Първа Лига - Шотландия
събота, 03.12.2022
15:00
15:00

Монтроуз

Алоа Атлетик
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монтроуз |
| Гост: | Алоа |
| Разстояние: | 104.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Линкс Парк |
| Капацитет: | 4 934 (1 324) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.30 | 3.40 | 1X | 1.30 | 1.72 | |||
| 43% | 23% | 34% | 1.30 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.72 | 2.07 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 87% | 13% | 60% | 40% | 37% | 63% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-09-17 | Алоа Атлетик | 2 - 1 | Монтроуз |
| 2022-04-30 | Алоа Атлетик | 4 - 1 | Монтроуз |
| 2022-01-08 | Монтроуз | 1 - 1 | Алоа Атлетик |
| 2021-11-13 | Алоа Атлетик | 2 - 2 | Монтроуз |
| 2021-09-18 | Монтроуз | 0 - 2 | Алоа Атлетик |
| 2017-07-25 | Монтроуз | 2 - 1 | Алоа Атлетик |
| 2016-07-23 | Монтроуз | 0 - 2 | Алоа Атлетик |
| 2012-03-31 | Монтроуз | 0 - 2 | Алоа Атлетик |
| 2012-01-28 | Алоа Атлетик | 2 - 0 | Монтроуз |
| 2011-12-03 | Монтроуз | 1 - 1 | Алоа Атлетик |
| 2011-09-24 | Алоа Атлетик | 4 - 2 | Монтроуз |
| 2005-12-10 | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Монтроуз |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 11 | 5 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 92% | 42% | 25% |
Монтроуз последни 12 срещи
| 2022-11-19 | Куин ъф Саут | 4 - 0 | Монтроуз |
| 2022-11-12 | Келти Хартс | 1 - 3 | Монтроуз |
| 2022-11-05 | Монтроуз | 3 - 0 | Питърхед |
| 2022-10-29 | Еърдриониънс | 4 - 0 | Монтроуз |
| 2022-10-22 | Монтроуз | 2 - 0 | Дънфърмлин |
| 2022-10-15 | Монтроуз | 1 - 1 | Фолкърк |
| 2022-10-08 | Клайд | 1 - 3 | Монтроуз |
| 2022-10-04 | Монтроуз | 4 - 2 | Еърдриониънс |
| 2022-10-01 | Монтроуз | 1 - 2 | Единбург Сити |
| 2022-09-17 | Алоа Атлетик | 2 - 1 | Монтроуз |
| 2022-09-03 | Питърхед | 0 - 2 | Монтроуз |
| 2022-08-27 | Монтроуз | 3 - 0 | Келти Хартс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 12 | 9 | 5 | |
| 58% | 8% | 33% | 100% | 75% | 42% |
Алоа Атлетик последни 12 срещи
| 2022-11-19 | Единбург Сити | 4 - 3 | Алоа Атлетик |
| 2022-11-12 | Алоа Атлетик | 5 - 1 | Куин ъф Саут |
| 2022-11-05 | Келти Хартс | 1 - 1 | Алоа Атлетик |
| 2022-10-29 | Алоа Атлетик | 2 - 1 | Клайд |
| 2022-10-22 | Питърхед | 0 - 2 | Алоа Атлетик |
| 2022-10-18 | Фолкърк | 3 - 1 | Алоа Атлетик |
| 2022-10-15 | Алоа Атлетик | 2 - 0 | Еърдриониънс |
| 2022-10-08 | Алоа Атлетик | 0 - 3 | Дънфърмлин |
| 2022-10-01 | Куин ъф Саут | 1 - 1 | Алоа Атлетик |
| 2022-09-23 | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Еърдриониънс |
| 2022-09-17 | Алоа Атлетик | 2 - 1 | Монтроуз |
| 2022-09-03 | Клайд | 2 - 4 | Алоа Атлетик |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 7 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 58% | 33% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дънфърмлин | 16 | +15 | 35 |
| 2 | Фолкърк | 16 | +11 | 28 |
| 3 | Единбург Сити | 16 | +5 | 28 |
| 4 | Монтроуз | 16 | +6 | 27 |
| 5 | Алоа Атлетик | 16 | +8 | 26 |
| 6 | Еърдриониънс | 16 | +6 | 25 |
| 7 | Куин ъф Саут | 16 | +2 | 22 |
| 8 | Келти Хартс | 16 | -11 | 17 |
| 9 | Клайд | 16 | -14 | 9 |
| 10 | Питърхед | 16 | -28 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Монтроуз | |
| Алоа Атлетик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Монтроуз | Алоа Атлетик |
|---|---|---|---|
| 1 | Дънфърмлин | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Фолкърк | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | Единбург Сити | 1 - 2 | 4 - 3 |
| 4 | Монтроуз | - | |
| 5 | Алоа Атлетик | - | |
| 6 | Еърдриониънс | 4 - 2 | 2 - 0 |
| 7 | Куин ъф Саут | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Келти Хартс | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Клайд | 2 - 1 | 2 - 4 |
| 10 | Питърхед | 3 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Монтроуз | Алоа Атлетик | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 27 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 17 | 8 |
Форма в шампионата
| Монтроуз | Алоа Атлетик | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 5 |
8
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 1 |
2
2 4 |
Голове в шампионата
| Монтроуз | Алоа Атлетик | |
|
Вкарани Получени |
25
19 |
33
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
6 |
12
14 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (80) | |
| Победа за домакина | 49% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (242) | |
| Средно голове на мач | 3.03 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.67 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.35 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 86% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 36% |
Монтроуз следващи 6 срещи
| 2022-12-10 | Куинс парк ФК | - | Монтроуз |
| 2022-12-17 | Единбург Сити | - | Монтроуз |
| 2022-12-23 | Монтроуз | - | Еърдриониънс |
| 2023-01-02 | Питърхед | - | Монтроуз |
| 2023-01-07 | Фолкърк | - | Монтроуз |
| 2023-01-14 | Монтроуз | - | Куин ъф Саут |
Алоа Атлетик следващи 6 срещи
| 2022-12-09 | Алоа Атлетик | - | Куин ъф Саут |
| 2022-12-17 | Алоа Атлетик | - | Фолкърк |
| 2022-12-23 | Клайд | - | Алоа Атлетик |
| 2022-12-31 | Алоа Атлетик | - | Келти Хартс |
| 2023-01-07 | Куин ъф Саут | - | Алоа Атлетик |
| 2023-01-14 | Алоа Атлетик | - | Единбург Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 3.30 | 3.40 |
| Вероятност | 43% | 23% | 34% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.72 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 87% | 13% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.07 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-03 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
