Лига Национал - Франция
петък, 30.09.2022
18:30
18:30

Нанси

Шоле
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нанси |
| Гост: | Шоле |
| Разстояние: | 556.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Марсел Пико |
| Капацитет: | 20 087 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.30 | 4.00 | 1 | 1.21 | 1.95 | |||
| 48% | 25% | 27% | 1.75 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.10 | 1.93 | 1.75 | 3.30 | 1.29 | ||||||
| 82% | 18% | 46% | 54% | 15% | 85% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Нанси последни 12 срещи
| 2022-09-23 | Версай 78 | 2 - 2 | Нанси |
| 2022-09-16 | Нанси | 1 - 0 | Бастия-Борго |
| 2022-09-09 | Нанси | 2 - 0 | Льо Ман |
| 2022-09-02 | Конкарно | 1 - 2 | Нанси |
| 2022-08-26 | Нанси | 1 - 2 | Дюнкерк |
| 2022-08-19 | Орлеан | 0 - 0 | Нанси |
| 2022-08-15 | Нанси | 1 - 2 | Бурж-Перона |
| 2022-08-05 | Нанси | 3 - 3 | РУДМ Брюксел |
| 2022-08-02 | Нанси | 2 - 0 | Епинал |
| 2022-07-15 | Юн. Люксембург | 2 - 1 | Нанси |
| 2022-05-14 | Нанси | 2 - 3 | По |
| 2022-05-07 | Дижон | 2 - 3 | Нанси |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Шоле последни 12 срещи
| 2022-09-23 | Шоле | 1 - 1 | Конкарно |
| 2022-09-16 | Дюнкерк | 3 - 0 | Шоле |
| 2022-09-09 | Шоле | 1 - 1 | Орлеан |
| 2022-09-02 | Бурж-Перона | 1 - 1 | Шоле |
| 2022-08-26 | Шоле | 2 - 0 | Льо Пюи Фут 43 |
| 2022-08-19 | Мартиг | 2 - 1 | Шоле |
| 2022-08-12 | Шоле | 3 - 0 | Авранш |
| 2022-07-23 | Лавал | 3 - 1 | Шоле |
| 2022-07-16 | Шоле | 1 - 3 | Аячо |
| 2022-07-13 | Анже | 2 - 1 | Шоле |
| 2022-05-13 | Шоле | 0 - 1 | Шатору |
| 2022-05-06 | Кретей | 4 - 4 | Шоле |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 7 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 58% | 25% |
Класиране Лига Национал
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дюнкерк | 7 | +5 | 12 |
| 2 | Конкарно | 7 | +3 | 12 |
| 3 | Шатору | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Авранш | 7 | 0 | 12 |
| 5 | Орлеан | 7 | +5 | 11 |
| 6 | Версай 78 | 7 | 0 | 11 |
| 7 | Мартиг | 7 | +2 | 10 |
| 8 | Нанси | 7 | +2 | 10 |
| 9 | Ред Стар Париж | 7 | +1 | 10 |
| 10 | Вилфранш-Божоле | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Шоле | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Бурж-Перона | 7 | 0 | 9 |
| 13 | Льо Ман | 7 | +3 | 8 |
| 14 | Льо Пюи Фут 43 | 7 | -1 | 8 |
| 15 | Париж 13 Атл. | 7 | -5 | 6 |
| 16 | Бастия-Борго | 7 | -6 | 5 |
| 17 | Стад Бриошен | 7 | -4 | 4 |
| 18 | Седан | 7 | -8 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Нанси | |
| Шоле | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нанси | Шоле |
|---|---|---|---|
| 1 | Дюнкерк | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Конкарно | ||
| 3 | Шатору | ||
| 4 | Авранш | ||
| 5 | Орлеан | ||
| 6 | Версай 78 | ||
| 7 | Мартиг | 2 - 1 | |
| 8 | Нанси | - | |
| 9 | Ред Стар Париж | ||
| 10 | Вилфранш-Божоле | ||
| 10 | Шоле | - | |
| 12 | Бурж-Перона | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Льо Ман | 2 - 0 | |
| 14 | Льо Пюи Фут 43 | ||
| 15 | Париж 13 Атл. | ||
| 16 | Бастия-Борго | 1 - 0 | |
| 17 | Стад Бриошен | ||
| 18 | Седан |
Класиране в шампионата
| Нанси | Шоле | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 10 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 16 |
| Точки | 6 | 1 |
Форма в шампионата
| Нанси | Шоле | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 2 |
2
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 2 |
0
1 2 |
Голове в шампионата
| Нанси | Шоле | |
|
Вкарани Получени |
9
7 |
9
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
4 |
2
6 |
Обща статистика за Лига Национал
| Мачове (63) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 38% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (151) | |
| Средно голове на мач | 2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 19% |
Нанси следващи 6 срещи
| 2022-10-12 | Шатору | - | Нанси |
| 2022-10-21 | Нанси | - | Стад Бриошен |
| 2022-11-07 | Вилфранш-Божоле | - | Нанси |
| 2022-11-14 | Нанси | - | Седан |
| 2022-11-25 | Ред Стар Париж | - | Нанси |
| 2022-12-02 | Нанси | - | Париж 13 Атл. |
Шоле следващи 6 срещи
| 2022-10-12 | Шоле | - | Бастия-Борго |
| 2022-10-24 | Версай 78 | - | Шоле |
| 2022-11-04 | Шоле | - | Льо Ман |
| 2022-11-11 | Шоле | - | Шатору |
| 2022-11-25 | Стад Бриошен | - | Шоле |
| 2022-12-02 | Шоле | - | Вилфранш-Божоле |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 3.30 | 4.00 |
| Вероятност | 48% | 25% | 27% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.21 | 1.95 |
| Вероятност | 63% | 37% |
| 1X @ 1.21 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.31 | 3.10 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.31 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.75 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.30 | 1.29 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.29 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.87 | 1.82 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.87 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-30 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
