Национална Лига - Хондурас
понеделник, 20.04.2026
00:15
00:15

Мотагуа

Хутикалпа
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тегусигалпа |
| Гост: | Хутикалпа |
| Разстояние: | 124.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Тибурсио Кариас Андино |
| Капацитет: | 35 000 |
| Размер: | 110 x 75 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 00:15 (17:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 5.75 | 9.00 | 1X | 1.06 | 3.80 | |||
| 42% | 41% | 17% | 1.06 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 5.64 | 1.39 | 2.75 | 1.95 | 1.75 | ||||||
| 78% | 22% | 46% | 54% | 33% | 67% |
Последни 12 директни срещи
| 2026-02-25 | Хутикалпа | 1 - 2 | Мотагуа |
| 2025-12-07 | Хутикалпа | 1 - 7 | Мотагуа |
| 2025-09-21 | Мотагуа | 0 - 0 | Хутикалпа |
| 2025-04-14 | Мотагуа | 5 - 1 | Хутикалпа |
| 2025-02-12 | Хутикалпа | 0 - 3 | Мотагуа |
| 2024-11-24 | Хутикалпа | 1 - 3 | Мотагуа |
| 2024-09-19 | Мотагуа | 3 - 0 | Хутикалпа |
| 2023-01-11 | Хутикалпа | 0 - 0 | Мотагуа |
| 2019-04-21 | Хутикалпа | 2 - 3 | Мотагуа |
| 2019-02-24 | Мотагуа | 4 - 0 | Хутикалпа |
| 2018-11-04 | Хутикалпа | 1 - 2 | Мотагуа |
| 2018-09-09 | Мотагуа | 5 - 0 | Хутикалпа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 10 | 10 | 6 | |
| 83% | 17% | 0% | 83% | 83% | 50% |
Мотагуа последни 12 срещи
| 2026-04-17 | Виктория Ла Сейба | 2 - 3 | Мотагуа |
| 2026-04-13 | Мотагуа | 0 - 1 | Ол. Тегусигалпа |
| 2026-04-10 | Маратон | 1 - 0 | Мотагуа |
| 2026-04-06 | Мотагуа | 3 - 1 | Хенесис ПН |
| 2026-03-22 | Мотагуа | 1 - 1 | Реал Еспаня |
| 2026-03-19 | Платенсе | 0 - 1 | Мотагуа |
| 2026-03-11 | Мотагуа | 2 - 0 | Лобос УПНФМ |
| 2026-03-08 | Деп. Чолома | 1 - 3 | Мотагуа |
| 2026-03-01 | Мотагуа | 1 - 1 | Оланчо |
| 2026-02-25 | Хутикалпа | 1 - 2 | Мотагуа |
| 2026-02-23 | Ол. Тегусигалпа | 0 - 1 | Мотагуа |
| 2026-02-15 | Мотагуа | 1 - 1 | Маратон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 4 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 33% | 25% |
Хутикалпа последни 12 срещи
| 2026-04-16 | Хутикалпа | 1 - 1 | Платенсе |
| 2026-04-09 | Хутикалпа | 0 - 4 | Оланчо |
| 2026-04-07 | Реал Еспаня | 1 - 1 | Хутикалпа |
| 2026-04-02 | Хенесис ПН | 0 - 1 | Хутикалпа |
| 2026-03-23 | Хутикалпа | 1 - 6 | Ол. Тегусигалпа |
| 2026-03-18 | Хутикалпа | 0 - 4 | Маратон |
| 2026-03-15 | Деп. Чолома | 1 - 1 | Хутикалпа |
| 2026-03-09 | Лобос УПНФМ | 3 - 2 | Хутикалпа |
| 2026-03-01 | Хутикалпа | 1 - 0 | Виктория Ла Сейба |
| 2026-02-25 | Хутикалпа | 1 - 2 | Мотагуа |
| 2026-02-22 | Платенсе | 4 - 0 | Хутикалпа |
| 2026-02-14 | Оланчо | 4 - 1 | Хутикалпа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 7 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 58% | 50% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мотагуа | 16 | +15 | 32 |
| 2 | Ол. Тегусигалпа | 17 | +14 | 32 |
| 3 | Реал Еспаня | 17 | +8 | 31 |
| 4 | Оланчо | 16 | +12 | 27 |
| 5 | Маратон | 18 | +6 | 27 |
| 6 | Деп. Чолома | 18 | -6 | 20 |
| 7 | Лобос УПНФМ | 16 | -3 | 18 |
| 8 | Хенесис ПН | 17 | -11 | 16 |
| 9 | Платенсе | 16 | -1 | 15 |
| 10 | Хутикалпа | 17 | -22 | 15 |
| 11 | Виктория Ла Сейба | 16 | -12 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Мотагуа | |
| Хутикалпа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Мотагуа | Хутикалпа |
|---|---|---|---|
| 1 | Мотагуа | - | |
| 2 | Ол. Тегусигалпа | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 3 | Реал Еспаня | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Оланчо | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 5 | Маратон | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Деп. Чолома | 1 - 1 | |
| 7 | Лобос УПНФМ | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 8 | Хенесис ПН | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Платенсе | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 10 | Хутикалпа | - | |
| 11 | Виктория Ла Сейба | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Мотагуа | Хутикалпа | |
| Позиция | 1 | 10 |
| Точки | 32 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 13 | 6 |
Форма в шампионата
| Мотагуа | Хутикалпа | |
|
Победи Равни Загуби |
9
5 2 |
3
6 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 1 |
1
3 4 |
Голове в шампионата
| Мотагуа | Хутикалпа | |
|
Вкарани Получени |
28
13 |
15
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
6 |
8
18 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (92) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (246) | |
| Средно голове на мач | 2.67 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.37 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.30 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 28% |
Мотагуа следващи 6 срещи
| 2026-04-24 | Оланчо | - | Мотагуа |
| 2026-04-27 | Мотагуа | - | Деп. Чолома |
| 2026-05-01 | Лобос УПНФМ | - | Мотагуа |
| 2026-05-04 | Хенесис ПН | - | Мотагуа |
| 2026-05-10 | Мотагуа | - | Оланчо |
| 2026-05-13 | Оланчо | - | Мотагуа |
Хутикалпа следващи 6 срещи
| 2026-04-22 | Виктория Ла Сейба | - | Хутикалпа |
| 2026-04-27 | Хутикалпа | - | Лобос УПНФМ |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.23 | 5.75 | 9.00 |
| Вероятност | 42% | 41% | 17% |
| 1X @ 1.06 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.06 | 3.80 |
| Вероятност | 71% | 29% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 5.64 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.10 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 2.75 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 2.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.75 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 3.5 @ 1.75 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.83 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.85 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-19 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
