Втора Лига - Англия
вторник, 13.04.2021
19:00
19:00

Нюпорт Каунти

Карлайл
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нюпорт |
| Гост: | Карлайл |
| Разстояние: | 367.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Родни Парейд |
| Капацитет: | 5 511 (4 526) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.10 | 2.70 | 12 | 1.44 | 1.40 | |||
| 40% | 25% | 35% | 1.36 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 70% | 30% | 43% | 57% | 19% | 81% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-03 | Карлайл | 3 - 2 | Нюпорт Каунти |
| 2020-03-10 | Карлайл | 2 - 0 | Нюпорт Каунти |
| 2019-10-05 | Нюпорт Каунти | 1 - 0 | Карлайл |
| 2019-03-02 | Нюпорт Каунти | 2 - 0 | Карлайл |
| 2018-11-03 | Карлайл | 3 - 2 | Нюпорт Каунти |
| 2018-05-05 | Карлайл | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2017-12-09 | Нюпорт Каунти | 3 - 3 | Карлайл |
| 2017-04-29 | Карлайл | 2 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2016-11-12 | Нюпорт Каунти | 2 - 0 | Карлайл |
| 2016-02-13 | Нюпорт Каунти | 1 - 0 | Карлайл |
| 2015-09-26 | Карлайл | 0 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2015-01-03 | Нюпорт Каунти | 2 - 1 | Карлайл |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 42% | 25% |
Нюпорт Каунти последни 12 срещи
| 2021-04-09 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-04-05 | Нюпорт Каунти | 1 - 0 | Болтън |
| 2021-04-02 | Бароу | 2 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-20 | Нюпорт Каунти | 0 - 1 | Лейтън Ориент |
| 2021-03-16 | Порт Вейл | 2 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-13 | Моркамб | 1 - 3 | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-09 | Нюпорт Каунти | 2 - 1 | Брадфорд Сити |
| 2021-03-06 | Колчестър | 0 - 2 | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-02 | Транмиър | 1 - 0 | Нюпорт Каунти |
| 2021-02-27 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | Стивънидж |
| 2021-02-24 | Уолсол | 0 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-02-21 | Нюпорт Каунти | 0 - 2 | Форест Грийн Р. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 33% | 8% |
Карлайл последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Бароу | 2 - 2 | Карлайл |
| 2021-04-06 | Карлайл | 2 - 0 | Скънторп |
| 2021-04-03 | Саутенд | 0 - 2 | Карлайл |
| 2021-03-30 | Карлайл | 2 - 0 | Кроули Таун |
| 2021-03-27 | Карлайл | 1 - 2 | Кеймбридж Юн. |
| 2021-03-23 | Карлайл | 0 - 1 | Лейтън Ориент |
| 2021-03-20 | Стивънидж | 3 - 1 | Карлайл |
| 2021-03-16 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Карлайл |
| 2021-03-13 | Карлайл | 3 - 1 | Брадфорд Сити |
| 2021-03-09 | Карлайл | 1 - 1 | Гримсби Таун |
| 2021-03-06 | Моркамб | 3 - 1 | Карлайл |
| 2021-03-02 | Колчестър | 2 - 1 | Карлайл |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 50% | 33% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 40 | +19 | 72 |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 41 | +20 | 71 |
| 3 | Болтън | 40 | +5 | 67 |
| 4 | Транмиър | 40 | +5 | 65 |
| 5 | Моркамб | 40 | +1 | 63 |
| 6 | Форест Грийн Р. | 40 | +5 | 62 |
| 7 | Нюпорт Каунти | 39 | +9 | 61 |
| 8 | Екзитър | 39 | +20 | 60 |
| 9 | Салфорд Сити | 39 | +14 | 58 |
| 10 | Карлайл | 39 | +9 | 58 |
| 11 | Брадфорд Сити | 39 | +3 | 58 |
| 12 | Лейтън Ориент | 40 | +3 | 57 |
| 13 | Порт Вейл | 41 | +1 | 53 |
| 14 | Стивънидж | 41 | 0 | 53 |
| 15 | Кроули Таун | 40 | -4 | 53 |
| 16 | Олдъм | 41 | -4 | 51 |
| 17 | Харогейт Таун | 40 | -5 | 49 |
| 18 | Скънторп | 39 | -9 | 47 |
| 19 | Мансфийлд Таун | 41 | -6 | 46 |
| 20 | Уолсол | 40 | -6 | 46 |
| 21 | Бароу | 39 | -3 | 43 |
| 22 | Колчестър | 41 | -20 | 41 |
| 23 | Саутенд | 41 | -29 | 37 |
| 24 | Гримсби Таун | 40 | -28 | 34 |
Хронология на изиграните мачове
| Нюпорт Каунти | |
| Карлайл | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нюпорт Каунти | Карлайл |
|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | ||
| 2 | Кеймбридж Юн. | 3 - 0 | |
| 3 | Болтън | 1 - 0 | |
| 4 | Транмиър | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Моркамб | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Форест Грийн Р. | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Нюпорт Каунти | - | |
| 8 | Екзитър | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Салфорд Сити | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Карлайл | - | |
| 11 | Брадфорд Сити | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Лейтън Ориент | 0 - 1 | |
| 13 | Порт Вейл | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Стивънидж | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Кроули Таун | 0 - 3 | |
| 16 | Олдъм | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 17 | Харогейт Таун | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 18 | Скънторп | 1 - 0 | |
| 19 | Мансфийлд Таун | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 20 | Уолсол | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 21 | Бароу | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 22 | Колчестър | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 23 | Саутенд | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 24 | Гримсби Таун | 1 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Нюпорт Каунти | Карлайл | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 61 | 58 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 19 |
| Точки | 34 | 20 |
Форма в шампионата
| Нюпорт Каунти | Карлайл | |
|
Победи Равни Загуби |
17
10 12 |
17
7 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
4 4 |
5
5 9 |
Голове в шампионата
| Нюпорт Каунти | Карлайл | |
|
Вкарани Получени |
49
40 |
55
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
16 |
18
22 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (480) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1134) | |
| Средно голове на мач | 2.36 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.10 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 21% |
Нюпорт Каунти следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Нюпорт Каунти | - | Кеймбридж Юн. |
| 2021-04-20 | Нюпорт Каунти | - | Кроули Таун |
| 2021-04-24 | Екзитър | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-04-27 | Нюпорт Каунти | - | Скънторп |
| 2021-05-01 | Нюпорт Каунти | - | Челтнъм Таун |
| 2021-05-08 | Саутенд | - | Нюпорт Каунти |
Карлайл следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | Карлайл | - | Порт Вейл |
| 2021-04-20 | Болтън | - | Карлайл |
| 2021-04-24 | Карлайл | - | Харогейт Таун |
| 2021-04-27 | Челтнъм Таун | - | Карлайл |
| 2021-05-01 | Лейтън Ориент | - | Карлайл |
| 2021-05-08 | Карлайл | - | Уолсол |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 3.10 | 2.70 |
| Вероятност | 40% | 25% | 35% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 1.40 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.00 | 1.16 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.16 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 2.10 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-13 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
