Приятелски срещи - Клубни
четвъртък, 11.02.2021
15:00
Молде
(Норвегия)
Розенборг
(Норвегия)
отложен
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Молде |
| Гост: |
Трондхайм |
| Разстояние: |
180.2 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Акер
(Молде / Нор)
|
| Капацитет: |
11 800 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.95 |
4.00 |
2.80 |
12 |
|
|
|
1.36 |
1.72 |
| 38% |
28% |
34% |
1.20 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
5.41 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.12 |
1.70 |
| 83% |
17% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
45% |
55% |
Последни 12 директни срещи
|
2020-12-13 |
Розенборг
|
3 - 1 |
Молде
|
|
2020-06-20 |
Молде
|
1 - 0 |
Розенборг
|
|
2019-10-27 |
Розенборг
|
3 - 1 |
Молде
|
|
2019-04-28 |
Молде
|
3 - 0 |
Розенборг
|
|
2018-09-30 |
Молде
|
1 - 0 |
Розенборг
|
|
2018-04-08 |
Розенборг
|
4 - 0 |
Молде
|
|
2017-08-12 |
Молде
|
1 - 2 |
Розенборг
|
|
2017-04-08 |
Розенборг
|
2 - 1 |
Молде
|
|
2016-09-24 |
Молде
|
1 - 3 |
Розенборг
|
|
2016-05-28 |
Розенборг
|
3 - 1 |
Молде
|
|
2015-09-20 |
Молде
|
1 - 0 |
Розенборг
|
|
2015-06-27 |
Розенборг
|
1 - 1 |
Молде
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
9 |
8 |
5 |
| 33% |
8% |
58% |
|
75% |
67% |
42% |
Молде последни 12 срещи
|
2021-02-04 |
Молде
|
2 - 1 |
Бран Берген
|
|
2021-01-28 |
Молде
|
4 - 0 |
Братвог
|
|
2020-12-19 |
Молде
|
5 - 0 |
Сарпсборг 08
|
|
2020-12-16 |
Од БК
|
1 - 4 |
Молде
|
|
2020-12-13 |
Розенборг
|
3 - 1 |
Молде
|
|
2020-12-10 |
Рапид Виена
|
2 - 2 |
Молде
|
|
2020-12-06 |
Молде
|
2 - 1 |
Олесунд
|
|
2020-12-03 |
Молде
|
3 - 1 |
Дъндолк
|
|
2020-11-29 |
Молде
|
3 - 1 |
Хаугесунд
|
|
2020-11-26 |
Молде
|
0 - 3 |
Арсенал
|
|
2020-11-21 |
Стабек
|
0 - 3 |
Молде
|
|
2020-11-08 |
Молде
|
2 - 2 |
Кристиансунд
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
12 |
12 |
8 |
| 67% |
17% |
17% |
|
100% |
100% |
67% |
Розенборг последни 12 срещи
|
2020-12-22 |
Сандефьорд
|
0 - 0 |
Розенборг
|
|
2020-12-13 |
Розенборг
|
3 - 1 |
Молде
|
|
2020-12-10 |
Розенборг
|
1 - 0 |
Мьондален
|
|
2020-12-07 |
Волеренга Осло
|
1 - 0 |
Розенборг
|
|
2020-11-29 |
Будьо/Глимт
|
5 - 1 |
Розенборг
|
|
2020-11-24 |
Розенборг
|
2 - 3 |
Бран Берген
|
|
2020-11-08 |
Викинг
|
3 - 0 |
Розенборг
|
|
2020-11-01 |
Розенборг
|
1 - 0 |
Старт
|
|
2020-10-25 |
Сарпсборг 08
|
1 - 2 |
Розенборг
|
|
2020-10-18 |
Кристиансунд
|
0 - 0 |
Розенборг
|
|
2020-10-04 |
Розенборг
|
4 - 1 |
Од БК
|
|
2020-10-01 |
Розенборг
|
0 - 2 |
ПСВ Айндховен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
6 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
50% |
33% |
Молде следващи 6 срещи
|
2021-02-18 |
Молде
|
- |
Хофенхайм
|
|
2021-02-25 |
Хофенхайм
|
- |
Молде
|
|
2021-03-11 |
Гранада
|
- |
Молде
|
|
2021-03-18 |
Молде
|
- |
Гранада
|
|
2021-04-17 |
Молде
|
- |
Стьордалс Блинк
|
|
2021-04-23 |
Кристиансунд
|
- |
Молде
|
Розенборг следващи 6 срещи
|
2021-02-20 |
Стьордалс Блинк
|
- |
Розенборг
|
|
2021-04-17 |
Розенборг
|
- |
Рауфос
|
|
2021-04-21 |
Розенборг
|
- |
Ранхайм
|
|
2021-04-25 |
Розенборг
|
- |
Тромсьо
|
|
2021-04-28 |
Розенборг
|
- |
Кристиансунд
|
|
2021-05-02 |
Ранхайм
|
- |
Розенборг
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.95 |
4.00 |
2.80 |
| Вероятност |
38% |
28% |
34% |
|
12 @ 1.20 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.36 |
1.72 |
| Вероятност |
57% |
43% |
|
1X @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.11 |
5.41 |
| Вероятност |
|
83% |
17% |
|
Над 1.5 @ 1.11 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.44 |
2.70 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Над 2.5 @ 1.44 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.12 |
1.70 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Под 3.5 @ 1.70 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.43 |
2.70 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Г/Г @ 1.43 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-11 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!