Супер Лига - Замбия
събота, 12.11.2022
13:00
13:00

Нчанга Рейнджърс

Грийн Ийгълс
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Чингола |
| Гост: | Чома |
| Разстояние: | 484.3 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 2.60 | 2.30 | X2 | 1.53 | 1.30 | |||
| 28% | 39% | 33% | 1.30 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 2.05 | 3.00 | 1.34 | - | - | ||||||
| 51% | 49% | 27% | 73% | 15% | 85% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Нчанга Рейнджърс последни 11 срещи
| 2022-11-05 | Лумвана Рейдиънтс | 1 - 1 | Нчанга Рейнджърс |
| 2022-10-29 | Нчанга Рейнджърс | 0 - 0 | Нквази |
| 2022-10-22 | Ред Ероус | 3 - 1 | Нчанга Рейнджърс |
| 2022-10-15 | Нчанга Рейнджърс | 1 - 1 | Призън Леопардс |
| 2022-10-08 | Форест Рейнджърс | 1 - 0 | Нчанга Рейнджърс |
| 2022-10-01 | Нчанга Рейнджърс | 1 - 1 | Нкана |
| 2022-09-17 | МЮЗА | 2 - 0 | Нчанга Рейнджърс |
| 2022-09-10 | Чамбиши | 0 - 1 | Нчанга Рейнджърс |
| 2022-09-03 | Нчанга Рейнджърс | 0 - 0 | Грийн Бъфалос |
| 2022-08-27 | Занако | 1 - 2 | Нчанга Рейнджърс |
| 2022-08-21 | Нчанга Рейнджърс | 1 - 0 | Билдкон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 3 | 6 | 2 | 1 | |
| 27% | 45% | 27% | 55% | 18% | 9% |
Грийн Ийгълс последни 12 срещи
| 2022-11-05 | Грийн Ийгълс | 0 - 2 | Чамбиши |
| 2022-10-30 | Грийн Бъфалос | 0 - 1 | Грийн Ийгълс |
| 2022-10-22 | Грийн Ийгълс | 2 - 1 | Занако |
| 2022-10-16 | Билдкон | 0 - 3 | Грийн Ийгълс |
| 2022-10-09 | Грийн Ийгълс | 0 - 0 | Кабуе Уориърс |
| 2022-10-01 | Кансанши Динамос | 2 - 0 | Грийн Ийгълс |
| 2022-09-17 | Грийн Ийгълс | 0 - 0 | ЗЕСКО Юнайтед |
| 2022-09-11 | НАПСА Старс | 2 - 1 | Грийн Ийгълс |
| 2022-09-03 | Грийн Ийгълс | 1 - 0 | Пауър Динамос |
| 2022-08-27 | Грийн Ийгълс | 1 - 0 | МЮЗА |
| 2022-08-20 | Лумвана Рейдиънтс | 3 - 1 | Грийн Ийгълс |
| 2022-05-08 | Грийн Ийгълс | 0 - 0 | Форест Рейнджърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 33% | 8% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ред Ероус | 11 | +10 | 22 |
| 2 | Призън Леопардс | 11 | +6 | 20 |
| 3 | Пауър Динамос | 11 | +7 | 19 |
| 4 | Форест Рейнджърс | 11 | +3 | 18 |
| 5 | ЗЕСКО Юнайтед | 11 | +3 | 17 |
| 6 | Грийн Бъфалос | 11 | +3 | 17 |
| 7 | Грийн Ийгълс | 11 | 0 | 17 |
| 8 | НАПСА Старс | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Кансанши Динамос | 11 | -2 | 16 |
| 10 | Занако | 11 | 0 | 15 |
| 11 | МЮЗА | 11 | -1 | 15 |
| 12 | Нчанга Рейнджърс | 11 | -2 | 14 |
| 13 | Нквази | 11 | +3 | 12 |
| 14 | Лумвана Рейдиънтс | 11 | -1 | 12 |
| 15 | Чамбиши | 11 | -8 | 10 |
| 16 | Нкана | 11 | -2 | 9 |
| 17 | Кабуе Уориърс | 11 | -3 | 9 |
| 18 | Билдкон | 11 | -19 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Нчанга Рейнджърс | |
| Грийн Ийгълс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нчанга Рейнджърс | Грийн Ийгълс |
|---|---|---|---|
| 1 | Ред Ероус | ||
| 2 | Призън Леопардс | 1 - 1 | |
| 3 | Пауър Динамос | ||
| 4 | Форест Рейнджърс | ||
| 5 | ЗЕСКО Юнайтед | ||
| 6 | Грийн Бъфалос | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Грийн Ийгълс | - | |
| 8 | НАПСА Старс | 2 - 1 | |
| 9 | Кансанши Динамос | 2 - 0 | |
| 10 | Занако | ||
| 11 | МЮЗА | ||
| 12 | Нчанга Рейнджърс | - | |
| 13 | Нквази | 0 - 0 | |
| 14 | Лумвана Рейдиънтс | 3 - 1 | |
| 15 | Чамбиши | ||
| 16 | Нкана | 1 - 1 | |
| 17 | Кабуе Уориърс | ||
| 18 | Билдкон | 1 - 0 | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Нчанга Рейнджърс | Грийн Ийгълс | |
| Позиция | 12 | 7 |
| Точки | 14 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 7 | 6 |
Форма в шампионата
| Нчанга Рейнджърс | Грийн Ийгълс | |
|
Победи Равни Загуби |
3
5 3 |
5
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
4 0 |
2
0 3 |
Голове в шампионата
| Нчанга Рейнджърс | Грийн Ийгълс | |
|
Вкарани Получени |
8
10 |
10
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
2 |
6
7 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (99) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 37% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (167) | |
| Средно голове на мач | 1.69 |
| Домакинът е отбелязал средно | 0.96 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.73 |
| Домакинът е отбелязал в | 61% |
| Гостът е отбелязал в | 48% |
| Гол/Гол | 33% |
| Над 1.5 | 46% |
| Над 2.5 | 28% |
| Над 3.5 | 13% |
Нчанга Рейнджърс следващи 6 срещи
| 2022-11-16 | Пауър Динамос | - | Нчанга Рейнджърс |
| 2022-11-19 | Нчанга Рейнджърс | - | НАПСА Старс |
| 2022-11-26 | ЗЕСКО Юнайтед | - | Нчанга Рейнджърс |
| 2022-12-03 | Нчанга Рейнджърс | - | Кансанши Динамос |
| 2022-12-10 | Кабуе Уориърс | - | Нчанга Рейнджърс |
| 2023-01-07 | Билдкон | - | Нчанга Рейнджърс |
Грийн Ийгълс следващи 6 срещи
| 2022-11-16 | Грийн Ийгълс | - | Нкана |
| 2022-11-20 | Форест Рейнджърс | - | Грийн Ийгълс |
| 2022-11-26 | Грийн Ийгълс | - | Призън Леопардс |
| 2022-12-03 | Ред Ероус | - | Грийн Ийгълс |
| 2022-12-10 | Грийн Ийгълс | - | Нквази |
| 2023-01-07 | Грийн Ийгълс | - | Лумвана Рейдиънтс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 2.60 | 2.30 |
| Вероятност | 28% | 39% | 33% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.30 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.05 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 1.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.34 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 2.5 @ 1.34 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | - | - | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.49 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Без @ 1.49 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-12 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
