Купа Дюран - Индия
сряда, 14.09.2022
13:30
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Калкута |
| Гост: |
Мумбай |
| Разстояние: |
1 654.1 км |
| Начален час |
| Час: |
13:30 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.28 |
3.36 |
2.04 |
X2 |
|
|
|
1.66 |
1.27 |
| 30% |
32% |
38% |
1.27 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.40 |
|
|
|
1.88 |
1.88 |
|
|
|
3.10 |
1.31 |
| 72% |
28% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
29% |
71% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Мохамедан последни 12 срещи
|
2022-09-09 |
Мохамедан
|
3 - 0 |
Керала Бластърс
|
|
2022-09-02 |
Мохамедан
|
1 - 1 |
Бенгалуру
|
|
2022-08-21 |
Мохамедан
|
3 - 0 |
Джамшедпур
|
|
2022-08-16 |
Мохамедан
|
3 - 1 |
Гоа
|
|
2022-05-14 |
Гокулам Керала
|
2 - 1 |
Мохамедан
|
|
2022-05-10 |
Раджастан Юн.
|
0 - 2 |
Мохамедан
|
|
2022-05-06 |
Мохамедан
|
2 - 0 |
Чърчил Брадърс
|
|
2022-04-30 |
Мохамедан
|
2 - 0 |
НЕРОКА Имфал
|
|
2022-04-26 |
Мохамедан
|
2 - 2 |
Пенджаб
|
|
2022-04-23 |
Сриниди Деккан
|
2 - 2 |
Мохамедан
|
|
2022-04-18 |
НЕРОКА Имфал
|
1 - 1 |
Мохамедан
|
|
2022-04-14 |
Реал Кашмир
|
1 - 3 |
Мохамедан
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
12 |
7 |
4 |
| 58% |
33% |
8% |
|
100% |
58% |
33% |
Мумбай Сити последни 12 срещи
|
2022-09-11 |
Мумбай Сити
|
2 - 2 |
Ченайин
|
|
2022-09-03 |
Ийст Бенгал
|
4 - 3 |
Мумбай Сити
|
|
2022-08-29 |
Мумбай Сити
|
5 - 1 |
Раджастан Юн.
|
|
2022-08-24 |
Мохун Баган
|
1 - 1 |
Мумбай Сити
|
|
2022-04-26 |
Мумбай Сити
|
1 - 0 |
Ал Кува
|
|
2022-04-22 |
Ал Шабаб Рияд
|
6 - 0 |
Мумбай Сити
|
|
2022-04-18 |
Мумбай Сити
|
0 - 0 |
Ал Джазира
|
|
2022-04-14 |
Ал Джазира
|
1 - 0 |
Мумбай Сити
|
|
2022-04-11 |
Ал Кува
|
1 - 2 |
Мумбай Сити
|
|
2022-04-08 |
Мумбай Сити
|
0 - 3 |
Ал Шабаб Рияд
|
|
2022-03-05 |
Спортинг Делхи
|
2 - 1 |
Мумбай Сити
|
|
2022-03-02 |
Керала Бластърс
|
3 - 1 |
Мумбай Сити
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
8 |
5 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
67% |
42% |
Мохамедан следващи 6 срещи
|
2022-11-12 |
Гокулам Керала
|
- |
Мохамедан
|
|
2022-11-20 |
Пенджаб
|
- |
Мохамедан
|
|
2022-11-23 |
Мохамедан
|
- |
НЕРОКА Имфал
|
|
2022-11-27 |
Мохамедан
|
- |
ТРАУ Имфал
|
|
2022-12-01 |
Сриниди Деккан
|
- |
Мохамедан
|
|
2022-12-06 |
Чърчил Брадърс
|
- |
Мохамедан
|
Мумбай Сити следващи 6 срещи
|
2022-09-18 |
Бенгалуру
|
- |
Мумбай Сити
|
|
2022-10-09 |
Спортинг Делхи
|
- |
Мумбай Сити
|
|
2022-10-15 |
Мумбай Сити
|
- |
Одиша
|
|
2022-10-22 |
Мумбай Сити
|
- |
Джамшедпур
|
|
2022-10-28 |
Керала Бластърс
|
- |
Мумбай Сити
|
|
2022-11-06 |
Мумбай Сити
|
- |
Мохун Баган
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.28 |
3.36 |
2.04 |
| Вероятност |
30% |
32% |
38% |
|
X2 @ 1.27 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.66 |
1.27 |
| Вероятност |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.27 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.27 |
3.40 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 1.5 @ 1.27 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.88 |
1.88 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Над 2.5 @ 1.88 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.10 |
1.31 |
| Вероятност |
|
29% |
71% |
|
Под 3.5 @ 1.31 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.73 |
2.05 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Без @ 2.05 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-14 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!