Ерсте Дивизи - Нидерландия
петък, 12.03.2021
17:45
17:45

НЕК Ниймеген

Йънг ПСВ
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Неймеген |
| Гост: | Айндховен |
| Разстояние: | 51.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Гофертщадион |
| Капацитет: | 12 500 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:45 (18:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.50 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.50 | |||
| 63% | 18% | 19% | 1.45 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.50 | 2.50 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 82% | 18% | 64% | 36% | 37% | 63% |
Последни 8 директни срещи
| 2020-10-20 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | НЕК Ниймеген |
| 2019-10-18 | НЕК Ниймеген | 1 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2019-04-08 | Йънг ПСВ | 1 - 2 | НЕК Ниймеген |
| 2018-09-14 | НЕК Ниймеген | 4 - 4 | Йънг ПСВ |
| 2018-02-08 | НЕК Ниймеген | 2 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2017-09-25 | Йънг ПСВ | 3 - 3 | НЕК Ниймеген |
| 2015-02-09 | НЕК Ниймеген | 5 - 2 | Йънг ПСВ |
| 2014-08-26 | Йънг ПСВ | 1 - 0 | НЕК Ниймеген |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 1 | 6 | 4 | 3 | |
| 50% | 38% | 12% | 75% | 50% | 38% |
НЕК Ниймеген последни 12 срещи
| 2021-03-05 | Хелмонд Спорт | 0 - 7 | НЕК Ниймеген |
| 2021-03-02 | НЕК Ниймеген | 4 - 1 | Ден Бош |
| 2021-02-26 | Рода | 1 - 3 | НЕК Ниймеген |
| 2021-02-21 | НЕК Ниймеген | 1 - 2 | Де Граафшап |
| 2021-02-17 | НЕК Ниймеген | 1 - 1 | ВВВ Венло |
| 2021-02-06 | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | НЕК Ниймеген |
| 2021-01-29 | НЕК Ниймеген | 2 - 0 | Йънг Утрехт |
| 2021-01-25 | ФК Айндховен | 0 - 1 | НЕК Ниймеген |
| 2021-01-21 | НЕК Ниймеген | 1 - 1 | Фортуна Ситард |
| 2021-01-17 | НЕК Ниймеген | 0 - 0 | Камбур |
| 2021-01-08 | НЕК Ниймеген | 3 - 2 | Екселсиор |
| 2021-01-03 | Телстар | 5 - 2 | НЕК Ниймеген |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 42% |
Йънг ПСВ последни 12 срещи
| 2021-03-09 | Йънг ПСВ | 0 - 1 | Дордрехт |
| 2021-02-26 | Го Ахед Игълс | 1 - 0 | Йънг ПСВ |
| 2021-02-23 | Йънг ПСВ | 2 - 2 | Хелмонд Спорт |
| 2021-02-19 | Йънг ПСВ | 1 - 0 | Ден Бош |
| 2021-02-05 | Рода | 5 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2021-01-29 | Йънг ПСВ | 1 - 2 | Йънг Аякс |
| 2021-01-22 | Камбур | 5 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2021-01-18 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | НАК Бреда |
| 2021-01-11 | Дордрехт | 2 - 3 | Йънг ПСВ |
| 2021-01-05 | Йънг ПСВ | 2 - 3 | Го Ахед Игълс |
| 2020-12-21 | Йънг ПСВ | 1 - 2 | Алмере Сити |
| 2020-12-11 | ТОП Ос | 3 - 2 | Йънг ПСВ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 8 | 6 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 67% | 50% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Камбур | 27 | +55 | 66 |
| 2 | Де Граафшап | 27 | +20 | 60 |
| 3 | НАК Бреда | 27 | +29 | 56 |
| 4 | Алмере Сити | 27 | +23 | 56 |
| 5 | Го Ахед Игълс | 27 | +23 | 53 |
| 6 | НЕК Ниймеген | 27 | +24 | 50 |
| 7 | Волендам | 27 | +19 | 44 |
| 8 | Рода | 27 | +13 | 44 |
| 9 | Телстар | 27 | +3 | 34 |
| 10 | Екселсиор | 27 | +2 | 33 |
| 11 | Йънг Аякс | 27 | -11 | 30 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 27 | -12 | 30 |
| 13 | ФК Айндховен | 27 | -9 | 29 |
| 14 | МВВ Маастрихт | 27 | -23 | 29 |
| 15 | Йънг Утрехт | 27 | -14 | 28 |
| 16 | ТОП Ос | 27 | -20 | 28 |
| 17 | Йънг ПСВ | 27 | -18 | 24 |
| 18 | Йънг АЗ Алкмаар | 27 | -34 | 23 |
| 19 | Дордрехт | 27 | -41 | 21 |
| 20 | Ден Бош | 27 | -29 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| НЕК Ниймеген | |
| Йънг ПСВ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | НЕК Ниймеген | Йънг ПСВ |
|---|---|---|---|
| 1 | Камбур | 0 - 0 | 5 - 1 |
| 2 | Де Граафшап | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | НАК Бреда | 2 - 1 | |
| 4 | Алмере Сити | 0 - 1 | |
| 5 | Го Ахед Игълс | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | НЕК Ниймеген | - | |
| 7 | Волендам | 5 - 1 | |
| 8 | Рода | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 9 | Телстар | ||
| 10 | Екселсиор | 3 - 2 | |
| 11 | Йънг Аякс | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | ФК Айндховен | 6 - 0 | |
| 14 | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | 3 - 3 |
| 15 | Йънг Утрехт | 2 - 0 | |
| 16 | ТОП Ос | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 17 | Йънг ПСВ | - | |
| 18 | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 4 | |
| 19 | Дордрехт | 2 - 3 | |
| 20 | Ден Бош | 4 - 1 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| НЕК Ниймеген | Йънг ПСВ | |
| Позиция | 6 | 17 |
| Точки | 50 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 14 |
| Точки | 24 | 13 |
Форма в шампионата
| НЕК Ниймеген | Йънг ПСВ | |
|
Победи Равни Загуби |
15
5 7 |
6
6 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
3 3 |
4
1 8 |
Голове в шампионата
| НЕК Ниймеген | Йънг ПСВ | |
|
Вкарани Получени |
55
31 |
37
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
13 |
21
32 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (270) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (889) | |
| Средно голове на мач | 3.29 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.76 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.53 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 63% |
| Над 3.5 | 39% |
НЕК Ниймеген следващи 6 срещи
| 2021-03-15 | НЕК Ниймеген | - | Волендам |
| 2021-03-19 | ТОП Ос | - | НЕК Ниймеген |
| 2021-04-02 | Алмере Сити | - | НЕК Ниймеген |
| 2021-04-05 | НЕК Ниймеген | - | Телстар |
| 2021-04-09 | Екселсиор | - | НЕК Ниймеген |
| 2021-04-16 | НЕК Ниймеген | - | Йънг АЗ Алкмаар |
Йънг ПСВ следващи 6 срещи
| 2021-03-15 | Йънг Утрехт | - | Йънг ПСВ |
| 2021-03-19 | Йънг ПСВ | - | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2021-04-02 | Екселсиор | - | Йънг ПСВ |
| 2021-04-05 | Йънг ПСВ | - | МВВ Маастрихт |
| 2021-04-09 | ФК Айндховен | - | Йънг ПСВ |
| 2021-04-19 | Йънг ПСВ | - | Де Граафшап |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 4.50 | 5.00 |
| Вероятност | 63% | 18% | 19% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.50 |
| Вероятност | 76% | 24% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 5.50 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.14 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 2.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 3.5 @ 1.57 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-12 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
