Лига МХ - Мексико
неделя, 02.05.2021
03:06
03:06

Монтерей

Масатлан
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монтерей |
| Гост: | Масатлан |
| Разстояние: | 668.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Естадио ББВА (Гуадалупе) |
| Капацитет: | 53 529 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 03:06 (21:06 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 5.00 | 8.00 | 1 | 1.08 | 3.40 | |||
| 55% | 17% | 28% | 1.30 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 62% | 38% | 42% | 58% | 21% | 79% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-10-25 | Масатлан | 1 - 2 | Монтерей |
Монтерей последни 12 срещи
| 2021-04-29 | Кълъмбъс Крю | 2 - 2 | Монтерей |
| 2021-04-25 | УАНЛ Тигрес | 2 - 1 | Монтерей |
| 2021-04-22 | Монтерей | 1 - 2 | Гуадалахара |
| 2021-04-19 | Монтерей | 0 - 1 | Пачука |
| 2021-04-11 | Деп. Толука | 1 - 2 | Монтерей |
| 2021-04-04 | Монтерей | 2 - 0 | Атл. Сан Луис |
| 2021-03-27 | Америка Мексико | 0 - 2 | Монтерей |
| 2021-03-14 | Крус Асул | 1 - 0 | Монтерей |
| 2021-03-11 | Монтерей | 1 - 1 | Леон |
| 2021-03-07 | Монтерей | 2 - 1 | Керетаро |
| 2021-03-04 | Хуарес | 1 - 6 | Монтерей |
| 2021-02-28 | Монтерей | 1 - 1 | Тихуана |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Масатлан последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Масатлан | 4 - 3 | Леон |
| 2021-04-17 | Масатлан | 0 - 0 | Атлас |
| 2021-04-12 | Тихуана | 2 - 3 | Масатлан |
| 2021-04-03 | Пуебла | 3 - 1 | Масатлан |
| 2021-03-20 | Масатлан | 0 - 1 | Америка Мексико |
| 2021-03-14 | УАНЛ Тигрес | 1 - 2 | Масатлан |
| 2021-03-07 | Масатлан | 1 - 1 | Гуадалахара |
| 2021-03-04 | Крус Асул | 1 - 0 | Масатлан |
| 2021-02-27 | Масатлан | 3 - 0 | Керетаро |
| 2021-02-20 | Хуарес | 1 - 0 | Масатлан |
| 2021-02-13 | Масатлан | 0 - 3 | Атл. Сан Луис |
| 2021-02-07 | Деп. Толука | 4 - 1 | Масатлан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 7 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 58% | 33% |
Класиране Лига МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Крус Асул | 16 | +15 | 40 |
| 2 | Америка Мексико | 16 | +11 | 35 |
| 3 | Пуебла | 16 | +11 | 27 |
| 4 | Монтерей | 16 | +8 | 25 |
| 5 | Атлас | 17 | +5 | 25 |
| 6 | Сантос Лагуна | 16 | +5 | 25 |
| 7 | Леон | 16 | +1 | 23 |
| 8 | Пачука | 17 | +1 | 23 |
| 9 | Деп. Толука | 17 | +2 | 22 |
| 10 | Гуадалахара | 16 | 0 | 22 |
| 11 | УАНЛ Тигрес | 16 | -1 | 22 |
| 12 | Керетаро | 16 | -5 | 21 |
| 13 | Масатлан | 16 | -6 | 21 |
| 14 | Тихуана | 16 | -2 | 19 |
| 15 | УНАМ Пумас | 16 | -1 | 18 |
| 16 | Хуарес | 17 | -16 | 15 |
| 17 | Атл. Сан Луис | 17 | -13 | 12 |
| 18 | Некакса | 17 | -15 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Монтерей | |
| Масатлан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Монтерей | Масатлан |
|---|---|---|---|
| 1 | Крус Асул | 1 - 0 | |
| 2 | Америка Мексико | 1 - 0 | |
| 3 | Пуебла | 3 - 1 | |
| 4 | Монтерей | - | |
| 5 | Атлас | ||
| 6 | Сантос Лагуна | ||
| 7 | Леон | 1 - 1 | |
| 8 | Пачука | 0 - 1 | |
| 9 | Деп. Толука | 4 - 1 | |
| 10 | Гуадалахара | 1 - 2 | |
| 11 | УАНЛ Тигрес | 1 - 2 | |
| 12 | Керетаро | 2 - 1 | |
| 13 | Масатлан | - | |
| 14 | Тихуана | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 15 | УНАМ Пумас | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 16 | Хуарес | 1 - 0 | |
| 17 | Атл. Сан Луис | 2 - 0 | |
| 18 | Некакса |
Класиране в шампионата
| Монтерей | Масатлан | |
| Позиция | 4 | 13 |
| Точки | 25 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 13 |
| Точки | 14 | 6 |
Форма в шампионата
| Монтерей | Масатлан | |
|
Победи Равни Загуби |
7
4 5 |
6
3 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 2 |
2
0 5 |
Голове в шампионата
| Монтерей | Масатлан | |
|
Вкарани Получени |
21
13 |
19
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
6 |
7
15 |
Обща статистика за Лига МХ
| Мачове (147) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (355) | |
| Средно голове на мач | 2.41 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.34 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 27% |
Монтерей следващи 6 срещи
| 2021-05-06 | Монтерей | - | Кълъмбъс Крю |
| 2021-05-14 | Сантос Лагуна | - | Монтерей |
| 2021-05-17 | Монтерей | - | Сантос Лагуна |
| 2021-06-27 | Канкун | - | Монтерей |
| 2021-07-11 | Монтерей | - | Гуадалахара |
| 2021-07-26 | Монтерей | - | Пуебла |
Масатлан следващи 6 срещи
| 2021-07-27 | Крус Асул | - | Масатлан |
| 2021-07-31 | Масатлан | - | Пачука |
| 2021-08-07 | Масатлан | - | Монтерей |
| 2021-08-15 | Леон | - | Масатлан |
| 2021-08-17 | Деп. Толука | - | Масатлан |
| 2021-08-21 | Масатлан | - | УАНЛ Тигрес |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 5.00 | 8.00 |
| Вероятност | 55% | 17% | 28% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 3.40 |
| Вероятност | 65% | 35% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.20 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 2.20 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-02 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
