Копа де ла Лига Професионал
Аржентина
петък, 19.03.2021
22:00
Нюелс Олд Бойс
Унион Санта Фе
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Росарио |
| Гост: |
Санта Фе |
| Разстояние: |
146.2 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Марсело Биелса
|
| Капацитет: |
42 000 |
| Размер: |
105 x 70 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
22:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.20 |
2.62 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.50 |
| 35% |
32% |
33% |
1.33 |
|
|
|
52% |
48% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.20 |
1.65 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 66% |
34% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
23% |
77% |
Последни 12 директни срещи
|
2019-08-17 |
Нюелс Олд Бойс
|
2 - 0 |
Унион Санта Фе
|
|
2019-02-03 |
Унион Санта Фе
|
0 - 0 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2017-08-28 |
Нюелс Олд Бойс
|
1 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2017-06-03 |
Унион Санта Фе
|
2 - 1 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2016-02-26 |
Нюелс Олд Бойс
|
1 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2015-04-07 |
Нюелс Олд Бойс
|
2 - 0 |
Унион Санта Фе
|
|
2013-06-10 |
Нюелс Олд Бойс
|
5 - 0 |
Унион Санта Фе
|
|
2012-11-24 |
Унион Санта Фе
|
2 - 2 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2012-05-12 |
Нюелс Олд Бойс
|
3 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2011-11-06 |
Унион Санта Фе
|
2 - 1 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2003-04-06 |
Унион Санта Фе
|
0 - 2 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2002-09-14 |
Нюелс Олд Бойс
|
0 - 1 |
Унион Санта Фе
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
5 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
42% |
25% |
Нюелс Олд Бойс последни 12 срещи
|
2021-03-13 |
Деф. Хустисия
|
4 - 0 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2021-03-05 |
Нюелс Олд Бойс
|
1 - 2 |
Индепендиенте
|
|
2021-02-27 |
Талерес Кордоба
|
2 - 2 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2021-02-22 |
Нюелс Олд Бойс
|
0 - 1 |
Бока Хуниорс
|
|
2021-02-13 |
Велес Сарсфийлд
|
1 - 0 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2021-01-09 |
Расинг Клуб
|
3 - 1 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2021-01-03 |
Нюелс Олд Бойс
|
0 - 1 |
Велес Сарсфийлд
|
|
2020-12-28 |
Нюелс Олд Бойс
|
3 - 1 |
Сентрал Кордоба
|
|
2020-12-19 |
Годой Крус
|
0 - 3 |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2020-12-12 |
Нюелс Олд Бойс
|
1 - 0 |
Естудиантес ЛП
|
|
2020-12-07 |
Нюелс Олд Бойс
|
3 - 1 |
Ланус
|
|
2020-11-29 |
Бока Хуниорс
|
2 - 0 |
Нюелс Олд Бойс
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
7 |
5 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
58% |
42% |
Унион Санта Фе последни 12 срещи
|
2021-03-13 |
Унион Санта Фе
|
1 - 1 |
Химнасия ЛП
|
|
2021-03-07 |
Патронато Парана
|
0 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2021-03-01 |
Унион Санта Фе
|
3 - 2 |
Ланус
|
|
2021-02-22 |
Атл. Уракан
|
1 - 1 |
Унион Санта Фе
|
|
2021-02-13 |
Унион Санта Фе
|
2 - 2 |
Атл. Тукуман
|
|
2021-01-09 |
Унион Санта Фе
|
1 - 2 |
Патронато Парана
|
|
2021-01-04 |
Алдосиви
|
1 - 3 |
Унион Санта Фе
|
|
2020-12-29 |
Унион Санта Фе
|
2 - 0 |
Ланус
|
|
2020-12-21 |
Росарио Сентрал
|
2 - 2 |
Унион Санта Фе
|
|
2020-12-13 |
Унион Санта Фе
|
1 - 3 |
Деф. Хустисия
|
|
2020-12-05 |
Унион Санта Фе
|
3 - 5 |
Атл. Тукуман
|
|
2020-12-01 |
Унион Санта Фе
|
0 - 0 |
Баия BA
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
10 |
7 |
6 |
| 33% |
42% |
25% |
|
83% |
58% |
50% |
Нюелс Олд Бойс следващи 6 срещи
|
2021-03-30 |
Атл. Тукуман
|
- |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2021-04-04 |
Нюелс Олд Бойс
|
- |
Атл. Уракан
|
|
2021-04-07 |
Нюелс Олд Бойс
|
- |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-04-12 |
Ланус
|
- |
Нюелс Олд Бойс
|
|
2021-04-18 |
Нюелс Олд Бойс
|
- |
Патронато Парана
|
|
2021-04-20 |
Атлетико GO
|
- |
Нюелс Олд Бойс
|
Унион Санта Фе следващи 6 срещи
|
2021-03-27 |
Унион Санта Фе
|
- |
Сармиенто Хунин
|
|
2021-04-04 |
Велес Сарсфийлд
|
- |
Унион Санта Фе
|
|
2021-04-11 |
Унион Санта Фе
|
- |
Бока Хуниорс
|
|
2021-04-16 |
Талерес Кордоба
|
- |
Унион Санта Фе
|
|
2021-04-25 |
Унион Санта Фе
|
- |
Индепендиенте
|
|
2021-05-02 |
Деф. Хустисия
|
- |
Унион Санта Фе
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.45 |
3.20 |
2.62 |
| Вероятност |
35% |
32% |
33% |
|
12 @ 1.33 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.40 |
1.50 |
| Вероятност |
52% |
48% |
|
1X @ 1.40 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.40 |
2.75 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Над 1.5 @ 1.40 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.65 |
| Вероятност |
|
42% |
58% |
|
Под 2.5 @ 1.65 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
4.00 |
1.22 |
| Вероятност |
|
23% |
77% |
|
Под 3.5 @ 1.22 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.83 |
1.83 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Без @ 1.83 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-19 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!