост Лучани |
| 2022-07-24 | Младост Лучани | 1 - 2 | Цървена Звезда |
| 2022-07-17 | Раднички 1923 | 1 - 0 | Младост Лучани |
| 2022-07-09 | Младост Лучани | 1 - 1 | Сп. Суботица |
| 2022-06-28 | Младост Лучани | 2 - 1 | Вождовац |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 9 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 75% | 50% |
ТСЦ Бачка Топола последни 12 срещи
| 2022-09-10 | ТСЦ Бачка Топола | 3 - 1 | Колубара |
| 2022-09-04 | Цървена Звезда | 1 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2022-08-31 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 0 | Раднички 1923 |
| 2022-08-26 | Сп. Суботица | 0 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2022-08-21 | ТСЦ Бачка Топола | 3 - 0 | Младост ГАТ |
| 2022-08-13 | Напредак | 0 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2022-08-06 | ТСЦ Бачка Топола | 0 - 1 | Нови Пазар |
| 2022-07-31 | Раднички Ниш | 0 - 3 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2022-07-23 | Партизан | 0 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2022-07-16 | ТСЦ Бачка Топола | 0 - 0 | Явор Иваница |
| 2022-07-09 | Чукарички | 1 - 4 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2022-05-22 | ТСЦ Бачка Топола | 0 - 2 | Войводина |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 4 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 33% | 17% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 9 | +24 | 23 |
| 2 | Чукарички | 10 | +10 | 22 |
| 3 | Нови Пазар | 11 | +6 | 21 |
| 4 | ТСЦ Бачка Топола | 11 | +12 | 20 |
| 5 | Вождовац | 11 | 0 | 20 |
| 6 | Войводина | 10 | +9 | 19 |
| 7 | Партизан | 9 | +15 | 18 |
| 8 | Колубара | 11 | -8 | 15 |
| 9 | Явор Иваница | 11 | -8 | 12 |
| 10 | Напредак | 10 | -3 | 11 |
| 11 | Сп. Суботица | 10 | -1 | 10 |
| 12 | Раднички 1923 | 11 | -7 | 9 |
| 13 | Младост Лучани | 11 | -8 | 9 |
| 14 | Раднички Ниш | 11 | -11 | 9 |
| 15 | Младост ГАТ | 11 | -11 | 8 |
| 16 | Радник Сурдулица | 11 | -19 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Младост Лучани | |
| ТСЦ Бачка Топола | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Младост Лучани | ТСЦ Бачка Топола |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Чукарички | 1 - 4 | |
| 3 | Нови Пазар | ||
| 4 | ТСЦ Бачка Топола | - | |
| 5 | Вождовац | 1 - 2 | |
| 6 | Войводина | ||
| 7 | Партизан | 0 - 0 | |
| 8 | Колубара | ||
| 9 | Явор Иваница | 4 - 1 | |
| 10 | Напредак | 0 - 0 | |
| 11 | Сп. Суботица | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Раднички 1923 | ||
| 13 | Младост Лучани | - | |
| 14 | Раднички Ниш | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 15 | Младост ГАТ | ||
| 16 | Радник Сурдулица | 3 - 2 |
Класиране в шампионата
| Младост Лучани | ТСЦ Бачка Топола | |
| Позиция | 13 | 4 |
| Точки | 9 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 8 | 10 |
Форма в шампионата
| Младост Лучани | ТСЦ Бачка Топола | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 6 |
5
5 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 2 |
2
4 0 |
Голове в шампионата
| Младост Лучани | ТСЦ Бачка Топола | |
|
Вкарани Получени |
16
24 |
16
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
10 |
8
2 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (84) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (223) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.51 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.14 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 33% |
Младост Лучани следващи 6 срещи
| 2022-09-30 | Нови Пазар | - | Младост Лучани |
| 2022-10-08 | Младост Лучани | - | Напредак |
| 2022-10-14 | Младост ГАТ | - | Младост Лучани |
| 2022-10-24 | Сп. Суботица | - | Младост Лучани |
| 2022-10-30 | Младост Лучани | - | Раднички 1923 |
| 2022-11-06 | Цървена Звезда | - | Младост Лучани |
ТСЦ Бачка Топола следващи 6 срещи
| 2022-09-24 | Хонвед | - | ТСЦ Бачка Топола |
| 2022-10-01 | ТСЦ Бачка Топола | - | Радник Сурдулица |
| 2022-10-08 | Войводина | - | ТСЦ Бачка Топола |
| 2022-10-14 | ТСЦ Бачка Топола | - | Вождовац |
| 2022-10-22 | ТСЦ Бачка Топола | - | Чукарички |
| 2022-10-29 | Явор Иваница | - | ТСЦ Бачка Топола |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 3.30 | 1.95 |
| Вероятност | 15% | 45% | 40% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 1.29 |
| Вероятност | 27% | 73% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.25 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.88 | 1.80 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.88 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 1.30 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.78 | 1.90 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.78 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-16 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
