Джей Лига 2 - Япония
сряда, 14.09.2022
11:00
11:00

Монтедио Ямагата

Йокохама ФК
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тендо |
| Гост: | Йокохама |
| Разстояние: | 330.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | НД Софт |
| Капацитет: | 20 315 |
| Размер: | 107 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.20 | 3.00 | 12 | 1.36 | 1.53 | |||
| 29% | 29% | 42% | 1.36 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.98 | 1.88 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 42% | 58% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-30 | Йокохама ФК | 2 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2019-08-31 | Монтедио Ямагата | 0 - 0 | Йокохама ФК |
| 2019-03-03 | Йокохама ФК | 0 - 2 | Монтедио Ямагата |
| 2018-07-07 | Йокохама ФК | 1 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2018-03-21 | Монтедио Ямагата | 2 - 3 | Йокохама ФК |
| 2017-10-14 | Монтедио Ямагата | 2 - 0 | Йокохама ФК |
| 2017-06-17 | Йокохама ФК | 0 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2016-11-03 | Йокохама ФК | 2 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2016-06-04 | Монтедио Ямагата | 0 - 0 | Йокохама ФК |
| 2014-10-26 | Монтедио Ямагата | 2 - 4 | Йокохама ФК |
| 2014-03-22 | Йокохама ФК | 2 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2013-10-06 | Йокохама ФК | 1 - 1 | Монтедио Ямагата |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Монтедио Ямагата последни 12 срещи
| 2022-09-10 | Фагиано Окаяма | 2 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2022-09-03 | Монтедио Ямагата | 4 - 1 | Грула Мориока |
| 2022-08-31 | Монтедио Ямагата | 0 - 2 | Фагиано Окаяма |
| 2022-08-20 | Рюкю | 2 - 2 | Монтедио Ямагата |
| 2022-08-13 | Монтедио Ямагата | 4 - 1 | Зв. Канадзава |
| 2022-08-06 | Ренофа Ямагучи | 0 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2022-07-30 | Монтедио Ямагата | 1 - 0 | Мачида Зелвия |
| 2022-07-23 | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Теспа Гунма |
| 2022-07-17 | Блаублиц Акита | 0 - 2 | Монтедио Ямагата |
| 2022-07-10 | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Роасо Кумамото |
| 2022-07-06 | В-Варен Нагазаки | 1 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2022-07-02 | Монтедио Ямагата | 0 - 2 | Точиги СК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 4 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 33% | 25% |
Йокохама ФК последни 12 срещи
| 2022-09-10 | Йокохама ФК | 0 - 0 | Точиги СК |
| 2022-09-03 | Ренофа Ямагучи | 3 - 3 | Йокохама ФК |
| 2022-08-27 | Мачида Зелвия | 0 - 1 | Йокохама ФК |
| 2022-08-20 | Йокохама ФК | 1 - 0 | Фагиано Окаяма |
| 2022-08-16 | Йокохама ФК | 1 - 0 | Теспа Гунма |
| 2022-08-06 | Омия Ардижа | 3 - 2 | Йокохама ФК |
| 2022-07-30 | Йокохама ФК | 0 - 3 | Грула Мориока |
| 2022-07-24 | Токио Верди | 0 - 1 | Йокохама ФК |
| 2022-07-17 | Йокохама ФК | 4 - 0 | Джеф Юнайтед |
| 2022-07-10 | Токушима Вортис | 1 - 1 | Йокохама ФК |
| 2022-07-06 | Йокохама ФК | 1 - 1 | Блаублиц Акита |
| 2022-07-02 | Мито Холихок | 1 - 2 | Йокохама ФК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 42% | 25% |
Класиране Джей Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алб. Ниигата | 35 | +31 | 68 |
| 2 | Йокохама ФК | 35 | +16 | 68 |
| 3 | Фагиано Окаяма | 35 | +18 | 63 |
| 4 | Роасо Кумамото | 35 | +7 | 57 |
| 5 | Вегалта Сендай | 35 | +14 | 55 |
| 6 | Оита Тринита | 35 | +10 | 55 |
| 7 | В-Варен Нагазаки | 34 | +4 | 51 |
| 8 | Монтедио Ямагата | 34 | +13 | 49 |
| 9 | Мачида Зелвия | 35 | +6 | 49 |
| 10 | Джеф Юнайтед | 35 | +3 | 49 |
| 11 | Токушима Вортис | 35 | +11 | 48 |
| 12 | Мито Холихок | 34 | +4 | 46 |
| 13 | Токио Верди | 34 | 0 | 42 |
| 14 | Вентфорет Кофу | 35 | -5 | 42 |
| 15 | Точиги СК | 34 | -6 | 40 |
| 16 | Блаублиц Акита | 35 | -14 | 40 |
| 17 | Зв. Канадзава | 35 | -17 | 40 |
| 18 | Ренофа Ямагучи | 35 | -7 | 39 |
| 19 | Омия Ардижа | 34 | -15 | 34 |
| 20 | Грула Мориока | 35 | -33 | 33 |
| 21 | Теспа Гунма | 35 | -17 | 32 |
| 22 | Рюкю | 35 | -23 | 29 |
Хронология на изиграните мачове
| Монтедио Ямагата | |
| Йокохама ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Монтедио Ямагата | Йокохама ФК |
|---|---|---|---|
| 1 | Алб. Ниигата | 3 - 0 | |
| 2 | Йокохама ФК | - | |
| 3 | Фагиано Окаяма | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Роасо Кумамото | 0 - 1 | |
| 5 | Вегалта Сендай | 2 - 3 | 2 - 3 |
| 6 | Оита Тринита | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | В-Варен Нагазаки | 2 - 0 | |
| 8 | Монтедио Ямагата | - | |
| 9 | Мачида Зелвия | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Джеф Юнайтед | 1 - 1 | |
| 11 | Токушима Вортис | 1 - 1 | |
| 12 | Мито Холихок | 1 - 2 | |
| 13 | Токио Верди | 3 - 3 | 0 - 1 |
| 14 | Вентфорет Кофу | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Точиги СК | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 16 | Блаублиц Акита | 5 - 1 | 1 - 0 |
| 17 | Зв. Канадзава | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Ренофа Ямагучи | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 19 | Омия Ардижа | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 20 | Грула Мориока | 4 - 1 | 1 - 3 |
| 21 | Теспа Гунма | 0 - 1 | 3 - 3 |
| 22 | Рюкю | 4 - 0 |
Класиране в шампионата
| Монтедио Ямагата | Йокохама ФК | |
| Позиция | 8 | 2 |
| Точки | 49 | 68 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 26 | 28 |
Форма в шампионата
| Монтедио Ямагата | Йокохама ФК | |
|
Победи Равни Загуби |
13
10 11 |
19
11 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
2 6 |
7
7 3 |
Голове в шампионата
| Монтедио Ямагата | Йокохама ФК | |
|
Вкарани Получени |
50
37 |
54
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
29
17 |
26
23 |
Обща статистика за Джей Лига 2
| Мачове (382) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (928) | |
| Средно голове на мач | 2.43 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 23% |
Монтедио Ямагата следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Монтедио Ямагата | - | Джеф Юнайтед |
| 2022-09-24 | Токио Верди | - | Монтедио Ямагата |
| 2022-10-01 | Монтедио Ямагата | - | Алб. Ниигата |
| 2022-10-05 | Омия Ардижа | - | Монтедио Ямагата |
| 2022-10-09 | Монтедио Ямагата | - | Мито Холихок |
| 2022-10-16 | Оита Тринита | - | Монтедио Ямагата |
Йокохама ФК следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Йокохама ФК | - | Вентфорет Кофу |
| 2022-09-24 | В-Варен Нагазаки | - | Йокохама ФК |
| 2022-10-01 | Рюкю | - | Йокохама ФК |
| 2022-10-09 | Йокохама ФК | - | Оита Тринита |
| 2022-10-16 | Йокохама ФК | - | Зв. Канадзава |
| 2022-10-23 | Роасо Кумамото | - | Йокохама ФК |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 3.20 | 3.00 |
| Вероятност | 29% | 29% | 42% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.53 |
| Вероятност | 40% | 60% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.98 | 1.88 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.88 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-14 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
