Висша Лига - Азербайджан
събота, 08.10.2022
16:30
16:30

Нефтчи Баку

Туран Товуз
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Баку |
| Гост: | Товуз |
| Разстояние: | 365.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Баксел Арена |
| Капацитет: | 11 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 4.75 | 7.75 | 1 | 1.07 | 3.20 | |||
| 60% | 13% | 27% | 1.30 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.90 | 1.68 | 2.05 | 2.65 | 1.41 | ||||||
| 72% | 28% | 52% | 48% | 27% | 73% |
Последни 6 директни срещи
| 2013-03-03 | Туран Товуз | 2 - 3 | Нефтчи Баку |
| 2012-10-08 | Нефтчи Баку | 2 - 1 | Туран Товуз |
| 2012-03-03 | Туран Товуз | 0 - 1 | Нефтчи Баку |
| 2011-10-29 | Нефтчи Баку | 1 - 0 | Туран Товуз |
| 2010-12-23 | Нефтчи Баку | 2 - 0 | Туран Товуз |
| 2010-10-17 | Туран Товуз | 2 - 2 | Нефтчи Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | |
| 83% | 17% | 0% | 67% | 50% | 33% |
Нефтчи Баку последни 12 срещи
| 2022-10-01 | Карабах | 3 - 1 | Нефтчи Баку |
| 2022-09-16 | Сабаил Баку | 0 - 2 | Нефтчи Баку |
| 2022-09-10 | Габала | 1 - 2 | Нефтчи Баку |
| 2022-09-03 | Нефтчи Баку | 3 - 0 | Сумгаит |
| 2022-08-26 | Нефтчи Баку | 2 - 1 | Зира Баку |
| 2022-08-20 | Сабах Баку | 2 - 1 | Нефтчи Баку |
| 2022-08-14 | Нефтчи Баку | 5 - 2 | Капаз Ганджа |
| 2022-08-11 | Рапид Виена | 1 - 0 | Нефтчи Баку |
| 2022-08-07 | Шамахи | 0 - 1 | Нефтчи Баку |
| 2022-08-04 | Нефтчи Баку | 2 - 1 | Рапид Виена |
| 2022-07-28 | Нефтчи Баку | 3 - 0 | Арис Лимасол |
| 2022-07-21 | Арис Лимасол | 2 - 0 | Нефтчи Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 10 | 8 | 2 | |
| 67% | 0% | 33% | 83% | 67% | 17% |
Туран Товуз последни 12 срещи
| 2022-10-01 | Туран Товуз | 1 - 3 | Зира Баку |
| 2022-09-16 | Сабах Баку | 3 - 1 | Туран Товуз |
| 2022-09-09 | Туран Товуз | 2 - 0 | Капаз Ганджа |
| 2022-09-03 | Шамахи | 0 - 1 | Туран Товуз |
| 2022-08-26 | Сумгаит | 0 - 0 | Туран Товуз |
| 2022-08-13 | Сабаил Баку | 0 - 1 | Туран Товуз |
| 2022-08-08 | Туран Товуз | 0 - 2 | Габала |
| 2021-01-25 | Туран Товуз | 0 - 2 | Габала |
| 2016-12-03 | Туран Товуз | 0 - 1 | Зира Баку |
| 2015-12-02 | Туран Товуз | 1 - 3 | Шамахи |
| 2013-05-20 | Туран Товуз | 2 - 1 | Сумгаит |
| 2013-05-13 | Туран Товуз | 3 - 5 | Капаз Ганджа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 42% | 33% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 7 | +18 | 21 |
| 2 | Сабах Баку | 8 | +10 | 19 |
| 3 | Нефтчи Баку | 8 | +8 | 18 |
| 4 | Зира Баку | 9 | -3 | 16 |
| 5 | Габала | 8 | +5 | 15 |
| 6 | Туран Товуз | 7 | -2 | 10 |
| 7 | Сабаил Баку | 8 | -4 | 5 |
| 8 | Сумгаит | 8 | -9 | 4 |
| 9 | Капаз Ганджа | 8 | -12 | 4 |
| 10 | Шамахи | 9 | -11 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Нефтчи Баку | |
| Туран Товуз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нефтчи Баку | Туран Товуз |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | ||
| 2 | Сабах Баку | 3 - 1 | |
| 3 | Нефтчи Баку | - | |
| 4 | Зира Баку | 2 - 1 | |
| 5 | Габала | ||
| 6 | Туран Товуз | - | |
| 7 | Сабаил Баку | 0 - 1 | |
| 8 | Сумгаит | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Капаз Ганджа | 5 - 2 | |
| 10 | Шамахи | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Нефтчи Баку | Туран Товуз | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 18 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| Нефтчи Баку | Туран Товуз | |
|
Победи Равни Загуби |
6
0 2 |
3
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 0 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| Нефтчи Баку | Туран Товуз | |
|
Вкарани Получени |
17
9 |
6
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
3 |
3
3 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (40) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 15% |
| Победа за госта | 42% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (109) | |
| Средно голове на мач | 2.72 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.40 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.33 |
| Домакинът е отбелязал в | 65% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 28% |
Нефтчи Баку следващи 6 срещи
| 2022-10-16 | Капаз Ганджа | - | Нефтчи Баку |
| 2022-10-23 | Нефтчи Баку | - | Сабах Баку |
| 2022-10-29 | Зира Баку | - | Нефтчи Баку |
| 2022-11-05 | Сумгаит | - | Нефтчи Баку |
| 2022-11-12 | Нефтчи Баку | - | Габала |
| 2022-11-27 | Нефтчи Баку | - | Сабаил Баку |
Туран Товуз следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Туран Товуз | - | Сабаил Баку |
| 2022-10-20 | Карабах | - | Туран Товуз |
| 2022-10-28 | Туран Товуз | - | Сумгаит |
| 2022-11-04 | Туран Товуз | - | Шамахи |
| 2022-11-09 | Туран Товуз | - | Карабах |
| 2022-11-13 | Капаз Ганджа | - | Туран Товуз |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 4.75 | 7.75 |
| Вероятност | 60% | 13% | 27% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.07 | 3.20 |
| Вероятност | 68% | 32% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 3.90 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.68 | 2.05 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.68 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.65 | 1.41 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.41 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.66 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-08 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
