Купа на Полша
сряда, 19.10.2022
17:00
Мотор Люблин
Заглембие Любин
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0, 1 - 0)
Краен победител Мотор Люблин
с резултат 1 - 0 в продълженията
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Люблин |
| Гост: |
Любин |
| Разстояние: |
442.5 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Арена Люблин
|
| Капацитет: |
15 243 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.33 |
3.90 |
1.58 |
2 |
|
|
|
2.20 |
1.18 |
| 26% |
32% |
42% |
1.58 |
|
|
|
25% |
75% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.90 |
|
|
|
1.68 |
2.05 |
|
|
|
2.70 |
1.40 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
32% |
68% |
Последни 1 директни срещи
|
2009-05-16 |
Мотор Люблин
|
1 - 2 |
Заглембие Любин
|
Мотор Люблин последни 12 срещи
|
2022-07-01 |
Легия Варшава
|
2 - 3 |
Мотор Люблин
|
|
2022-06-22 |
Сандеця Н. Сонч
|
4 - 2 |
Мотор Люблин
|
|
2022-01-22 |
ЛКС Лодз
|
2 - 1 |
Мотор Люблин
|
|
2021-12-01 |
Мотор Люблин
|
1 - 2 |
Легия Варшава
|
|
2021-10-27 |
Погон Шедълце
|
0 - 5 |
Мотор Люблин
|
|
2021-09-22 |
Мотор Люблин
|
1 - 0 |
Подбескидзе
|
|
2021-07-21 |
Мотор Люблин
|
0 - 1 |
Апоел Тел Авив
|
|
2021-01-27 |
Радомяк Радом
|
3 - 3 |
Мотор Люблин
|
|
2020-01-22 |
Гурник Ленчна
|
2 - 2 |
Мотор Люблин
|
|
2019-02-08 |
Погон Шедълце
|
1 - 1 |
Мотор Люблин
|
|
2013-02-20 |
Легия Варшава
|
2 - 1 |
Мотор Люблин
|
|
2013-01-30 |
ГКС Белхатов
|
4 - 2 |
Мотор Люблин
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
9 |
6 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
75% |
50% |
Заглембие Любин последни 12 срещи
|
2022-10-16 |
Видзев Лодз
|
3 - 0 |
Заглембие Любин
|
|
2022-10-09 |
Заглембие Любин
|
1 - 1 |
Корона Келце
|
|
2022-10-01 |
Гурник Забже
|
2 - 3 |
Заглембие Любин
|
|
2022-09-18 |
Заглембие Любин
|
2 - 1 |
Висла Плоцк
|
|
2022-09-09 |
Варта Познан
|
2 - 2 |
Заглембие Любин
|
|
2022-09-04 |
Заглембие Любин
|
1 - 1 |
Ягелония
|
|
2022-08-27 |
Погон Шчечин
|
3 - 0 |
Заглембие Любин
|
|
2022-08-21 |
Заглембие Любин
|
0 - 1 |
Радомяк Радом
|
|
2022-08-12 |
Миедж Легница
|
0 - 1 |
Заглембие Любин
|
|
2022-08-07 |
Заглембие Любин
|
1 - 1 |
Лех Познан
|
|
2022-07-29 |
Пяст Гливице
|
0 - 1 |
Заглембие Любин
|
|
2022-07-23 |
Легия Варшава
|
2 - 0 |
Заглембие Любин
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
9 |
5 |
2 |
| 33% |
33% |
33% |
|
75% |
42% |
17% |
Класиране Екстракласа
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Раков Ченст. |
13 |
9 |
2 |
2 |
23 |
9 |
+14 |
29 |
| 2 |
Висла Плоцк |
13 |
7 |
3 |
3 |
25 |
14 |
+11 |
24 |
| 3 |
Легия Варшава |
13 |
7 |
3 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
24 |
| 4 |
Видзев Лодз |
13 |
7 |
2 |
4 |
19 |
11 |
+8 |
23 |
| 5 |
Погон Шчечин |
13 |
6 |
4 |
3 |
21 |
17 |
+4 |
22 |
| 6 |
Стал Мелец |
13 |
7 |
1 |
5 |
20 |
19 |
+1 |
22 |
| 7 |
Лех Познан |
12 |
6 |
3 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
21 |
| 8 |
Краковия Краков |
13 |
5 |
3 |
5 |
15 |
11 |
+4 |
18 |
| 9 |
Ягелония |
13 |
4 |
5 |
4 |
20 |
16 |
+4 |
17 |
| 10 |
Варта Познан |
13 |
5 |
2 |
6 |
12 |
13 |
-1 |
17 |
| 11 |
Радомяк Радом |
13 |
5 |
2 |
6 |
13 |
16 |
-3 |
17 |
| 12 |
Заглембие Любин |
13 |
4 |
5 |
4 |
12 |
17 |
-5 |
17 |
| 13 |
Шльонск Вроцлав |
13 |
4 |
4 |
5 |
13 |
18 |
-5 |
16 |
| 14 |
Гурник Забже |
12 |
3 |
4 |
5 |
18 |
22 |
-4 |
13 |
| 15 |
Пяст Гливице |
13 |
3 |
3 |
7 |
13 |
16 |
-3 |
12 |
| 16 |
Корона Келце |
13 |
3 |
3 |
7 |
14 |
20 |
-6 |
12 |
| 17 |
Лехия Гданск |
12 |
2 |
2 |
8 |
10 |
24 |
-14 |
8 |
| 18 |
Миедж Легница |
12 |
1 |
3 |
8 |
12 |
22 |
-10 |
6 |
Мотор Люблин следващи 6 срещи
|
2022-11-09 |
Мотор Люблин
|
- |
Висла Краков
|
|
2022-12-10 |
Легия Варшава
|
- |
Мотор Люблин
|
|
2023-02-03 |
Мотор Люблин
|
- |
Гурник Ленчна
|
|
2023-03-01 |
Мотор Люблин
|
- |
Раков Ченст.
|
|
2023-07-21 |
Мотор Люблин
|
- |
Заглембие С.
|
|
2023-07-28 |
Лехия Гданск
|
- |
Мотор Люблин
|
Заглембие Любин следващи 6 срещи
|
2022-10-24 |
Заглембие Любин
|
- |
Лехия Гданск
|
|
2022-10-30 |
Заглембие Любин
|
- |
Краковия Краков
|
|
2022-11-04 |
Стал Мелец
|
- |
Заглембие Любин
|
|
2022-11-12 |
Заглембие Любин
|
- |
Раков Ченст.
|
|
2023-01-08 |
Заглембие Любин
|
- |
Ботошани
|
|
2023-01-11 |
Заглембие Любин
|
- |
Магдебург
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
4.33 |
3.90 |
1.58 |
| Вероятност |
26% |
32% |
42% |
|
2 @ 1.58 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.20 |
1.18 |
| Вероятност |
25% |
75% |
|
X2 @ 1.18 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
3.90 |
| Вероятност |
|
76% |
24% |
|
Над 1.5 @ 1.22 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.68 |
2.05 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 2.5 @ 1.68 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.70 |
1.40 |
| Вероятност |
|
32% |
68% |
|
Под 3.5 @ 1.40 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.75 |
1.95 |
| Вероятност |
|
53% |
47% |
|
Г/Г @ 1.75 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-19 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!