Лига 1 - Франция
неделя, 04.04.2021
14:00
14:00

Нант

Ница
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нант |
| Гост: | Ница |
| Разстояние: | 790.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад де ла Божоар |
| Капацитет: | 37 473 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Гост: | Оливие Панталони (Фра) |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.30 | 2.90 | X2 | 1.40 | 1.53 | |||
| 23% | 37% | 40% | 1.53 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.40 | 2.10 | 1.72 | 3.50 | 1.30 | ||||||
| 84% | 16% | 54% | 46% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-03 | Ница | 2 - 1 | Нант |
| 2019-10-05 | Нант | 1 - 0 | Ница |
| 2019-05-11 | Ница | 1 - 1 | Нант |
| 2018-09-25 | Нант | 1 - 2 | Ница |
| 2018-02-18 | Ница | 1 - 1 | Нант |
| 2017-12-10 | Нант | 1 - 2 | Ница |
| 2017-03-18 | Нант | 1 - 1 | Ница |
| 2016-10-30 | Ница | 4 - 1 | Нант |
| 2016-04-30 | Нант | 1 - 0 | Ница |
| 2015-11-04 | Ница | 1 - 2 | Нант |
| 2015-02-08 | Ница | 0 - 0 | Нант |
| 2014-09-20 | Нант | 2 - 1 | Ница |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 8% |
Нант последни 12 срещи
| 2021-03-21 | Нант | 1 - 1 | Лориен |
| 2021-03-14 | Пари Сен Жермен | 1 - 2 | Нант |
| 2021-03-03 | Нант | 1 - 2 | Реймс |
| 2021-02-28 | Ним | 1 - 1 | Нант |
| 2021-02-20 | Нант | 1 - 1 | Ол. Марсилия |
| 2021-02-14 | Анже | 1 - 3 | Нант |
| 2021-02-10 | Нант | 2 - 4 | Ланс |
| 2021-02-07 | Нант | 0 - 2 | Лил |
| 2021-02-03 | Сент Етиен | 1 - 1 | Нант |
| 2021-01-31 | Нант | 1 - 2 | Монако |
| 2021-01-24 | Метц | 2 - 0 | Нант |
| 2021-01-17 | Нант | 1 - 1 | Ланс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 12 | 5 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 100% | 42% | 17% |
Ница последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Ница | 3 - 0 | Ол. Марсилия |
| 2021-03-14 | Лориен | 1 - 1 | Ница |
| 2021-03-08 | Ница | 0 - 2 | Монако |
| 2021-03-03 | Ница | 2 - 1 | Ним |
| 2021-02-26 | Рен | 1 - 2 | Ница |
| 2021-02-21 | Ница | 1 - 2 | Метц |
| 2021-02-17 | Ол. Марсилия | 3 - 2 | Ница |
| 2021-02-13 | Пари Сен Жермен | 2 - 1 | Ница |
| 2021-02-10 | Ним | 1 - 3 | Ница |
| 2021-02-07 | Ница | 3 - 0 | Анже |
| 2021-02-03 | Монако | 2 - 1 | Ница |
| 2021-01-31 | Ница | 0 - 1 | Сент Етиен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 9 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 75% | 17% |
Класиране Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лил | 31 | +32 | 66 |
| 2 | Пари Сен Жермен | 31 | +45 | 63 |
| 3 | Монако | 31 | +26 | 62 |
| 4 | Лион | 31 | +29 | 61 |
| 5 | Ланс | 31 | +4 | 49 |
| 6 | Ол. Марсилия | 30 | +2 | 45 |
| 7 | Рен | 30 | +4 | 44 |
| 8 | Монпелие | 30 | -1 | 44 |
| 9 | Метц | 31 | 0 | 42 |
| 10 | Анже | 30 | -10 | 40 |
| 11 | Ница | 30 | -2 | 39 |
| 12 | Реймс | 30 | 0 | 38 |
| 13 | Бордо | 30 | -6 | 36 |
| 14 | Брест | 30 | -10 | 35 |
| 15 | Страсбург | 30 | -7 | 33 |
| 16 | Сент Етиен | 30 | -16 | 33 |
| 17 | Лориен | 30 | -18 | 29 |
| 18 | Ним | 30 | -26 | 29 |
| 19 | Нант | 30 | -15 | 28 |
| 20 | Дижон | 30 | -31 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Нант | |
| Ница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нант | Ница |
|---|---|---|---|
| 1 | Лил | 0 - 2 | |
| 2 | Пари Сен Жермен | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Монако | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Лион | ||
| 5 | Ланс | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Ол. Марсилия | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 7 | Рен | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Монпелие | 3 - 1 | |
| 9 | Метц | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Анже | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 11 | Ница | - | |
| 12 | Реймс | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 13 | Бордо | 0 - 0 | |
| 14 | Брест | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 15 | Страсбург | 0 - 4 | 0 - 2 |
| 16 | Сент Етиен | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 17 | Лориен | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Ним | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 19 | Нант | - | |
| 20 | Дижон | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Нант | Ница | |
| Позиция | 19 | 11 |
| Точки | 28 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 9 |
| Точки | 14 | 22 |
Форма в шампионата
| Нант | Ница | |
|
Победи Равни Загуби |
5
13 12 |
11
6 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
8 5 |
6
4 5 |
Голове в шампионата
| Нант | Ница | |
|
Вкарани Получени |
31
46 |
39
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
23 |
20
16 |
Обща статистика за Лига 1
| Мачове (303) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 37% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (815) | |
| Средно голове на мач | 2.69 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.33 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 30% |
Нант следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Рен | - | Нант |
| 2021-04-18 | Нант | - | Лион |
| 2021-04-25 | Страсбург | - | Нант |
| 2021-05-02 | Брест | - | Нант |
| 2021-05-08 | Нант | - | Бордо |
| 2021-05-16 | Дижон | - | Нант |
Ница следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Ница | - | Реймс |
| 2021-04-18 | Дижон | - | Ница |
| 2021-04-25 | Ница | - | Монпелие |
| 2021-05-01 | Лил | - | Ница |
| 2021-05-09 | Ница | - | Брест |
| 2021-05-16 | Ница | - | Страсбург |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 3.30 | 2.90 |
| Вероятност | 23% | 37% | 40% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.53 |
| Вероятност | 36% | 64% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.40 | |
| Вероятност | 84% | 16% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.72 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 2.5 @ 2.10 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.30 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-04 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
