Мейстрилига - Естония
събота, 17.09.2022
15:00
15:00

Нарва Транс

Флора Талин
0 - 4
(0 - 1, 0 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нарва |
| Гост: | Талин |
| Разстояние: | 194.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Нарва Креенхолми |
| Капацитет: | 3 000 |
| Размер: | 102 x 75 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.00 | 4.80 | 1.31 | 2 | 3.10 | 1.08 | |||
| 25% | 15% | 60% | 1.31 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 5.40 | 1.49 | 2.45 | 2.20 | 1.58 | ||||||
| 77% | 23% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-08-13 | Флора Талин | 1 - 1 | Нарва Транс |
| 2022-05-25 | Нарва Транс | 0 - 3 | Флора Талин |
| 2022-04-03 | Флора Талин | 1 - 0 | Нарва Транс |
| 2022-02-18 | Флора Талин | 6 - 0 | Нарва Транс |
| 2021-10-31 | Нарва Транс | 0 - 2 | Флора Талин |
| 2021-09-22 | Флора Талин | 5 - 2 | Нарва Транс |
| 2021-05-26 | Нарва Транс | 0 - 2 | Флора Талин |
| 2021-05-11 | Флора Талин | 2 - 1 | Нарва Транс |
| 2021-04-17 | Флора Талин | 5 - 0 | Нарва Транс |
| 2020-10-21 | Нарва Транс | 1 - 2 | Флора Талин |
| 2020-07-04 | Флора Талин | 2 - 1 | Нарва Транс |
| 2020-06-30 | Флора Талин | 3 - 1 | Нарва Транс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 11 | 11 | 8 | 4 | |
| 0% | 8% | 92% | 92% | 67% | 33% |
Нарва Транс последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Нарва Транс | 6 - 1 | Талина Легион |
| 2022-09-03 | Нарва Транс | 0 - 0 | Таммека Тарту |
| 2022-08-30 | Нарва Транс | 1 - 0 | Вапрус Пярну |
| 2022-08-27 | Куресааре | 3 - 1 | Нарва Транс |
| 2022-08-20 | Нарва Транс | 2 - 1 | Талина Легион |
| 2022-08-17 | Нарва Транс | 5 - 0 | ФКИ Талин |
| 2022-08-13 | Флора Талин | 1 - 1 | Нарва Транс |
| 2022-08-07 | Нарва Транс | 0 - 1 | ФКИ Левадия |
| 2022-07-30 | Талина Калев | 5 - 2 | Нарва Транс |
| 2022-07-23 | Нарва Транс | 2 - 1 | Номе Калю |
| 2022-07-16 | Номе Калю | 1 - 1 | Нарва Транс |
| 2022-07-09 | Вапрус Пярну | 3 - 5 | Нарва Транс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 7 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 58% | 42% |
Флора Талин последни 12 срещи
| 2022-09-09 | Флора Талин | 1 - 0 | Таммека Тарту |
| 2022-09-04 | ФКИ Левадия | 1 - 2 | Флора Талин |
| 2022-08-31 | Флора Талин | 2 - 0 | Номе Калю |
| 2022-08-28 | Пайде | 1 - 2 | Флора Талин |
| 2022-08-20 | Флора Талин | 3 - 1 | Вапрус Пярну |
| 2022-08-17 | Флора Талин | 6 - 0 | Талина Легион |
| 2022-08-13 | Флора Талин | 1 - 1 | Нарва Транс |
| 2022-08-05 | Таммека Тарту | 0 - 1 | Флора Талин |
| 2022-07-31 | Куресааре | 2 - 3 | Флора Талин |
| 2022-07-22 | Талина Легион | 0 - 7 | Флора Талин |
| 2022-07-17 | Флора Талин | 2 - 0 | Талина Калев |
| 2022-07-14 | Сейняйоен ЯК | 3 - 2 | Флора Талин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 7 | 5 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 58% | 42% |
Класиране Мейстрилига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 28 | +58 | 78 |
| 2 | ФКИ Левадия | 28 | +49 | 68 |
| 3 | Номе Калю | 29 | +29 | 55 |
| 4 | Пайде | 28 | +35 | 51 |
| 5 | Куресааре | 28 | -2 | 40 |
| 6 | Нарва Транс | 28 | -8 | 32 |
| 7 | Таммека Тарту | 28 | -22 | 27 |
| 8 | Талина Калев | 28 | -51 | 21 |
| 9 | Талина Легион | 28 | -34 | 14 |
| 10 | Вапрус Пярну | 29 | -54 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Нарва Транс | |
| Флора Талин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нарва Транс | Флора Талин |
|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 0 - 3 | - |
| 2 | ФКИ Левадия | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 3 | Номе Калю | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 4 | Пайде | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Куресааре | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 6 | Нарва Транс | - | 0 - 3 |
| 7 | Таммека Тарту | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Талина Калев | 1 - 1 | 2 - 4 |
| 9 | Талина Легион | 6 - 1 | 0 - 7 |
| 10 | Вапрус Пярну | 1 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Нарва Транс | Флора Талин | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 32 | 78 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 21 | 40 |
Форма в шампионата
| Нарва Транс | Флора Талин | |
|
Победи Равни Загуби |
9
5 14 |
25
3 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
3 6 |
13
1 0 |
Голове в шампионата
| Нарва Транс | Флора Талин | |
|
Вкарани Получени |
38
46 |
73
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
16 |
37
9 |
Обща статистика за Мейстрилига
| Мачове (141) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 18% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (438) | |
| Средно голове на мач | 3.11 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.74 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.37 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 34% |
Нарва Транс следващи 6 срещи
| 2022-10-02 | Пайде | - | Нарва Транс |
| 2022-10-08 | Талина Калев | - | Нарва Транс |
| 2022-10-11 | Нарва Транс | - | Талина Калев |
| 2022-10-15 | Вапрус Пярну | - | Нарва Транс |
| 2022-10-23 | Нарва Транс | - | Номе Калю |
| 2022-10-30 | Таммека Тарту | - | Нарва Транс |
Флора Талин следващи 6 срещи
| 2022-10-01 | Флора Талин | - | Талина Легион |
| 2022-10-09 | Вапрус Пярну | - | Флора Талин |
| 2022-10-16 | Номе Калю | - | Флора Талин |
| 2022-10-22 | Флора Талин | - | Куресааре |
| 2022-10-30 | Флора Талин | - | Пайде |
| 2022-11-05 | Талина Калев | - | Флора Талин |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 7.00 | 4.80 | 1.31 |
| Вероятност | 25% | 15% | 60% |
| 2 @ 1.31 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 1.08 |
| Вероятност | 29% | 71% |
| X2 @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.13 | 5.40 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.13 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.49 | 2.45 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.49 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.58 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.58 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.78 | 1.90 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-17 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
