Лига МХ - Мексико
събота, 01.10.2022
23:05
23:05

Монтерей

Пачука
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монтерей |
| Гост: | Пачука |
| Разстояние: | 638.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Текнологико |
| Капацитет: | 386 221 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 23:05 (17:05 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.40 | 3.25 | 12 | 1.33 | 1.66 | |||
| 38% | 29% | 33% | 1.30 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 48% | 52% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-23 | Пачука | 3 - 0 | Монтерей |
| 2021-08-15 | Монтерей | 3 - 1 | Пачука |
| 2021-04-19 | Монтерей | 0 - 1 | Пачука |
| 2020-09-15 | Пачука | 1 - 1 | Монтерей |
| 2019-10-31 | Пачука | 2 - 3 | Монтерей |
| 2019-01-05 | Монтерей | 5 - 0 | Пачука |
| 2018-10-24 | Пачука | 3 - 3 | Монтерей |
| 2018-07-22 | Пачука | 0 - 1 | Монтерей |
| 2018-04-01 | Пачука | 1 - 2 | Монтерей |
| 2017-12-22 | Монтерей | 1 - 0 | Пачука |
| 2017-10-15 | Монтерей | 2 - 0 | Пачука |
| 2017-02-19 | Монтерей | 1 - 0 | Пачука |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 6 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 50% | 33% |
Монтерей последни 12 срещи
| 2022-09-18 | Монтерей | 2 - 0 | Атлас |
| 2022-09-10 | Хуарес | 0 - 1 | Монтерей |
| 2022-09-07 | Монтерей | 3 - 2 | Крус Асул |
| 2022-09-04 | Монтерей | 0 - 0 | Масатлан |
| 2022-08-29 | Тихуана | 0 - 3 | Монтерей |
| 2022-08-24 | Гуадалахара | 1 - 0 | Монтерей |
| 2022-08-21 | Монтерей | 0 - 0 | УАНЛ Тигрес |
| 2022-08-18 | Деп. Толука | 1 - 1 | Монтерей |
| 2022-08-13 | Некакса | 1 - 2 | Монтерей |
| 2022-08-07 | Монтерей | 5 - 1 | Леон |
| 2022-07-31 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | Монтерей |
| 2022-07-27 | Монтерей | 1 - 0 | Пуебла |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 7 | 4 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 58% | 33% | 17% |
Пачука последни 12 срещи
| 2022-09-24 | Филаделфия Юнион | 1 - 0 | Пачука |
| 2022-09-19 | Атл. Сан Луис | 1 - 2 | Пачука |
| 2022-09-15 | Хуарес | 2 - 1 | Пачука |
| 2022-09-12 | Пачука | 6 - 1 | Тихуана |
| 2022-09-08 | Пуебла | 2 - 2 | Пачука |
| 2022-09-03 | Пачука | 2 - 0 | Сантос Лагуна |
| 2022-08-28 | Деп. Толука | 1 - 4 | Пачука |
| 2022-08-26 | Пачука | 3 - 1 | Атлас |
| 2022-08-22 | Пачука | 1 - 0 | Леон |
| 2022-08-18 | Пачука | 0 - 3 | Америка Мексико |
| 2022-08-08 | Пачука | 2 - 0 | УАНЛ Тигрес |
| 2022-07-31 | Гуадалахара | 0 - 0 | Пачука |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 7 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 58% | 33% |
Класиране Лига МХ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Америка Мексико | 16 | +20 | 35 |
| 2 | Монтерей | 16 | +16 | 34 |
| 3 | Пачука | 16 | +13 | 31 |
| 4 | Сантос Лагуна | 16 | +14 | 30 |
| 5 | УАНЛ Тигрес | 16 | +7 | 27 |
| 6 | Деп. Толука | 16 | +1 | 24 |
| 7 | Пуебла | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Гуадалахара | 16 | +3 | 22 |
| 9 | Леон | 16 | -4 | 21 |
| 10 | Крус Асул | 16 | -9 | 21 |
| 11 | Некакса | 16 | -6 | 19 |
| 12 | Атл. Сан Луис | 16 | -5 | 18 |
| 13 | Масатлан | 16 | -4 | 17 |
| 14 | Хуарес | 16 | -3 | 16 |
| 15 | Тихуана | 16 | -12 | 16 |
| 16 | УНАМ Пумас | 16 | -8 | 14 |
| 17 | Атлас | 16 | -12 | 10 |
| 18 | Керетаро | 16 | -14 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Монтерей | |
| Пачука | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Монтерей | Пачука |
|---|---|---|---|
| 1 | Америка Мексико | 3 - 2 | |
| 2 | Монтерей | - | |
| 3 | Пачука | - | |
| 4 | Сантос Лагуна | ||
| 5 | УАНЛ Тигрес | 0 - 0 | |
| 6 | Деп. Толука | 1 - 4 | |
| 7 | Пуебла | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 8 | Гуадалахара | 0 - 0 | |
| 9 | Леон | 5 - 1 | |
| 10 | Крус Асул | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 11 | Некакса | 2 - 0 | |
| 12 | Атл. Сан Луис | 1 - 2 | |
| 13 | Масатлан | 0 - 0 | |
| 14 | Хуарес | 2 - 1 | |
| 15 | Тихуана | ||
| 16 | УНАМ Пумас | ||
| 17 | Атлас | 2 - 0 | |
| 18 | Керетаро |
Класиране в шампионата
| Монтерей | Пачука | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 34 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 17 | 11 |
Форма в шампионата
| Монтерей | Пачука | |
|
Победи Равни Загуби |
10
4 2 |
9
4 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 0 |
3
2 2 |
Голове в шампионата
| Монтерей | Пачука | |
|
Вкарани Получени |
29
13 |
28
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
5 |
11
9 |
Обща статистика за Лига МХ
| Мачове (144) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (394) | |
| Средно голове на мач | 2.74 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.51 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.23 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 31% |
Монтерей следващи 6 срещи
| 2022-10-13 | Крус Асул | - | Монтерей |
| 2022-10-16 | Монтерей | - | Крус Асул |
| 2022-10-21 | Пачука | - | Монтерей |
| 2022-10-24 | Монтерей | - | Пачука |
| 2022-12-10 | Канкун | - | Монтерей |
| 2023-01-08 | Монтерей | - | Гуадалахара |
Пачука следващи 6 срещи
| 2022-10-14 | УАНЛ Тигрес | - | Пачука |
| 2022-10-17 | Пачука | - | УАНЛ Тигрес |
| 2022-10-21 | Пачука | - | Монтерей |
| 2022-10-24 | Монтерей | - | Пачука |
| 2022-10-28 | Деп. Толука | - | Пачука |
| 2022-10-31 | Пачука | - | Деп. Толука |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.40 | 3.25 |
| Вероятност | 38% | 29% | 33% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.66 |
| Вероятност | 53% | 47% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.95 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 1.95 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.05 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-01 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
