Чалъндж Лига - Швейцария
събота, 10.04.2021
17:15
17:15

Ксамакс

Аарау
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ньошател |
| Гост: | Аарау |
| Разстояние: | 95.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад дьо ла Маладиер |
| Капацитет: | 12 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:15 (18:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.50 | 1.95 | X2 | 1.72 | 1.30 | |||
| 36% | 17% | 47% | 1.30 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.61 | 2.25 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 78% | 22% | 58% | 42% | 37% | 63% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-23 | Аарау | 4 - 0 | Ксамакс |
| 2020-12-04 | Ксамакс | 2 - 4 | Аарау |
| 2020-10-24 | Аарау | 3 - 1 | Ксамакс |
| 2019-06-02 | Аарау | 0 - 4 | Ксамакс |
| 2019-05-30 | Ксамакс | 0 - 4 | Аарау |
| 2018-09-16 | Аарау | 1 - 2 | Ксамакс |
| 2018-04-18 | Аарау | 2 - 2 | Ксамакс |
| 2018-02-09 | Ксамакс | 3 - 1 | Аарау |
| 2017-09-29 | Аарау | 2 - 0 | Ксамакс |
| 2017-07-21 | Ксамакс | 2 - 1 | Аарау |
| 2017-06-03 | Аарау | 2 - 0 | Ксамакс |
| 2017-04-02 | Ксамакс | 3 - 1 | Аарау |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 12 | 10 | 8 | |
| 42% | 8% | 50% | 100% | 83% | 67% |
Ксамакс последни 12 срещи
| 2021-04-03 | Грасхопърс | 1 - 4 | Ксамакс |
| 2021-03-19 | Ксамакс | 0 - 0 | Лозана-Уши |
| 2021-03-12 | Ксамакс | 3 - 0 | Шафхаузен |
| 2021-03-05 | Вил | 1 - 0 | Ксамакс |
| 2021-03-02 | Ксамакс | 2 - 1 | Киасо |
| 2021-02-26 | Кринс | 1 - 1 | Ксамакс |
| 2021-02-23 | Аарау | 4 - 0 | Ксамакс |
| 2021-02-20 | Ксамакс | 3 - 1 | Винтертур |
| 2021-02-05 | Ксамакс | 0 - 3 | Тун |
| 2021-02-02 | Вил | 1 - 0 | Ксамакс |
| 2021-01-29 | Ксамакс | 2 - 0 | Киасо |
| 2021-01-22 | Ксамакс | 0 - 1 | Кринс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Аарау последни 12 срещи
| 2021-04-06 | Аарау | 3 - 0 | Винтертур |
| 2021-04-03 | Аарау | 1 - 0 | Шафхаузен |
| 2021-03-19 | Грасхопърс | 4 - 1 | Аарау |
| 2021-03-13 | Аарау | 3 - 0 | Вил |
| 2021-03-05 | Киасо | 2 - 0 | Аарау |
| 2021-03-02 | Аарау | 4 - 2 | Тун |
| 2021-02-26 | Аарау | 0 - 0 | Винтертур |
| 2021-02-23 | Аарау | 4 - 0 | Ксамакс |
| 2021-02-19 | Лозана-Уши | 1 - 1 | Аарау |
| 2021-02-16 | Грасхопърс | 2 - 1 | Аарау |
| 2021-02-10 | Аарау | 2 - 2 | Сион |
| 2021-02-05 | Кринс | 0 - 0 | Аарау |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 58% | 33% |
Класиране Чалъндж Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 28 | +16 | 54 |
| 2 | Тун | 28 | +10 | 50 |
| 3 | Лозана-Уши | 28 | +12 | 44 |
| 4 | Аарау | 27 | +8 | 42 |
| 5 | Шафхаузен | 28 | +8 | 42 |
| 6 | Винтертур | 27 | +3 | 35 |
| 7 | Вил | 27 | -10 | 31 |
| 8 | Ксамакс | 27 | -15 | 29 |
| 9 | Кринс | 28 | -9 | 27 |
| 10 | Киасо | 28 | -23 | 25 |
Хронология на изиграните мачове
| Ксамакс | |
| Аарау | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ксамакс | Аарау |
|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 2 | Тун | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 3 | Лозана-Уши | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Аарау | 2 - 4 | - |
| 5 | Шафхаузен | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Винтертур | 3 - 1 | 5 - 2 |
| 7 | Вил | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 8 | Ксамакс | - | 2 - 4 |
| 9 | Кринс | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Киасо | 2 - 1 | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Ксамакс | Аарау | |
| Позиция | 8 | 4 |
| Точки | 29 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 22 | 15 |
Форма в шампионата
| Ксамакс | Аарау | |
|
Победи Равни Загуби |
9
2 16 |
12
6 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
1 6 |
4
3 6 |
Голове в шампионата
| Ксамакс | Аарау | |
|
Вкарани Получени |
30
45 |
48
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
17 |
18
23 |
Обща статистика за Чалъндж Лига
| Мачове (138) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (378) | |
| Средно голове на мач | 2.74 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.57 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 30% |
Ксамакс следващи 6 срещи
| 2021-04-16 | Тун | - | Ксамакс |
| 2021-04-20 | Ксамакс | - | Кринс |
| 2021-04-23 | Шафхаузен | - | Ксамакс |
| 2021-04-30 | Винтертур | - | Ксамакс |
| 2021-05-07 | Ксамакс | - | Вил |
| 2021-05-10 | Лозана-Уши | - | Ксамакс |
Аарау следващи 6 срещи
| 2021-04-16 | Аарау | - | Киасо |
| 2021-04-20 | Вил | - | Аарау |
| 2021-04-23 | Винтертур | - | Аарау |
| 2021-04-30 | Аарау | - | Грасхопърс |
| 2021-05-04 | Аарау | - | Люцерн |
| 2021-05-08 | Шафхаузен | - | Аарау |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 3.50 | 1.95 |
| Вероятност | 36% | 17% | 47% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.30 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.25 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-10 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
