Икьослига - Финландия
неделя, 17.05.2026
16:30
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Микели |
| Гост: |
Йоенсуу |
| Разстояние: |
164.4 км |
| Начален час |
| Час: |
16:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.86 |
3.53 |
1.62 |
2 |
|
|
|
2.09 |
1.13 |
| 31% |
10% |
59% |
1.62 |
|
|
|
34% |
66% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.31 |
3.10 |
|
|
|
1.96 |
1.72 |
|
|
|
3.48 |
1.26 |
| 40% |
60% |
|
|
|
24% |
76% |
|
|
|
15% |
85% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-04-14 |
ЙИППО Йоенсуу
|
1 - 2 |
МП Микели
|
|
2026-02-14 |
МП Микели
|
1 - 3 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2024-08-10 |
ЙИППО Йоенсуу
|
2 - 4 |
МП Микели
|
|
2024-06-19 |
ЙИППО Йоенсуу
|
0 - 0 |
МП Микели
|
|
2024-04-24 |
МП Микели
|
1 - 1 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2024-02-24 |
МП Микели
|
0 - 2 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2023-03-18 |
МП Микели
|
3 - 1 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2021-10-23 |
МП Микели
|
2 - 0 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2021-08-28 |
ЙИППО Йоенсуу
|
4 - 2 |
МП Микели
|
|
2021-06-20 |
МП Микели
|
4 - 1 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2021-04-01 |
МП Микели
|
2 - 0 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2021-03-03 |
МП Микели
|
5 - 0 |
ЙИППО Йоенсуу
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
7 |
6 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
58% |
50% |
МП Микели последни 12 срещи
|
2026-05-13 |
Лахти
|
3 - 1 |
МП Микели
|
|
2026-05-07 |
ПК-35 Хелзинки
|
3 - 1 |
МП Микели
|
|
2026-05-02 |
МП Микели
|
1 - 0 |
Хака
|
|
2026-04-24 |
Клуби-04
|
0 - 1 |
МП Микели
|
|
2026-04-19 |
МП Микели
|
0 - 1 |
КяПа Хелзинки
|
|
2026-04-14 |
ЙИППО Йоенсуу
|
1 - 2 |
МП Микели
|
|
2026-04-10 |
КТП Котка
|
1 - 0 |
МП Микели
|
|
2026-04-06 |
СЯК Академия
|
1 - 0 |
МП Микели
|
|
2026-03-28 |
МП Микели
|
1 - 1 |
ЮЯК Ювяскюля
|
|
2026-03-27 |
Илвес Тампере
|
2 - 0 |
МП Микели
|
|
2026-03-13 |
ПК-35 Хелзинки
|
2 - 0 |
МП Микели
|
|
2026-02-14 |
МП Микели
|
1 - 3 |
ЙИППО Йоенсуу
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
7 |
4 |
3 |
| 25% |
8% |
67% |
|
58% |
33% |
25% |
ЙИППО Йоенсуу последни 12 срещи
|
2026-05-09 |
ЙИППО Йоенсуу
|
1 - 1 |
Клуби-04
|
|
2026-05-02 |
КяПа Хелзинки
|
0 - 2 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2026-04-25 |
ЙИППО Йоенсуу
|
1 - 0 |
СЯК Академия
|
|
2026-04-18 |
ЙИППО Йоенсуу
|
0 - 0 |
КТП Котка
|
|
2026-04-14 |
ЙИППО Йоенсуу
|
1 - 2 |
МП Микели
|
|
2026-04-11 |
Екеняс ИФ
|
1 - 2 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2026-04-06 |
ЙИППО Йоенсуу
|
0 - 0 |
ЯПС Ярвенпяя
|
|
2026-03-28 |
Лахти
|
1 - 1 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2026-03-21 |
КуПС Куопио
|
1 - 0 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2026-03-07 |
ЙИППО Йоенсуу
|
1 - 1 |
КяПа Хелзинки
|
|
2026-02-14 |
МП Микели
|
1 - 3 |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2026-02-07 |
ЙИППО Йоенсуу
|
2 - 0 |
Клуби-04
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
3 |
1 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
25% |
8% |
Класиране Икьослига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
КТП Котка |
6 |
4 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
13 |
| 1 |
ЯПС Ярвенпяя |
7 |
4 |
1 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
13 |
| 3 |
ЙИППО Йоенсуу |
6 |
3 |
3 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
12 |
| 4 |
ПК-35 Хелзинки |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 5 |
Хака |
5 |
2 |
2 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
8 |
| 6 |
КяПа Хелзинки |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
8 |
| 7 |
Екеняс ИФ |
6 |
2 |
0 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
6 |
| 8 |
МП Микели |
6 |
2 |
0 |
4 |
3 |
6 |
-3 |
6 |
| 9 |
СЯК Академия |
6 |
1 |
2 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
5 |
| 10 |
Клуби-04 |
6 |
0 |
2 |
4 |
4 |
8 |
-4 |
2 |
Хронология на изиграните мачове
| МП Микели |
|
| ЙИППО Йоенсуу |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
МП Микели |
ЙИППО Йоенсуу |
| 1 |
КТП Котка |
|
|
| 1 |
ЯПС Ярвенпяя |
|
|
| 3 |
ЙИППО Йоенсуу |
|
- |
| 4 |
ПК-35 Хелзинки |
|
|
| 5 |
Хака |
1 - 0 |
|
| 6 |
КяПа Хелзинки |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 7 |
Екеняс ИФ |
|
1 - 2 |
| 8 |
МП Микели |
- |
|
| 9 |
СЯК Академия |
|
|
| 10 |
Клуби-04 |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
МП Микели |
ЙИППО Йоенсуу |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
4 |
0 |
| Вкарани голове |
3 |
6 |
| Получени голове |
6 |
2 |
| Средно вкарани |
0.50 |
1.00 |
| Средно получени |
1.00 |
0.33 |
| Мачове вкарал |
50% |
67% |
| Мачове получил |
67% |
33% |
| Гол/Гол |
17% |
33% |
| Над 1.5 |
17% |
50% |
| Над 2.5 |
17% |
17% |
| Над 3.5 |
17% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани голове |
1 |
4 |
| Получени голове |
1 |
1 |
| Средно вкарани |
0.50 |
2.00 |
| Средно получени |
0.50 |
0.50 |
| Мачове вкарал |
50% |
100% |
| Мачове получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Обща статистика за Икьослига
| Мачове (30) |
| Победа за домакина |
47% |
| Равен |
23% |
| Победа за госта |
30% |
| Изиграни мачове |
22% |
| Голове (71) |
| Средно голове на мач |
2.37 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.40 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.97 |
| Домакинът е отбелязал в |
67% |
| Гостът е отбелязал в |
63% |
| Гол/Гол |
40% |
| Над 1.5 |
53% |
| Над 2.5 |
40% |
| Над 3.5 |
23% |
МП Микели следващи 6 срещи
|
2026-05-22 |
ЯПС Ярвенпяя
|
- |
МП Микели
|
|
2026-05-31 |
МП Микели
|
- |
Екеняс ИФ
|
|
2026-06-06 |
Екеняс ИФ
|
- |
МП Микели
|
|
2026-06-14 |
МП Микели
|
- |
Клуби-04
|
|
2026-06-26 |
ПК-35 Хелзинки
|
- |
МП Микели
|
|
2026-07-05 |
МП Микели
|
- |
Хака
|
ЙИППО Йоенсуу следващи 6 срещи
|
2026-05-23 |
ЙИППО Йоенсуу
|
- |
ПК-35 Хелзинки
|
|
2026-05-29 |
Хака
|
- |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2026-06-09 |
СЯК Академия
|
- |
ЙИППО Йоенсуу
|
|
2026-06-13 |
ЙИППО Йоенсуу
|
- |
КяПа Хелзинки
|
|
2026-06-27 |
ЙИППО Йоенсуу
|
- |
Екеняс ИФ
|
|
2026-07-03 |
КТП Котка
|
- |
ЙИППО Йоенсуу
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
4.86 |
3.53 |
1.62 |
| Вероятност |
31% |
10% |
59% |
|
2 @ 1.62 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.09 |
1.13 |
| Вероятност |
34% |
66% |
|
X2 @ 1.13 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.31 |
3.10 |
| Вероятност |
|
40% |
60% |
|
Под 1.5 @ 3.10 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.96 |
1.72 |
| Вероятност |
|
24% |
76% |
|
Под 2.5 @ 1.72 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.48 |
1.26 |
| Вероятност |
|
15% |
85% |
|
Под 3.5 @ 1.26 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.91 |
1.74 |
| Вероятност |
|
30% |
70% |
|
Без @ 1.74 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-17 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!