Суперлига - Сърбия
понеделник, 24.10.2022
19:00
19:00

Напредак

Войводина
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Крушевац |
| Гост: | Нови Сад |
| Разстояние: | 220.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Младост |
| Капацитет: | 10 331 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.65 | 3.00 | 2.40 | X2 | 1.49 | 1.42 | |||
| 31% | 33% | 36% | 1.42 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.70 | 2.20 | 1.60 | 4.00 | 1.21 | ||||||
| 66% | 34% | 44% | 56% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-07-10 | Войводина | 1 - 0 | Напредак |
| 2022-04-17 | Войводина | 2 - 0 | Напредак |
| 2022-02-14 | Войводина | 1 - 0 | Напредак |
| 2021-08-29 | Напредак | 2 - 0 | Войводина |
| 2021-02-26 | Войводина | 1 - 0 | Напредак |
| 2020-08-23 | Напредак | 0 - 1 | Войводина |
| 2019-11-23 | Войводина | 2 - 1 | Напредак |
| 2019-07-28 | Напредак | 0 - 2 | Войводина |
| 2019-04-20 | Напредак | 5 - 0 | Войводина |
| 2019-03-09 | Напредак | 0 - 0 | Войводина |
| 2018-10-06 | Войводина | 0 - 1 | Напредак |
| 2018-04-15 | Напредак | 1 - 0 | Войводина |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 42% | 17% | 8% |
Напредак последни 12 срещи
| 2022-10-20 | Партизан | 1 - 0 | Напредак |
| 2022-10-15 | Напредак | 1 - 0 | Радник Сурдулица |
| 2022-10-12 | Инджия | 0 - 2 | Напредак |
| 2022-10-08 | Младост Лучани | 3 - 1 | Напредак |
| 2022-10-01 | Напредак | 4 - 0 | Колубара |
| 2022-09-23 | Напредак | 3 - 0 | Арсенал Тиват |
| 2022-09-18 | Цървена Звезда | 1 - 0 | Напредак |
| 2022-09-10 | Напредак | 1 - 0 | Раднички 1923 |
| 2022-09-03 | Сп. Суботица | 1 - 2 | Напредак |
| 2022-08-30 | Напредак | 1 - 0 | Младост ГАТ |
| 2022-08-26 | Раднички Ниш | 3 - 2 | Напредак |
| 2022-08-19 | Нови Пазар | 2 - 1 | Напредак |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 7 | 6 | 3 | |
| 58% | 0% | 42% | 58% | 50% | 25% |
Войводина последни 12 срещи
| 2022-10-20 | Войводина | 0 - 2 | Цървена Звезда |
| 2022-10-14 | Нови Пазар | 1 - 1 | Войводина |
| 2022-10-08 | Войводина | 1 - 2 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2022-10-02 | Партизан | 4 - 1 | Войводина |
| 2022-09-18 | Войводина | 2 - 0 | Явор Иваница |
| 2022-09-11 | Чукарички | 2 - 0 | Войводина |
| 2022-09-04 | Войводина | 2 - 1 | Вождовац |
| 2022-08-30 | Войводина | 3 - 0 | Раднички Ниш |
| 2022-08-25 | Радник Сурдулица | 1 - 1 | Войводина |
| 2022-08-20 | Войводина | 1 - 1 | Младост Лучани |
| 2022-08-13 | Колубара | 2 - 2 | Войводина |
| 2022-07-30 | Раднички 1923 | 0 - 2 | Войводина |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 42% | 17% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 15 | +36 | 41 |
| 2 | Партизан | 15 | +26 | 34 |
| 3 | ТСЦ Бачка Топола | 16 | +20 | 33 |
| 4 | Чукарички | 15 | +15 | 30 |
| 5 | Нови Пазар | 16 | +7 | 27 |
| 6 | Вождовац | 16 | -8 | 24 |
| 7 | Войводина | 15 | +5 | 23 |
| 8 | Раднички 1923 | 16 | +1 | 21 |
| 9 | Колубара | 16 | -15 | 19 |
| 10 | Напредак | 15 | -2 | 17 |
| 11 | Раднички Ниш | 16 | -9 | 16 |
| 12 | Сп. Суботица | 14 | -7 | 13 |
| 13 | Младост Лучани | 15 | -11 | 13 |
| 14 | Явор Иваница | 16 | -17 | 13 |
| 15 | Младост ГАТ | 15 | -18 | 10 |
| 16 | Радник Сурдулица | 15 | -23 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Напредак | |
| Войводина | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Напредак | Войводина |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | ||
| 2 | Партизан | 4 - 1 | |
| 3 | ТСЦ Бачка Топола | 0 - 0 | |
| 4 | Чукарички | 2 - 0 | |
| 5 | Нови Пазар | 1 - 1 | |
| 6 | Вождовац | 0 - 0 | |
| 7 | Войводина | - | |
| 8 | Раднички 1923 | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | Колубара | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Напредак | - | |
| 11 | Раднички Ниш | ||
| 12 | Сп. Суботица | ||
| 13 | Младост Лучани | ||
| 14 | Явор Иваница | 2 - 4 | |
| 15 | Младост ГАТ | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 16 | Радник Сурдулица | 1 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Напредак | Войводина | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 17 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 14 | 9 |
Форма в шампионата
| Напредак | Войводина | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 8 |
6
5 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 1 |
2
3 2 |
Голове в шампионата
| Напредак | Войводина | |
|
Вкарани Получени |
15
17 |
21
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
4 |
11
10 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (123) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (333) | |
| Средно голове на мач | 2.71 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.52 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.19 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 61% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 54% |
| Над 3.5 | 32% |
Напредак следващи 6 срещи
| 2022-10-29 | Вождовац | - | Напредак |
| 2022-11-04 | Напредак | - | Чукарички |
| 2022-11-11 | Явор Иваница | - | Напредак |
| 2023-01-26 | Актобе | - | Напредак |
| 2023-02-05 | Напредак | - | Партизан |
| 2023-02-11 | ТСЦ Бачка Топола | - | Напредак |
Войводина следващи 6 срещи
| 2022-10-29 | Войводина | - | Младост ГАТ |
| 2022-11-05 | Сп. Суботица | - | Войводина |
| 2022-11-09 | Войводина | - | Младост ГАТ |
| 2022-11-12 | Войводина | - | Раднички 1923 |
| 2022-11-20 | УТА Арад | - | Войводина |
| 2023-01-19 | Войводина | - | Химки |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.65 | 3.00 | 2.40 |
| Вероятност | 31% | 33% | 36% |
| X2 @ 1.42 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.49 | 1.42 |
| Вероятност | 46% | 54% |
| X2 @ 1.42 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.70 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.60 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.21 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.21 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.77 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.77 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-24 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
