Серия Б - Италия
вторник, 16.03.2021
18:00
18:00

Монца

Реджана 1919
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монца |
| Гост: | Реджо Емилия |
| Разстояние: | 144.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадио Бриантео |
| Капацитет: | 18 568 (8 000) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Иван Юрич (Хър) |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.33 | 8.00 | 1X | 1.08 | 2.75 | |||
| 46% | 26% | 28% | 1.08 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 70% | 30% | 42% | 58% | 16% | 84% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-12-06 | Реджана 1919 | 3 - 0 | Монца |
Монца последни 12 срещи
| 2021-03-13 | Реджина | 1 - 0 | Монца |
| 2021-03-06 | Монца | 2 - 0 | Порденоне |
| 2021-03-02 | Фрозиноне | 2 - 2 | Монца |
| 2021-02-27 | Монца | 0 - 0 | Читадела |
| 2021-02-20 | Киево | 0 - 1 | Монца |
| 2021-02-12 | Монца | 0 - 2 | Пиза |
| 2021-02-09 | Виченца | 1 - 2 | Монца |
| 2021-02-06 | Монца | 1 - 1 | Емполи |
| 2021-01-31 | СПАЛ | 1 - 1 | Монца |
| 2021-01-25 | Бреша | 0 - 1 | Монца |
| 2021-01-16 | Монца | 2 - 2 | Козенца |
| 2021-01-04 | Лече | 0 - 0 | Монца |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 25% | 17% |
Реджана 1919 последни 12 срещи
| 2021-03-13 | Кремонезе | 3 - 0 | Реджана 1919 |
| 2021-03-07 | Реджана 1919 | 0 - 4 | Лече |
| 2021-03-01 | Венеция | 2 - 1 | Реджана 1919 |
| 2021-02-26 | Реджана 1919 | 0 - 0 | Салернитана |
| 2021-02-20 | Читадела | 0 - 3 | Реджана 1919 |
| 2021-02-14 | Реджана 1919 | 1 - 0 | Асколи |
| 2021-02-10 | Киево | 1 - 0 | Реджана 1919 |
| 2021-02-07 | Реджана 1919 | 2 - 1 | Виртус Ентела |
| 2021-01-30 | Пиза | 1 - 0 | Реджана 1919 |
| 2021-01-23 | Реджана 1919 | 2 - 1 | Виченца |
| 2021-01-18 | СПАЛ | 2 - 0 | Реджана 1919 |
| 2021-01-09 | Реджана 1919 | 0 - 2 | Читадела |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 8% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 28 | +27 | 53 |
| 2 | Монца | 28 | +15 | 47 |
| 3 | Салернитана | 28 | +4 | 47 |
| 4 | Лече | 28 | +18 | 46 |
| 5 | Венеция | 28 | +10 | 46 |
| 6 | Читадела | 28 | +13 | 44 |
| 7 | Киево | 28 | +9 | 42 |
| 8 | СПАЛ | 29 | +2 | 42 |
| 9 | Пиза | 29 | -1 | 40 |
| 10 | Фрозиноне | 28 | -5 | 37 |
| 11 | Бреша | 28 | -1 | 36 |
| 12 | Реджина | 28 | -4 | 36 |
| 13 | Виченца | 28 | -1 | 34 |
| 14 | Порденоне | 28 | +1 | 34 |
| 15 | Кремонезе | 28 | -3 | 32 |
| 16 | Реджана 1919 | 28 | -20 | 28 |
| 17 | Козенца | 28 | -6 | 27 |
| 18 | Асколи | 28 | -15 | 24 |
| 19 | Пескара | 28 | -23 | 23 |
| 20 | Виртус Ентела | 28 | -20 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Монца | |
| Реджана 1919 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Монца | Реджана 1919 |
|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Монца | - | |
| 3 | Салернитана | 3 - 0 | 3 - 0* |
| 4 | Лече | 7 - 1 | |
| 5 | Венеция | 2 - 1 | |
| 6 | Читадела | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 7 | Киево | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | СПАЛ | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Пиза | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Фрозиноне | 2 - 0 | |
| 11 | Бреша | 3 - 1 | |
| 12 | Реджина | 1 - 0 | |
| 13 | Виченца | 1 - 1 | |
| 14 | Порденоне | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 15 | Кремонезе | 3 - 0 | |
| 16 | Реджана 1919 | - | |
| 17 | Козенца | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 18 | Асколи | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 19 | Пескара | ||
| 20 | Виртус Ентела | 5 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Монца | Реджана 1919 | |
| Позиция | 2 | 16 |
| Точки | 47 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 18 |
| Точки | 23 | 10 |
Форма в шампионата
| Монца | Реджана 1919 | |
|
Победи Равни Загуби |
12
11 5 |
8
4 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 2 |
3
1 10 |
Голове в шампионата
| Монца | Реджана 1919 | |
|
Вкарани Получени |
37
22 |
24
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
8 |
10
27 |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (281) | |
| Победа за домакина | 34% |
| Равен | 37% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (662) | |
| Средно голове на мач | 2.36 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.10 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 21% |
Монца следващи 6 срещи
| 2021-03-20 | Монца | - | Венеция |
| 2021-04-02 | Виртус Ентела | - | Монца |
| 2021-04-05 | Монца | - | Пескара |
| 2021-04-10 | Асколи | - | Монца |
| 2021-04-17 | Монца | - | Кремонезе |
| 2021-04-20 | Салернитана | - | Монца |
Реджана 1919 следващи 6 срещи
| 2021-03-20 | Реджана 1919 | - | Козенца |
| 2021-04-02 | Фрозиноне | - | Реджана 1919 |
| 2021-04-05 | Реджана 1919 | - | Бреша |
| 2021-04-09 | Реджана 1919 | - | Емполи |
| 2021-04-17 | Реджина | - | Реджана 1919 |
| 2021-04-20 | Реджана 1919 | - | Порденоне |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 4.33 | 8.00 |
| Вероятност | 46% | 26% | 28% |
| 1X @ 1.08 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 2.75 |
| Вероятност | 61% | 39% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.85 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-16 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
