Първа Лига - Словения
сряда, 21.04.2021
19:00
19:00

Горица

Браво Любляна
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нова Горица |
| Гост: | Любляна |
| Разстояние: | 67.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Нова Горица Спорт Парк |
| Капацитет: | 3 066 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.20 | 2.37 | X2 | 1.50 | 1.36 | |||
| 22% | 36% | 42% | 1.36 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 65% | 35% | 37% | 63% | 18% | 82% |
Последни 4 директни срещи
| 2021-02-10 | Браво Любляна | 0 - 0 | Горица |
| 2020-11-07 | Горица | 0 - 0 | Браво Любляна |
| 2020-08-29 | Браво Любляна | 4 - 1 | Горица |
| 2020-02-07 | Горица | 1 - 0 | Браво Любляна |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 25% | 25% | 25% |
Горица последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Горица | 0 - 1 | Олимпия Любляна |
| 2021-03-26 | Горица | 4 - 1 | Табор Сежана |
| 2021-03-15 | Горица | 0 - 3 | Табор Сежана |
| 2021-03-11 | Целие | 0 - 1 | Горица |
| 2021-03-06 | Горица | 1 - 1 | Марибор |
| 2021-02-28 | Домжале | 1 - 0 | Горица |
| 2021-02-25 | Горица | 0 - 0 | Алуминий |
| 2021-02-20 | Мура | 3 - 1 | Горица |
| 2021-02-13 | Горица | 2 - 1 | Копер |
| 2021-02-10 | Браво Любляна | 0 - 0 | Горица |
| 2021-02-03 | Домжале | 4 - 1 | Горица |
| 2021-01-27 | Вакер Инсбрук | 1 - 0 | Горица |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 42% | 25% |
Браво Любляна последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Браво Любляна | 2 - 2 | Домжале |
| 2021-04-13 | Олимпия Любляна | 1 - 1 | Браво Любляна |
| 2021-03-19 | Марибор | 1 - 2 | Браво Любляна |
| 2021-03-10 | Браво Любляна | 0 - 1 | Алуминий |
| 2021-03-07 | Табор Сежана | 0 - 0 | Браво Любляна |
| 2021-02-28 | Браво Любляна | 0 - 1 | Мура |
| 2021-02-24 | Целие | 2 - 3 | Браво Любляна |
| 2021-02-20 | Браво Любляна | 3 - 0 | Копер |
| 2021-02-13 | Марибор | 1 - 1 | Браво Любляна |
| 2021-02-10 | Браво Любляна | 0 - 0 | Горица |
| 2021-02-06 | Браво Любляна | 3 - 1 | Табор Сежана |
| 2021-01-15 | Домжале | 3 - 0 | Браво Любляна |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 28 | +19 | 54 |
| 2 | Марибор | 29 | +18 | 50 |
| 3 | Мура | 28 | +13 | 46 |
| 4 | Домжале | 29 | +9 | 44 |
| 5 | Копер | 28 | -1 | 40 |
| 6 | Браво Любляна | 28 | 0 | 36 |
| 7 | Табор Сежана | 28 | -6 | 33 |
| 8 | Алуминий | 29 | -16 | 31 |
| 9 | Целие | 29 | -10 | 28 |
| 10 | Горица | 28 | -26 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Горица | |
| Браво Любляна | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Горица | Браво Любляна |
|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Марибор | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Мура | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Домжале | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Копер | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Браво Любляна | 0 - 0 | - |
| 7 | Табор Сежана | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 8 | Алуминий | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Целие | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 10 | Горица | - | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Горица | Браво Любляна | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 19 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 12 | 13 |
Форма в шампионата
| Горица | Браво Любляна | |
|
Победи Равни Загуби |
4
7 17 |
8
12 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 8 |
2
7 5 |
Голове в шампионата
| Горица | Браво Любляна | |
|
Вкарани Получени |
17
43 |
29
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
22 |
10
18 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (142) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (319) | |
| Средно голове на мач | 2.25 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.24 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.01 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 18% |
Горица следващи 6 срещи
| 2021-04-24 | Копер | - | Горица |
| 2021-04-30 | Горица | - | Мура |
| 2021-05-06 | Алуминий | - | Горица |
| 2021-05-09 | Горица | - | Домжале |
| 2021-05-15 | Марибор | - | Горица |
| 2021-05-19 | Горица | - | Целие |
Браво Любляна следващи 6 срещи
| 2021-04-24 | Браво Любляна | - | Марибор |
| 2021-05-01 | Копер | - | Браво Любляна |
| 2021-05-04 | Браво Любляна | - | Целие |
| 2021-05-08 | Мура | - | Браво Любляна |
| 2021-05-15 | Браво Любляна | - | Табор Сежана |
| 2021-05-18 | Алуминий | - | Браво Любляна |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 3.20 | 2.37 |
| Вероятност | 22% | 36% | 42% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.36 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.65 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-21 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
