Примера - Парагвай
петък, 24.04.2026
21:45
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Асунсион |
| Гост: |
Асунсион |
| Стадион |
| Стадион: |
Арсенио Ерико
|
| Капацитет: |
5 000 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
21:45 (16:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.73 |
3.25 |
4.33 |
1 |
|
|
|
1.18 |
1.91 |
| 45% |
29% |
26% |
1.73 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.15 |
1.67 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 74% |
26% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
22% |
78% |
Последни 6 директни срещи
|
2026-03-05 |
Насионал Ас.
|
1 - 1 |
Реколета
|
|
2026-02-26 |
Реколета
|
2 - 2 |
Насионал Ас.
|
|
2025-11-27 |
Реколета
|
0 - 0 |
Насионал Ас.
|
|
2025-09-06 |
Насионал Ас.
|
1 - 0 |
Реколета
|
|
2025-04-22 |
Насионал Ас.
|
1 - 1 |
Реколета
|
|
2025-02-08 |
Реколета
|
1 - 0 |
Насионал Ас.
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
1 |
|
3 |
1 |
1 |
| 17% |
67% |
17% |
|
50% |
17% |
17% |
Насионал Ас. последни 12 срещи
|
2026-04-21 |
Сп. Амелиано
|
1 - 1 |
Насионал Ас.
|
|
2026-04-12 |
Насионал Ас.
|
0 - 0 |
Серо Портеньо
|
|
2026-04-04 |
Олимпия Ас.
|
3 - 0 |
Насионал Ас.
|
|
2026-03-31 |
2 де Майо
|
1 - 1 |
Насионал Ас.
|
|
2026-03-27 |
Насионал Ас.
|
3 - 2 |
Сп. Лукеньо
|
|
2026-03-22 |
Сп. Сан Лоренцо
|
0 - 0 |
Насионал Ас.
|
|
2026-03-18 |
Либертад
|
2 - 1 |
Насионал Ас.
|
|
2026-03-15 |
Насионал Ас.
|
1 - 0 |
Рубио Ню
|
|
2026-03-09 |
Сп. Триниденсе
|
1 - 1 |
Насионал Ас.
|
|
2026-03-05 |
Насионал Ас.
|
1 - 1 |
Реколета
|
|
2026-03-01 |
Насионал Ас.
|
1 - 1 |
Гуарани Ас.
|
|
2026-02-26 |
Реколета
|
2 - 2 |
Насионал Ас.
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
8 |
2 |
|
9 |
4 |
2 |
| 17% |
67% |
17% |
|
75% |
33% |
17% |
Реколета последни 12 срещи
|
2026-04-19 |
Реколета
|
5 - 0 |
2 де Майо
|
|
2026-04-15 |
Сантос SP
|
1 - 1 |
Реколета
|
|
2026-04-11 |
Сп. Лукеньо
|
2 - 1 |
Реколета
|
|
2026-04-08 |
Реколета
|
1 - 1 |
Сан Лоренцо
|
|
2026-04-05 |
Реколета
|
4 - 2 |
Сп. Сан Лоренцо
|
|
2026-03-31 |
Либертад
|
1 - 0 |
Реколета
|
|
2026-03-26 |
Реколета
|
1 - 0 |
Рубио Ню
|
|
2026-03-23 |
Сп. Триниденсе
|
3 - 2 |
Реколета
|
|
2026-03-18 |
Гуарани Ас.
|
3 - 1 |
Реколета
|
|
2026-03-14 |
Реколета
|
0 - 1 |
Олимпия Ас.
|
|
2026-03-09 |
Реколета
|
1 - 1 |
Сп. Амелиано
|
|
2026-03-05 |
Насионал Ас.
|
1 - 1 |
Реколета
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
9 |
5 |
4 |
| 25% |
33% |
42% |
|
75% |
42% |
33% |
Класиране Примера
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Олимпия Ас. |
17 |
13 |
3 |
1 |
29 |
9 |
+20 |
42 |
| 2 |
Серо Портеньо |
17 |
10 |
3 |
4 |
25 |
16 |
+9 |
33 |
| 3 |
Сп. Амелиано |
17 |
7 |
7 |
3 |
21 |
14 |
+7 |
28 |
| 4 |
Сп. Триниденсе |
17 |
6 |
8 |
3 |
22 |
16 |
+6 |
26 |
| 5 |
Насионал Ас. |
17 |
6 |
8 |
3 |
23 |
18 |
+5 |
26 |
| 6 |
Гуарани Ас. |
17 |
6 |
6 |
5 |
23 |
18 |
+5 |
24 |
| 7 |
Реколета |
17 |
6 |
4 |
7 |
26 |
22 |
+4 |
22 |
| 8 |
Либертад |
17 |
6 |
3 |
8 |
22 |
20 |
+2 |
21 |
| 9 |
Рубио Ню |
17 |
5 |
3 |
9 |
13 |
21 |
-8 |
18 |
| 10 |
Сп. Лукеньо |
17 |
4 |
3 |
10 |
19 |
27 |
-8 |
15 |
| 11 |
2 де Майо |
17 |
3 |
5 |
9 |
12 |
31 |
-19 |
14 |
| 12 |
Сп. Сан Лоренцо |
17 |
1 |
5 |
11 |
12 |
35 |
-23 |
8 |
Хронология на изиграните мачове
| Насионал Ас. |
|
| Реколета |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Насионал Ас. |
Реколета |
| 1 |
Олимпия Ас. |
1 - 2 |
|
| 2 |
Серо Портеньо |
0 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Сп. Амелиано |
1 - 1 |
|
| 4 |
Сп. Триниденсе |
|
3 - 2 |
| 5 |
Насионал Ас. |
- |
|
| 6 |
Гуарани Ас. |
1 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Реколета |
|
- |
| 8 |
Либертад |
|
1 - 0 |
| 9 |
Рубио Ню |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 10 |
Сп. Лукеньо |
3 - 2 |
2 - 1 |
| 11 |
2 де Майо |
5 - 1 |
0 - 1 |
| 12 |
Сп. Сан Лоренцо |
1 - 0 |
0 - 3 |
Представяне в Шампионата
| |
Насионал Ас. |
Реколета |
| Победи |
6 |
6 |
| Равни |
8 |
4 |
| Загуби |
3 |
7 |
| Вкарани голове |
23 |
26 |
| Получени голове |
18 |
22 |
| Средно вкарани |
1.35 |
1.53 |
| Средно получени |
1.06 |
1.29 |
| Мачове вкарал |
82% |
82% |
| Мачове получил |
71% |
76% |
| Гол/Гол |
65% |
59% |
| Над 1.5 |
76% |
76% |
| Над 2.5 |
41% |
53% |
| Над 3.5 |
18% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
1 |
5 |
| Вкарани голове |
13 |
9 |
| Получени голове |
7 |
12 |
| Средно вкарани |
1.62 |
1.12 |
| Средно получени |
0.88 |
1.50 |
| Мачове вкарал |
88% |
75% |
| Мачове получил |
62% |
75% |
| Гол/Гол |
62% |
50% |
| Над 1.5 |
62% |
75% |
| Над 2.5 |
38% |
50% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
Обща статистика за Примера
| Мачове (102) |
| Победа за домакина |
43% |
| Равен |
28% |
| Победа за госта |
28% |
| Изиграни мачове |
77% |
| Голове (247) |
| Средно голове на мач |
2.42 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.37 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.05 |
| Домакинът е отбелязал в |
75% |
| Гостът е отбелязал в |
67% |
| Гол/Гол |
48% |
| Над 1.5 |
71% |
| Над 2.5 |
40% |
| Над 3.5 |
20% |
Насионал Ас. следващи 4 срещи
|
2026-05-04 |
Гуарани Ас.
|
- |
Насионал Ас.
|
|
2026-05-10 |
Насионал Ас.
|
- |
Сп. Триниденсе
|
|
2026-05-15 |
Рубио Ню
|
- |
Насионал Ас.
|
|
2026-05-24 |
Насионал Ас.
|
- |
Либертад
|
Реколета следващи 4 срещи
|
2026-04-29 |
Реколета
|
- |
Деп. Куенка
|
|
2026-05-03 |
Реколета
|
- |
Серо Портеньо
|
|
2026-05-06 |
Реколета
|
- |
Сантос SP
|
|
2026-05-11 |
Сп. Амелиано
|
- |
Реколета
|
|
2026-05-15 |
Олимпия Ас.
|
- |
Реколета
|
|
2026-05-24 |
Реколета
|
- |
Гуарани Ас.
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.73 |
3.25 |
4.33 |
| Вероятност |
45% |
29% |
26% |
|
1 @ 1.73 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.18 |
1.91 |
| Вероятност |
63% |
37% |
|
1X @ 1.18 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.36 |
3.00 |
| Вероятност |
|
74% |
26% |
|
Над 1.5 @ 1.36 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.15 |
1.67 |
| Вероятност |
|
44% |
56% |
|
Под 2.5 @ 1.67 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.75 |
1.25 |
| Вероятност |
|
22% |
78% |
|
Под 3.5 @ 1.25 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.00 |
1.73 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Г/Г @ 2.00 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-24 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!