Джей Лига 2 - Япония
неделя, 21.03.2021
05:00
05:00

Монтедио Ямагата

Точиги СК
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тендо |
| Гост: | Уцономия |
| Разстояние: | 203.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | НД Софт |
| Капацитет: | 20 315 |
| Размер: | 107 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 05:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.40 | 4.75 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 40% | 35% | 25% | 1.75 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.40 | 1.53 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 81% | 19% | 25% | 75% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-14 | Точиги СК | 0 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2020-06-27 | Монтедио Ямагата | 1 - 0 | Точиги СК |
| 2019-08-24 | Монтедио Ямагата | 2 - 0 | Точиги СК |
| 2019-07-03 | Монтедио Ямагата | 1 - 2 | Точиги СК |
| 2019-03-30 | Точиги СК | 0 - 0 | Монтедио Ямагата |
| 2018-07-15 | Точиги СК | 1 - 0 | Монтедио Ямагата |
| 2018-04-28 | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Точиги СК |
| 2014-09-23 | Точиги СК | 1 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2014-06-07 | Монтедио Ямагата | 6 - 1 | Точиги СК |
| 2013-08-21 | Точиги СК | 1 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2013-03-20 | Монтедио Ямагата | 2 - 1 | Точиги СК |
| 2012-07-01 | Точиги СК | 1 - 0 | Монтедио Ямагата |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 3 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 25% | 8% |
Монтедио Ямагата последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Мацумото Ямага | 1 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2021-03-07 | Токио Верди | 0 - 2 | Монтедио Ямагата |
| 2021-02-28 | Мачида Зелвия | 1 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2020-12-20 | Ренофа Ямагучи | 0 - 2 | Монтедио Ямагата |
| 2020-12-16 | Гираванц К. | 2 - 0 | Монтедио Ямагата |
| 2020-12-13 | Монтедио Ямагата | 2 - 0 | Фагиано Окаяма |
| 2020-12-06 | В-Варен Нагазаки | 1 - 0 | Монтедио Ямагата |
| 2020-12-02 | Монтедио Ямагата | 3 - 2 | Мачида Зелвия |
| 2020-11-29 | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | Монтедио Ямагата |
| 2020-11-25 | Монтедио Ямагата | 4 - 0 | Зв. Канадзава |
| 2020-11-21 | Ависпа Фукуока | 1 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2020-11-15 | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Токушима Вортис |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 2 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 17% | 17% |
Точиги СК последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Вентфорет Кофу | 2 - 1 | Точиги СК |
| 2021-03-07 | Точиги СК | 0 - 1 | Блаублиц Акита |
| 2021-02-28 | Точиги СК | 0 - 2 | Фагиано Окаяма |
| 2020-12-20 | Точиги СК | 1 - 2 | Джубило Ивата |
| 2020-12-16 | Точиги СК | 1 - 0 | Джеф Юнайтед |
| 2020-12-13 | Зв. Канадзава | 1 - 1 | Точиги СК |
| 2020-12-06 | Точиги СК | 2 - 2 | Теспа Гунма |
| 2020-12-02 | Алб. Ниигата | 2 - 2 | Точиги СК |
| 2020-11-29 | Точиги СК | 2 - 0 | Ренофа Ямагучи |
| 2020-11-25 | Фагиано Окаяма | 2 - 3 | Точиги СК |
| 2020-11-21 | Точиги СК | 1 - 3 | Мито Холихок |
| 2020-11-15 | Гираванц К. | 1 - 0 | Точиги СК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 33% |
Класиране Джей Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алб. Ниигата | 4 | +7 | 12 |
| 2 | Рюкю | 4 | +6 | 12 |
| 3 | Вентфорет Кофу | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Зв. Канадзава | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Блаублиц Акита | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Мачида Зелвия | 3 | +2 | 5 |
| 7 | Монтедио Ямагата | 3 | +2 | 5 |
| 8 | Киото Санга | 2 | +2 | 4 |
| 9 | Фагиано Окаяма | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Токио Верди | 4 | -1 | 4 |
| 11 | В-Варен Нагазаки | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Теспа Гунма | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Мацумото Ямага | 3 | 0 | 3 |
| 14 | Мито Холихок | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Омия Ардижа | 2 | -1 | 3 |
| 16 | Джубило Ивата | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Джеф Юнайтед | 3 | -2 | 2 |
| 18 | Сагамихара | 3 | -2 | 2 |
| 19 | Ехиме ФК | 3 | -3 | 2 |
| 20 | Ренофа Ямагучи | 3 | -2 | 1 |
| 21 | Гираванц К. | 3 | -4 | 1 |
| 22 | Точиги СК | 3 | -4 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Монтедио Ямагата | |
| Точиги СК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Монтедио Ямагата | Точиги СК |
|---|---|---|---|
| 1 | Алб. Ниигата | ||
| 2 | Рюкю | ||
| 3 | Вентфорет Кофу | 2 - 1 | |
| 4 | Зв. Канадзава | ||
| 5 | Блаублиц Акита | ||
| 6 | Мачида Зелвия | ||
| 7 | Монтедио Ямагата | - | |
| 8 | Киото Санга | ||
| 9 | Фагиано Окаяма | ||
| 10 | Токио Верди | ||
| 11 | В-Варен Нагазаки | ||
| 12 | Теспа Гунма | ||
| 13 | Мацумото Ямага | ||
| 14 | Мито Холихок | ||
| 15 | Омия Ардижа | ||
| 16 | Джубило Ивата | ||
| 17 | Джеф Юнайтед | ||
| 18 | Сагамихара | ||
| 19 | Ехиме ФК | ||
| 20 | Ренофа Ямагучи | ||
| 21 | Гираванц К. | ||
| 22 | Точиги СК | - |
Класиране в шампионата
| Монтедио Ямагата | Точиги СК | |
| Позиция | 7 | 22 |
| Точки | 5 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 19 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Монтедио Ямагата | Точиги СК | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 0 |
0
0 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Монтедио Ямагата | Точиги СК | |
|
Вкарани Получени |
4
2 |
1
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
1
2 |
Обща статистика за Джей Лига 2
| Мачове (35) | |
| Победа за домакина | 29% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (84) | |
| Средно голове на мач | 2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.06 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.34 |
| Домакинът е отбелязал в | 66% |
| Гостът е отбелязал в | 80% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 20% |
Монтедио Ямагата следващи 6 срещи
| 2021-03-28 | Монтедио Ямагата | - | Фагиано Окаяма |
| 2021-04-03 | Гираванц К. | - | Монтедио Ямагата |
| 2021-04-11 | Монтедио Ямагата | - | Алб. Ниигата |
| 2021-04-17 | Блаублиц Акита | - | Монтедио Ямагата |
| 2021-04-21 | Монтедио Ямагата | - | В-Варен Нагазаки |
| 2021-04-25 | Монтедио Ямагата | - | Джубило Ивата |
Точиги СК следващи 6 срещи
| 2021-03-28 | Точиги СК | - | Ехиме ФК |
| 2021-04-04 | Ренофа Ямагучи | - | Точиги СК |
| 2021-04-11 | Точиги СК | - | Сагамихара |
| 2021-04-17 | Джеф Юнайтед | - | Точиги СК |
| 2021-04-21 | Точиги СК | - | Алб. Ниигата |
| 2021-04-25 | Зв. Канадзава | - | Точиги СК |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 3.40 | 4.75 |
| Вероятност | 40% | 35% | 25% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.00 |
| Вероятност | 72% | 28% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.53 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.00 | 1.16 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 2.25 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-21 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
