Джей Лига 2 - Япония
сряда, 06.05.2026
06:00
Монтедио Ямагата
Теспа Гунма
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Тендо |
| Гост: |
Маебаши |
| Разстояние: |
247.5 км |
| Стадион |
| Стадион: |
НД Софт
|
| Капацитет: |
20 315 |
| Размер: |
107 x 70 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
06:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.78 |
3.40 |
3.70 |
1X |
|
|
|
1.24 |
1.90 |
| 42% |
22% |
36% |
1.24 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.40 |
|
|
|
1.85 |
1.83 |
|
|
|
3.10 |
1.32 |
| 72% |
28% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
28% |
72% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-02-21 |
Теспа Гунма
|
1 - 1 |
Монтедио Ямагата
|
|
2024-09-14 |
Монтедио Ямагата
|
4 - 1 |
Теспа Гунма
|
|
2024-06-02 |
Теспа Гунма
|
0 - 0 |
Монтедио Ямагата
|
|
2023-10-29 |
Монтедио Ямагата
|
2 - 1 |
Теспа Гунма
|
|
2023-03-12 |
Теспа Гунма
|
1 - 0 |
Монтедио Ямагата
|
|
2022-07-23 |
Монтедио Ямагата
|
0 - 1 |
Теспа Гунма
|
|
2022-06-01 |
Монтедио Ямагата
|
1 - 3 |
Теспа Гунма
|
|
2022-02-19 |
Теспа Гунма
|
1 - 0 |
Монтедио Ямагата
|
|
2021-10-23 |
Монтедио Ямагата
|
1 - 0 |
Теспа Гунма
|
|
2021-05-01 |
Теспа Гунма
|
1 - 2 |
Монтедио Ямагата
|
|
2020-09-30 |
Теспа Гунма
|
1 - 4 |
Монтедио Ямагата
|
|
2020-07-15 |
Монтедио Ямагата
|
2 - 3 |
Теспа Гунма
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
6 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
50% |
33% |
Монтедио Ямагата последни 12 срещи
|
2026-05-03 |
Монтедио Ямагата
|
2 - 2 |
Точиги СК
|
|
2026-04-29 |
Блаублиц Акита
|
2 - 0 |
Монтедио Ямагата
|
|
2026-04-25 |
Вегалта Сендай
|
1 - 0 |
Монтедио Ямагата
|
|
2026-04-19 |
Монтедио Ямагата
|
1 - 0 |
Ванрауре Хачинохе
|
|
2026-04-12 |
Монтедио Ямагата
|
1 - 0 |
Йокохама ФК
|
|
2026-04-05 |
Ванрауре Хачинохе
|
0 - 2 |
Монтедио Ямагата
|
|
2026-03-29 |
Монтедио Ямагата
|
1 - 2 |
Точиги Сити
|
|
2026-03-22 |
Монтедио Ямагата
|
0 - 1 |
Вегалта Сендай
|
|
2026-03-14 |
Шонан Белмар
|
2 - 1 |
Монтедио Ямагата
|
|
2026-03-08 |
Монтедио Ямагата
|
0 - 1 |
Блаублиц Акита
|
|
2026-03-01 |
Сагамихара
|
2 - 1 |
Монтедио Ямагата
|
|
2026-02-21 |
Теспа Гунма
|
1 - 1 |
Монтедио Ямагата
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
7 |
4 |
1 |
| 25% |
17% |
58% |
|
58% |
33% |
8% |
Теспа Гунма последни 12 срещи
|
2026-05-03 |
Ванрауре Хачинохе
|
0 - 1 |
Теспа Гунма
|
|
2026-04-29 |
Теспа Гунма
|
1 - 3 |
Вегалта Сендай
|
|
2026-04-25 |
Теспа Гунма
|
3 - 1 |
Йокохама ФК
|
|
2026-04-18 |
Шонан Белмар
|
1 - 2 |
Теспа Гунма
|
|
2026-04-12 |
Точиги СК
|
5 - 1 |
Теспа Гунма
|
|
2026-04-04 |
Вегалта Сендай
|
2 - 2 |
Теспа Гунма
|
|
2026-03-28 |
Теспа Гунма
|
1 - 3 |
Точиги СК
|
|
2026-03-20 |
Теспа Гунма
|
0 - 2 |
Шонан Белмар
|
|
2026-03-15 |
Йокохама ФК
|
3 - 0 |
Теспа Гунма
|
|
2026-03-08 |
Точиги Сити
|
1 - 1 |
Теспа Гунма
|
|
2026-03-04 |
Сагамихара
|
5 - 0 |
Теспа Гунма
|
|
2026-02-28 |
Теспа Гунма
|
3 - 2 |
Блаублиц Акита
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
11 |
9 |
7 |
| 33% |
17% |
50% |
|
92% |
75% |
58% |
Класиране Джей Лига 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вегалта Сендай |
14 |
9 |
4 |
1 |
27 |
10 |
+17 |
36 |
| 2 |
Шонан Белмар |
14 |
7 |
4 |
3 |
23 |
13 |
+10 |
28 |
| 3 |
Блаублиц Акита |
14 |
9 |
1 |
4 |
19 |
12 |
+7 |
28 |
| 4 |
Сагамихара |
14 |
5 |
4 |
5 |
24 |
23 |
+1 |
21 |
| 5 |
Йокохама ФК |
14 |
5 |
2 |
7 |
27 |
25 |
+2 |
19 |
| 6 |
Монтедио Ямагата |
14 |
5 |
2 |
7 |
14 |
16 |
-2 |
19 |
| 7 |
Точиги СК |
14 |
4 |
3 |
7 |
22 |
25 |
-3 |
16 |
| 8 |
Ванрауре Хачинохе |
14 |
4 |
3 |
7 |
13 |
16 |
-3 |
16 |
| 9 |
Теспа Гунма |
14 |
4 |
3 |
7 |
16 |
30 |
-14 |
16 |
| 10 |
Точиги Сити |
14 |
4 |
2 |
8 |
15 |
30 |
-15 |
16 |
|
| 1 |
Вентфорет Кофу |
14 |
9 |
1 |
4 |
17 |
9 |
+8 |
29 |
| 2 |
Иваки |
14 |
7 |
4 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
28 |
| 3 |
Омия Ардижа |
14 |
7 |
2 |
5 |
29 |
20 |
+9 |
24 |
| 4 |
Гифу |
14 |
7 |
2 |
5 |
19 |
17 |
+2 |
24 |
| 5 |
Фуджиеда МИФК |
14 |
5 |
6 |
3 |
17 |
16 |
+1 |
24 |
| 6 |
К. Сапоро |
14 |
6 |
2 |
6 |
17 |
18 |
-1 |
22 |
| 7 |
Мацумото Ямага |
14 |
5 |
3 |
6 |
24 |
17 |
+7 |
19 |
| 8 |
Джубило Ивата |
14 |
3 |
6 |
5 |
11 |
15 |
-4 |
19 |
| 9 |
Фукушима Юн. |
14 |
3 |
2 |
9 |
20 |
32 |
-12 |
12 |
| 10 |
Нагано Парсейро |
14 |
2 |
4 |
8 |
11 |
27 |
-16 |
11 |
|
| 1 |
Каталер Тояма |
14 |
9 |
3 |
2 |
31 |
16 |
+15 |
33 |
| 2 |
Токушима Вортис |
14 |
9 |
1 |
4 |
32 |
16 |
+16 |
28 |
| 3 |
Кочи Юнайтед |
14 |
7 |
4 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
27 |
| 4 |
Алб. Ниигата |
14 |
6 |
4 |
4 |
15 |
14 |
+1 |
25 |
| 5 |
Ехиме ФК |
14 |
6 |
3 |
5 |
21 |
14 |
+7 |
22 |
| 6 |
Зв. Канадзава |
14 |
4 |
5 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
21 |
| 7 |
Нара Клуб |
14 |
3 |
4 |
7 |
16 |
27 |
-11 |
15 |
| 8 |
Осака |
14 |
2 |
6 |
6 |
8 |
12 |
-4 |
14 |
| 9 |
Каматамаре С. |
14 |
4 |
1 |
9 |
9 |
25 |
-16 |
14 |
| 10 |
Имабари |
14 |
3 |
3 |
8 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
|
| 1 |
Тегеваджаро М. |
14 |
12 |
1 |
1 |
29 |
8 |
+21 |
37 |
| 2 |
Кагошима Юн. |
14 |
6 |
5 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
27 |
| 3 |
Саган Тошу |
14 |
6 |
4 |
4 |
16 |
11 |
+5 |
24 |
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
14 |
6 |
3 |
5 |
18 |
18 |
0 |
24 |
| 5 |
Роасо Кумамото |
14 |
7 |
1 |
6 |
16 |
15 |
+1 |
22 |
| 6 |
Оита Тринита |
14 |
5 |
2 |
7 |
16 |
15 |
+1 |
18 |
| 7 |
Гайнаре Тотори |
13 |
4 |
3 |
6 |
13 |
16 |
-3 |
18 |
| 8 |
Гираванц К. |
14 |
4 |
2 |
8 |
14 |
23 |
-9 |
14 |
| 9 |
Рейлак Шига |
13 |
4 |
1 |
8 |
8 |
19 |
-11 |
13 |
| 10 |
Рюкю |
14 |
1 |
6 |
7 |
9 |
19 |
-10 |
12 |
Хронология на изиграните мачове
| Монтедио Ямагата |
|
| Теспа Гунма |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Монтедио Ямагата |
Теспа Гунма |
| 1 |
Вегалта Сендай |
0 - 1 |
2 - 2 |
| 2 |
Шонан Белмар |
|
1 - 2 |
| 3 |
Блаублиц Акита |
0 - 1 |
|
| 4 |
Сагамихара |
|
5 - 0 |
| 5 |
Йокохама ФК |
1 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Монтедио Ямагата |
- |
|
| 7 |
Точиги СК |
2 - 2 |
5 - 1 |
| 8 |
Ванрауре Хачинохе |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 9 |
Теспа Гунма |
|
- |
| 10 |
Точиги Сити |
1 - 2 |
1 - 1 |
|
| 1 |
Вентфорет Кофу |
|
|
| 2 |
Иваки |
|
|
| 3 |
Омия Ардижа |
|
|
| 4 |
Гифу |
|
|
| 5 |
Фуджиеда МИФК |
|
|
| 6 |
К. Сапоро |
|
|
| 7 |
Мацумото Ямага |
|
|
| 8 |
Джубило Ивата |
|
|
| 9 |
Фукушима Юн. |
|
|
| 10 |
Нагано Парсейро |
|
|
|
| 1 |
Каталер Тояма |
|
|
| 2 |
Токушима Вортис |
|
|
| 3 |
Кочи Юнайтед |
|
|
| 4 |
Алб. Ниигата |
|
|
| 5 |
Ехиме ФК |
|
|
| 6 |
Зв. Канадзава |
|
|
| 7 |
Нара Клуб |
|
|
| 8 |
Осака |
|
|
| 9 |
Каматамаре С. |
|
|
| 10 |
Имабари |
|
|
|
| 1 |
Тегеваджаро М. |
|
|
| 2 |
Кагошима Юн. |
|
|
| 3 |
Саган Тошу |
|
|
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
|
|
| 5 |
Роасо Кумамото |
|
|
| 6 |
Оита Тринита |
|
|
| 7 |
Гайнаре Тотори |
|
|
| 8 |
Гираванц К. |
|
|
| 9 |
Рейлак Шига |
|
|
| 10 |
Рюкю |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
Монтедио Ямагата |
Теспа Гунма |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
7 |
7 |
| Вкарани голове |
14 |
16 |
| Получени голове |
16 |
30 |
| Средно вкарани |
1.00 |
1.14 |
| Средно получени |
1.14 |
2.14 |
| Мачове вкарал |
71% |
71% |
| Мачове получил |
79% |
93% |
| Гол/Гол |
50% |
64% |
| Над 1.5 |
64% |
86% |
| Над 2.5 |
43% |
64% |
| Над 3.5 |
7% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани голове |
5 |
7 |
| Получени голове |
6 |
17 |
| Средно вкарани |
0.83 |
1.00 |
| Средно получени |
1.00 |
2.43 |
| Мачове вкарал |
67% |
71% |
| Мачове получил |
67% |
86% |
| Гол/Гол |
33% |
57% |
| Над 1.5 |
33% |
86% |
| Над 2.5 |
33% |
71% |
| Над 3.5 |
17% |
43% |
Обща статистика за Джей Лига 2
| Мачове (279) |
| Победа за домакина |
41% |
| Равен |
22% |
| Победа за госта |
38% |
| Изиграни мачове |
18% |
| Голове (711) |
| Средно голове на мач |
2.55 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.33 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.22 |
| Домакинът е отбелязал в |
71% |
| Гостът е отбелязал в |
69% |
| Гол/Гол |
48% |
| Над 1.5 |
68% |
| Над 2.5 |
48% |
| Над 3.5 |
28% |
Монтедио Ямагата следващи 3 срещи
|
2026-05-10 |
Монтедио Ямагата
|
- |
Сагамихара
|
|
2026-05-16 |
Точиги Сити
|
- |
Монтедио Ямагата
|
|
2026-05-24 |
Монтедио Ямагата
|
- |
Шонан Белмар
|
Теспа Гунма следващи 3 срещи
|
2026-05-09 |
Теспа Гунма
|
- |
Точиги Сити
|
|
2026-05-17 |
Блаублиц Акита
|
- |
Теспа Гунма
|
|
2026-05-23 |
Теспа Гунма
|
- |
Сагамихара
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.78 |
3.40 |
3.70 |
| Вероятност |
42% |
22% |
36% |
|
1X @ 1.24 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.24 |
1.90 |
| Вероятност |
53% |
47% |
|
1X @ 1.24 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.27 |
3.40 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 1.5 @ 1.27 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.85 |
1.83 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Над 2.5 @ 1.85 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.10 |
1.32 |
| Вероятност |
|
28% |
72% |
|
Под 3.5 @ 1.32 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.80 |
1.90 |
| Вероятност |
|
53% |
47% |
|
Г/Г @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-06 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!