Суперлига - Сърбия
петък, 12.02.2021
13:30
13:30

Напредак

Явор Иваница
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Крушевац |
| Гост: | Иваница |
| Разстояние: | 88.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Младост |
| Капацитет: | 10 331 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.25 | 3.25 | X2 | 1.33 | 1.66 | |||
| 31% | 28% | 41% | 1.66 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 72% | 28% | 60% | 40% | 28% | 72% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-08-05 | Явор Иваница | 3 - 0 | Напредак |
| 2020-02-15 | Напредак | 1 - 1 | Явор Иваница |
| 2019-08-24 | Явор Иваница | 2 - 2 | Напредак |
| 2017-12-13 | Явор Иваница | 0 - 1 | Напредак |
| 2017-08-26 | Напредак | 2 - 1 | Явор Иваница |
| 2017-05-13 | Напредак | 3 - 0 | Явор Иваница |
| 2016-12-14 | Явор Иваница | 1 - 0 | Напредак |
| 2016-08-20 | Напредак | 3 - 1 | Явор Иваница |
| 2014-05-28 | Явор Иваница | 4 - 3 | Напредак |
| 2013-12-07 | Напредак | 0 - 0 | Явор Иваница |
| 2013-09-25 | Напредак | 2 - 1 | Явор Иваница |
| 2010-04-03 | Явор Иваница | 1 - 0 | Напредак |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 58% | 25% |
Напредак последни 12 срещи
| 2021-02-06 | Партизан | 3 - 0 | Напредак |
| 2021-01-28 | СКА Хабаровск | 0 - 0 | Напредак |
| 2021-01-26 | Напредак | 0 - 1 | Динамо Тбилиси |
| 2020-12-16 | Напредак | 0 - 0 | Нови Пазар |
| 2020-12-11 | Младост Лучани | 0 - 0 | Напредак |
| 2020-12-04 | Напредак | 3 - 1 | Вождовац |
| 2020-11-29 | Чукарички | 3 - 0 | Напредак |
| 2020-11-25 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 0 | Напредак |
| 2020-11-21 | Напредак | 2 - 1 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2020-11-07 | Пролетер | 1 - 0 | Напредак |
| 2020-11-01 | Напредак | 1 - 1 | Сп. Суботица |
| 2020-10-25 | Мачва Шабац | 1 - 2 | Напредак |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 8% |
Явор Иваница последни 12 срещи
| 2021-02-07 | Явор Иваница | 4 - 1 | Младост Лучани |
| 2020-12-20 | Явор Иваница | 1 - 2 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2020-12-16 | Явор Иваница | 3 - 1 | Вождовац |
| 2020-12-11 | Чукарички | 3 - 0 | Явор Иваница |
| 2020-11-30 | Пролетер | 2 - 1 | Явор Иваница |
| 2020-11-25 | Явор Иваница | 1 - 1 | Вождовац |
| 2020-11-20 | Явор Иваница | 1 - 3 | Сп. Суботица |
| 2020-11-14 | Металац | 3 - 4 | Явор Иваница |
| 2020-11-07 | Мачва Шабац | 1 - 0 | Явор Иваница |
| 2020-11-01 | Явор Иваница | 1 - 0 | Раднички Ниш |
| 2020-10-25 | Цървена Звезда | 0 - 0 | Явор Иваница |
| 2020-10-21 | Явор Иваница | 2 - 1 | Раднички 1923 |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 20 | +46 | 56 |
| 2 | Партизан | 20 | +33 | 47 |
| 3 | Войводина | 20 | +17 | 42 |
| 4 | Чукарички | 20 | +22 | 38 |
| 5 | Сп. Суботица | 20 | +13 | 34 |
| 6 | Пролетер | 20 | +1 | 32 |
| 7 | Раднички Ниш | 20 | 0 | 31 |
| 8 | ТСЦ Бачка Топола | 20 | +11 | 30 |
| 9 | Радник Сурдулица | 20 | +3 | 28 |
| 10 | Вождовац | 20 | 0 | 28 |
| 11 | Металац | 20 | -6 | 26 |
| 12 | Младост Лучани | 20 | -14 | 26 |
| 13 | Явор Иваница | 20 | -5 | 24 |
| 14 | Нови Пазар | 20 | -15 | 21 |
| 15 | Рад Белград | 20 | -19 | 19 |
| 16 | Напредак | 20 | -15 | 18 |
| 17 | Инджия | 20 | -19 | 18 |
| 18 | Златибор Чайетина | 20 | -20 | 16 |
| 19 | Бачка Паланка | 20 | -10 | 14 |
| 20 | Мачва Шабац | 20 | -23 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Напредак | |
| Явор Иваница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Напредак | Явор Иваница |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 0 - 0 | |
| 2 | Партизан | 1 - 3 | 4 - 0 |
| 3 | Войводина | 0 - 1 | |
| 4 | Чукарички | 3 - 0 | |
| 5 | Сп. Суботица | 1 - 1 | |
| 6 | Пролетер | 2 - 1 | |
| 7 | Раднички Ниш | 0 - 0 | |
| 8 | ТСЦ Бачка Топола | 2 - 1 | |
| 9 | Радник Сурдулица | 2 - 1 | |
| 10 | Вождовац | 3 - 1 | |
| 11 | Металац | 1 - 2 | |
| 12 | Младост Лучани | 2 - 1 | |
| 13 | Явор Иваница | - | |
| 14 | Нови Пазар | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 15 | Рад Белград | 1 - 0 | |
| 16 | Напредак | - | |
| 17 | Инджия | 3 - 2 | |
| 18 | Златибор Чайетина | 1 - 1 | |
| 19 | Бачка Паланка | 2 - 2 | |
| 20 | Мачва Шабац | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Напредак | Явор Иваница | |
| Позиция | 16 | 13 |
| Точки | 18 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 15 |
| Точки | 13 | 5 |
Форма в шампионата
| Напредак | Явор Иваница | |
|
Победи Равни Загуби |
4
6 10 |
7
3 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 3 |
1
2 7 |
Голове в шампионата
| Напредак | Явор Иваница | |
|
Вкарани Получени |
14
29 |
28
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
11 |
9
20 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (200) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (531) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.59 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 61% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 29% |
Напредак следващи 6 срещи
| 2021-02-17 | Радник Сурдулица | - | Напредак |
| 2021-02-21 | Напредак | - | Инджия |
| 2021-02-26 | Войводина | - | Напредак |
| 2021-03-03 | Напредак | - | Рад Белград |
| 2021-03-08 | Златибор Чайетина | - | Напредак |
| 2021-03-14 | Напредак | - | Бачка Паланка |
Явор Иваница следващи 6 срещи
| 2021-02-17 | Явор Иваница | - | Партизан |
| 2021-02-22 | Явор Иваница | - | Нови Пазар |
| 2021-02-27 | Радник Сурдулица | - | Явор Иваница |
| 2021-03-03 | Явор Иваница | - | Инджия |
| 2021-03-07 | Войводина | - | Явор Иваница |
| 2021-03-14 | Явор Иваница | - | Рад Белград |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 3.25 | 3.25 |
| Вероятност | 31% | 28% | 41% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.66 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.80 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-12 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
