Купа на Иран
четвъртък, 29.04.2021
17:30
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Каем Шахр |
| Гост: |
Бандар-е Анзали |
| Разстояние: |
322.3 км |
| Начален час |
| Час: |
17:30 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.72 |
3.38 |
5.05 |
1 |
|
|
|
1.13 |
2.04 |
| 41% |
34% |
25% |
1.72 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.49 |
2.51 |
|
|
|
2.45 |
1.49 |
|
|
|
4.70 |
1.16 |
| 63% |
37% |
|
|
|
37% |
63% |
|
|
|
19% |
81% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Насаджи М. последни 12 срещи
|
2021-04-22 |
Насаджи М.
|
0 - 1 |
Сепахан Исфахан
|
|
2021-04-08 |
Персполис
|
2 - 0 |
Насаджи М.
|
|
2021-04-03 |
Нафт Масейд
|
0 - 2 |
Насаджи М.
|
|
2021-03-17 |
Насаджи М.
|
1 - 0 |
Сайпа Карадж
|
|
2021-03-11 |
Насаджи М.
|
0 - 0 |
Сайпа Карадж
|
|
2021-03-06 |
Трактор
|
2 - 1 |
Насаджи М.
|
|
2021-03-01 |
Насаджи М.
|
1 - 1 |
Алуминиум Арак
|
|
2021-02-13 |
Насаджи М.
|
1 - 2 |
Гол Гохар
|
|
2021-02-05 |
Естеглал Тех.
|
1 - 0 |
Насаджи М.
|
|
2021-01-29 |
Насаджи М.
|
2 - 3 |
Зоб Ахан
|
|
2021-01-20 |
Падидех Машхад
|
1 - 0 |
Насаджи М.
|
|
2021-01-15 |
Насаджи М.
|
1 - 1 |
Машин Сази
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
7 |
3 |
1 |
| 17% |
25% |
58% |
|
58% |
25% |
8% |
Малаван последни 12 срещи
|
2018-09-14 |
Малаван
|
0 - 1 |
Сепидроод Рещ
|
|
2017-10-27 |
Малаван
|
0 - 2 |
Естеглал Хуз.
|
|
2017-09-09 |
Сепидроод Рещ
|
1 - 1 |
Малаван
|
|
2016-10-31 |
Малаван
|
0 - 1 |
Трактор
|
|
2016-05-13 |
Мешки Поошан
|
2 - 0 |
Малаван
|
|
2016-05-08 |
Малаван
|
1 - 1 |
Саба Кум
|
|
2016-04-28 |
Трактор
|
4 - 2 |
Малаван
|
|
2016-04-22 |
Малаван
|
3 - 2 |
Сайпа Карадж
|
|
2016-04-16 |
Фулад Хузестан
|
1 - 0 |
Малаван
|
|
2016-04-09 |
Малаван
|
1 - 2 |
Персполис
|
|
2016-03-31 |
Сепахан Исфахан
|
2 - 2 |
Малаван
|
|
2016-03-10 |
Малаван
|
1 - 1 |
Естеглал Хуз.
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
9 |
4 |
3 |
| 8% |
33% |
58% |
|
75% |
33% |
25% |
Насаджи М. следващи 6 срещи
|
2021-05-08 |
Мес Рафсанджан
|
- |
Насаджи М.
|
|
2021-05-14 |
Насаджи М.
|
- |
Фулад Хузестан
|
|
2021-06-25 |
Машин Сази
|
- |
Насаджи М.
|
|
2021-07-01 |
Насаджи М.
|
- |
Пейкан Техеран
|
|
2021-07-06 |
Санат Нафт
|
- |
Насаджи М.
|
|
2021-07-13 |
Насаджи М.
|
- |
Падидех Машхад
|
Малаван следващи 6 срещи
|
2021-08-04 |
Фулад Хузестан
|
- |
Малаван
|
|
2022-08-12 |
Пейкан Техеран
|
- |
Малаван
|
|
2022-08-18 |
Малаван
|
- |
Естеглал Тех.
|
|
2022-08-25 |
Насаджи М.
|
- |
Малаван
|
|
2022-08-30 |
Малаван
|
- |
Зоб Ахан
|
|
2022-09-05 |
Гол Гохар
|
- |
Малаван
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.72 |
3.38 |
5.05 |
| Вероятност |
41% |
34% |
25% |
|
1 @ 1.72 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.13 |
2.04 |
| Вероятност |
74% |
26% |
|
1X @ 1.13 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.49 |
2.51 |
| Вероятност |
|
63% |
37% |
|
Над 1.5 @ 1.49 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.45 |
1.49 |
| Вероятност |
|
37% |
63% |
|
Под 2.5 @ 1.49 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
4.70 |
1.16 |
| Вероятност |
|
19% |
81% |
|
Под 3.5 @ 1.16 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.53 |
1.48 |
| Вероятност |
|
39% |
61% |
|
Без @ 1.48 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-29 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!