Лига на Конференциите гр. F
четвъртък, 08.09.2022
20:00
Молде
(Норвегия)
КАА Гент
(Белгия)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Молде (Нор) |
| Гост: |
Гент (Бел) |
| Разстояние: |
1 315.8 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Акер
(Молде / Нор)
|
| Капацитет: |
11 800 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
20:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.15 |
3.75 |
3.10 |
12 |
|
|
|
1.36 |
1.66 |
| 37% |
31% |
32% |
1.25 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.60 |
2.30 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 79% |
21% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
36% |
64% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Молде последни 12 срещи
|
2022-09-03 |
Будьо/Глимт
|
1 - 4 |
Молде
|
|
2022-08-28 |
Молде
|
4 - 1 |
Сарпсборг 08
|
|
2022-08-25 |
Волфсбергер
|
0 - 4 |
Молде
|
|
2022-08-21 |
Хаугесунд
|
0 - 1 |
Молде
|
|
2022-08-18 |
Молде
|
0 - 1 |
Волфсбергер
|
|
2022-08-11 |
Кишварда
|
2 - 1 |
Молде
|
|
2022-08-07 |
Кристиансунд
|
2 - 3 |
Молде
|
|
2022-08-04 |
Молде
|
3 - 0 |
Кишварда
|
|
2022-07-31 |
Молде
|
3 - 0 |
Стрьомгодсет
|
|
2022-07-28 |
Елфсборг
|
1 - 2 |
Молде
|
|
2022-07-24 |
Сандефьорд
|
2 - 3 |
Молде
|
|
2022-07-21 |
Молде
|
4 - 1 |
Елфсборг
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
0 |
2 |
|
10 |
10 |
6 |
| 83% |
0% |
17% |
|
83% |
83% |
50% |
КАА Гент последни 12 срещи
|
2022-09-04 |
Шарлероа
|
2 - 1 |
КАА Гент
|
|
2022-09-01 |
Андерлехт
|
0 - 1 |
КАА Гент
|
|
2022-08-28 |
КАА Гент
|
1 - 2 |
Роял Антверп
|
|
2022-08-25 |
Омония Никозия
|
2 - 0 |
КАА Гент
|
|
2022-08-18 |
КАА Гент
|
0 - 2 |
Омония Никозия
|
|
2022-08-12 |
Остенде
|
1 - 3 |
КАА Гент
|
|
2022-08-07 |
КАА Гент
|
2 - 1 |
Вестерло
|
|
2022-07-30 |
КАА Гент
|
1 - 1 |
Сент Трюиден
|
|
2022-07-22 |
Стандарт Лиеж
|
2 - 2 |
КАА Гент
|
|
2022-07-17 |
Клуб Брюж
|
1 - 0 |
КАА Гент
|
|
2022-07-09 |
КАА Гент
|
2 - 1 |
Мидтиланд
|
|
2022-07-04 |
Арис Солун
|
1 - 0 |
КАА Гент
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
6 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
50% |
17% |
Класиране Елитсериен (Норвегия)
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Молде |
21 |
16 |
3 |
2 |
47 |
19 |
+28 |
51 |
| 2 |
Будьо/Глимт |
21 |
12 |
5 |
4 |
53 |
26 |
+27 |
41 |
| 3 |
Лилестрьом |
21 |
12 |
5 |
4 |
37 |
20 |
+17 |
41 |
| 4 |
Розенборг |
21 |
11 |
7 |
3 |
45 |
28 |
+17 |
40 |
| 5 |
Волеренга Осло |
21 |
11 |
3 |
7 |
36 |
29 |
+7 |
36 |
| 6 |
Викинг |
21 |
8 |
5 |
8 |
35 |
33 |
+2 |
29 |
| 7 |
Стрьомгодсет |
21 |
8 |
5 |
8 |
33 |
31 |
+2 |
29 |
| 8 |
Тромсьо |
21 |
6 |
9 |
6 |
29 |
35 |
-6 |
27 |
| 9 |
Од БК |
21 |
8 |
3 |
10 |
23 |
35 |
-12 |
27 |
| 10 |
Хаугесунд |
21 |
7 |
4 |
10 |
31 |
33 |
-2 |
25 |
| 11 |
Олесунд |
21 |
6 |
7 |
8 |
23 |
31 |
-8 |
25 |
| 12 |
ХамКам |
21 |
4 |
11 |
6 |
25 |
26 |
-1 |
23 |
| 13 |
Сарпсборг 08 |
21 |
7 |
1 |
13 |
35 |
41 |
-6 |
22 |
| 14 |
Сандефьорд |
21 |
6 |
4 |
11 |
34 |
47 |
-13 |
22 |
| 15 |
Йерв Гримстад |
21 |
4 |
2 |
15 |
15 |
48 |
-33 |
14 |
| 16 |
Кристиансунд |
21 |
3 |
4 |
14 |
21 |
40 |
-19 |
13 |
Класиране Про Лига (Белгия)
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Роял Антверп |
7 |
7 |
0 |
0 |
17 |
5 |
+12 |
21 |
| 2 |
Генк |
7 |
5 |
1 |
1 |
19 |
8 |
+11 |
16 |
| 3 |
Клуб Брюж |
7 |
5 |
1 |
1 |
17 |
7 |
+10 |
16 |
| 4 |
ОХ Льовен |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 5 |
Роял Юнион СЖ |
7 |
4 |
1 |
2 |
11 |
11 |
0 |
13 |
| 6 |
Шарлероа |
7 |
4 |
0 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 7 |
КАА Гент |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
11 |
| 8 |
Андерлехт |
7 |
3 |
1 |
3 |
11 |
7 |
+4 |
10 |
| 9 |
Сент Трюиден |
7 |
2 |
4 |
1 |
6 |
6 |
0 |
10 |
| 10 |
Стандарт Лиеж |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
12 |
-2 |
10 |
| 11 |
Мехелен |
7 |
2 |
1 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
7 |
| 12 |
Кортрийк |
7 |
2 |
1 |
4 |
4 |
7 |
-3 |
7 |
| 13 |
Вестерло |
7 |
2 |
0 |
5 |
11 |
15 |
-4 |
6 |
| 14 |
Остенде |
7 |
2 |
0 |
5 |
7 |
11 |
-4 |
6 |
| 15 |
Ойпен |
7 |
2 |
0 |
5 |
7 |
13 |
-6 |
6 |
| 16 |
Серен |
7 |
2 |
0 |
5 |
7 |
14 |
-7 |
6 |
| 17 |
Зулте Варегем |
7 |
1 |
2 |
4 |
7 |
13 |
-6 |
5 |
| 18 |
Серкъл Брюж |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
11 |
-8 |
5 |
Молде следващи 6 срещи
|
2022-09-11 |
Йерв Гримстад
|
- |
Молде
|
|
2022-09-15 |
Юргорден
|
- |
Молде
|
|
2022-09-18 |
Молде
|
- |
Олесунд
|
|
2022-10-01 |
Тромсьо
|
- |
Молде
|
|
2022-10-06 |
Молде
|
- |
Шамрок Роувърс
|
|
2022-10-09 |
Молде
|
- |
ХамКам
|
КАА Гент следващи 6 срещи
|
2022-09-11 |
КАА Гент
|
- |
Зулте Варегем
|
|
2022-09-15 |
КАА Гент
|
- |
Шамрок Роувърс
|
|
2022-09-18 |
Генк
|
- |
КАА Гент
|
|
2022-10-02 |
КАА Гент
|
- |
Серкъл Брюж
|
|
2022-10-06 |
КАА Гент
|
- |
Юргорден
|
|
2022-10-09 |
Ойпен
|
- |
КАА Гент
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.15 |
3.75 |
3.10 |
| Вероятност |
37% |
31% |
32% |
|
12 @ 1.25 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.36 |
1.66 |
| Вероятност |
57% |
43% |
|
1X @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.18 |
4.50 |
| Вероятност |
|
79% |
21% |
|
Над 1.5 @ 1.18 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.60 |
2.30 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Над 2.5 @ 1.60 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.50 |
1.50 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Под 3.5 @ 1.50 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.53 |
2.37 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Г/Г @ 1.53 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-08 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!