Лига МХ - Мексико
неделя, 04.04.2021
04:06
04:06

Монтерей

Атл. Сан Луис
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монтерей |
| Гост: | Сан Луис Потоси |
| Разстояние: | 396.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Естадио ББВА (Гуадалупе) |
| Капацитет: | 53 529 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 04:06 (21:06 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.20 | 7.50 | 1 | 1.10 | 2.62 | |||
| 54% | 24% | 22% | 1.45 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 62% | 38% | 41% | 59% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-09-21 | Атл. Сан Луис | 1 - 2 | Монтерей |
| 2020-03-07 | Монтерей | 2 - 2 | Атл. Сан Луис |
| 2019-07-28 | Атл. Сан Луис | 1 - 0 | Монтерей |
| 2016-01-28 | Атл. Сан Луис | 0 - 1 | Монтерей |
| 2016-01-20 | Монтерей | 0 - 1 | Атл. Сан Луис |
| 2015-08-26 | Монтерей | 1 - 1 | Атл. Сан Луис |
| 2015-08-20 | Атл. Сан Луис | 2 - 1 | Монтерей |
| 2014-08-27 | Монтерей | 2 - 1 | Атл. Сан Луис |
| 2014-08-21 | Атл. Сан Луис | 0 - 0 | Монтерей |
| 2013-01-27 | Монтерей | 3 - 2 | Атл. Сан Луис |
| 2012-08-12 | Атл. Сан Луис | 1 - 1 | Монтерей |
| 2012-02-04 | Монтерей | 3 - 0 | Атл. Сан Луис |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 50% | 17% |
Монтерей последни 12 срещи
| 2021-03-27 | Америка Мексико | 0 - 2 | Монтерей |
| 2021-03-14 | Крус Асул | 1 - 0 | Монтерей |
| 2021-03-11 | Монтерей | 1 - 1 | Леон |
| 2021-03-07 | Монтерей | 2 - 1 | Керетаро |
| 2021-03-04 | Хуарес | 1 - 6 | Монтерей |
| 2021-02-28 | Монтерей | 1 - 1 | Тихуана |
| 2021-02-20 | Некакса | 1 - 1 | Монтерей |
| 2021-02-15 | Сантос Лагуна | 1 - 0 | Монтерей |
| 2021-02-07 | Монтерей | 1 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2021-02-03 | Пуебла | 0 - 0 | Монтерей |
| 2021-01-17 | Монтерей | 1 - 0 | Америка Мексико |
| 2021-01-09 | Атлас | 0 - 2 | Монтерей |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 2 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 17% | 8% |
Атл. Сан Луис последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Атл. Сан Луис | 0 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2021-03-15 | Керетаро | 2 - 1 | Атл. Сан Луис |
| 2021-03-06 | Атл. Сан Луис | 0 - 0 | Деп. Толука |
| 2021-03-02 | Атлас | 3 - 1 | Атл. Сан Луис |
| 2021-02-26 | Атл. Сан Луис | 2 - 2 | УАНЛ Тигрес |
| 2021-02-19 | Атл. Сан Луис | 1 - 0 | Сантос Лагуна |
| 2021-02-13 | Масатлан | 0 - 3 | Атл. Сан Луис |
| 2021-02-05 | Атл. Сан Луис | 2 - 2 | Тихуана |
| 2021-02-02 | Леон | 3 - 1 | Атл. Сан Луис |
| 2021-01-22 | Атл. Сан Луис | 3 - 1 | Гуадалахара |
| 2021-01-16 | Некакса | 1 - 0 | Атл. Сан Луис |
| 2021-01-10 | Америка Мексико | 2 - 1 | Атл. Сан Луис |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 8 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 67% | 42% |
Класиране Лига МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Крус Асул | 13 | +13 | 33 |
| 2 | Америка Мексико | 12 | +10 | 28 |
| 3 | Сантос Лагуна | 12 | +5 | 21 |
| 4 | Пуебла | 13 | +6 | 20 |
| 5 | Монтерей | 11 | +8 | 19 |
| 6 | Деп. Толука | 12 | +5 | 19 |
| 7 | Атлас | 12 | +3 | 18 |
| 8 | Тихуана | 12 | +1 | 16 |
| 9 | Леон | 12 | -3 | 14 |
| 10 | Керетаро | 12 | -6 | 14 |
| 11 | Масатлан | 13 | -8 | 14 |
| 12 | Пачука | 12 | -3 | 13 |
| 13 | Атл. Сан Луис | 12 | -2 | 12 |
| 14 | УАНЛ Тигрес | 11 | -2 | 12 |
| 15 | УНАМ Пумас | 12 | -2 | 12 |
| 16 | Гуадалахара | 11 | -3 | 12 |
| 17 | Некакса | 12 | -8 | 10 |
| 18 | Хуарес | 12 | -14 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Монтерей | |
| Атл. Сан Луис | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Монтерей | Атл. Сан Луис |
|---|---|---|---|
| 1 | Крус Асул | ||
| 2 | Америка Мексико | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Сантос Лагуна | ||
| 4 | Пуебла | ||
| 5 | Монтерей | - | |
| 6 | Деп. Толука | ||
| 7 | Атлас | 3 - 1 | |
| 8 | Тихуана | 1 - 1 | |
| 9 | Леон | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 10 | Керетаро | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Масатлан | 0 - 3 | |
| 12 | Пачука | ||
| 13 | Атл. Сан Луис | - | |
| 14 | УАНЛ Тигрес | ||
| 15 | УНАМ Пумас | 1 - 0 | |
| 16 | Гуадалахара | ||
| 17 | Некакса | 1 - 0 | |
| 18 | Хуарес |
Класиране в шампионата
| Монтерей | Атл. Сан Луис | |
| Позиция | 5 | 13 |
| Точки | 19 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 15 |
| Точки | 11 | 3 |
Форма в шампионата
| Монтерей | Атл. Сан Луис | |
|
Победи Равни Загуби |
5
4 2 |
3
3 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 0 |
1
0 5 |
Голове в шампионата
| Монтерей | Атл. Сан Луис | |
|
Вкарани Получени |
15
7 |
15
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
3 |
7
11 |
Обща статистика за Лига МХ
| Мачове (108) | |
| Победа за домакина | 49% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (253) | |
| Средно голове на мач | 2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.98 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 24% |
Монтерей следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Деп. Толука | - | Монтерей |
| 2021-04-19 | Монтерей | - | Пачука |
| 2021-04-22 | Монтерей | - | Гуадалахара |
| 2021-04-25 | УАНЛ Тигрес | - | Монтерей |
| 2021-04-29 | Кълъмбъс Крю | - | Монтерей |
| 2021-05-02 | Монтерей | - | Масатлан |
Атл. Сан Луис следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | Хуарес | - | Атл. Сан Луис |
| 2021-04-17 | Атл. Сан Луис | - | Пуебла |
| 2021-04-24 | Крус Асул | - | Атл. Сан Луис |
| 2021-04-30 | Атл. Сан Луис | - | Пачука |
| 2021-07-25 | Гуадалахара | - | Атл. Сан Луис |
| 2021-08-03 | Атл. Сан Луис | - | Керетаро |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 4.20 | 7.50 |
| Вероятност | 54% | 24% | 22% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 2.62 |
| Вероятност | 70% | 30% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-04 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
