Втора Лига - Англия
вторник, 27.04.2021
18:30
18:30

Нюпорт Каунти

Скънторп
4 - 0
(3 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нюпорт |
| Гост: | Скънторп |
| Разстояние: | 272.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Родни Парейд |
| Капацитет: | 5 511 (4 526) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.80 | 6.50 | 1 | 1.11 | 2.25 | |||
| 53% | 21% | 26% | 1.57 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 66% | 34% | 36% | 64% | 16% | 84% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-09-12 | Скънторп | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2020-01-11 | Скънторп | 1 - 2 | Нюпорт Каунти |
| 2019-10-19 | Нюпорт Каунти | 2 - 1 | Скънторп |
| 2014-03-01 | Нюпорт Каунти | 2 - 2 | Скънторп |
| 2013-08-31 | Скънторп | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 0 | 5 | 3 | 1 | |
| 40% | 60% | 0% | 100% | 60% | 20% |
Нюпорт Каунти последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Екзитър | 0 - 0 | Нюпорт Каунти |
| 2021-04-20 | Нюпорт Каунти | 2 - 0 | Кроули Таун |
| 2021-04-17 | Нюпорт Каунти | 0 - 1 | Кеймбридж Юн. |
| 2021-04-13 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | Карлайл |
| 2021-04-09 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-04-05 | Нюпорт Каунти | 1 - 0 | Болтън |
| 2021-04-02 | Бароу | 2 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-20 | Нюпорт Каунти | 0 - 1 | Лейтън Ориент |
| 2021-03-16 | Порт Вейл | 2 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-13 | Моркамб | 1 - 3 | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-09 | Нюпорт Каунти | 2 - 1 | Брадфорд Сити |
| 2021-03-06 | Колчестър | 0 - 2 | Нюпорт Каунти |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Скънторп последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Скънторп | 0 - 2 | Уолсол |
| 2021-04-20 | Мансфийлд Таун | 3 - 0 | Скънторп |
| 2021-04-17 | Форест Грийн Р. | 3 - 2 | Скънторп |
| 2021-04-13 | Моркамб | 4 - 1 | Скънторп |
| 2021-04-10 | Скънторп | 0 - 0 | Транмиър |
| 2021-04-06 | Карлайл | 2 - 0 | Скънторп |
| 2021-04-02 | Скънторп | 0 - 0 | Кроули Таун |
| 2021-03-23 | Скънторп | 2 - 0 | Брадфорд Сити |
| 2021-03-20 | Скънторп | 1 - 1 | Саутенд |
| 2021-03-16 | Скънторп | 1 - 1 | Олдъм |
| 2021-03-13 | Лейтън Ориент | 1 - 1 | Скънторп |
| 2021-03-09 | Скънторп | 0 - 2 | Екзитър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 3 | 2 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 25% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 43 | +20 | 78 |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 44 | +22 | 77 |
| 3 | Болтън | 44 | +7 | 76 |
| 4 | Моркамб | 44 | +7 | 72 |
| 5 | Транмиър | 44 | +6 | 72 |
| 6 | Форест Грийн Р. | 43 | +6 | 67 |
| 7 | Нюпорт Каунти | 43 | +10 | 66 |
| 8 | Салфорд Сити | 43 | +17 | 65 |
| 9 | Екзитър | 43 | +19 | 63 |
| 10 | Карлайл | 43 | +8 | 61 |
| 11 | Лейтън Ориент | 44 | +2 | 61 |
| 12 | Порт Вейл | 44 | +4 | 60 |
| 13 | Кроули Таун | 44 | -3 | 60 |
| 14 | Брадфорд Сити | 43 | -2 | 58 |
| 15 | Стивънидж | 44 | -1 | 56 |
| 16 | Олдъм | 44 | -3 | 54 |
| 17 | Харогейт Таун | 44 | -7 | 54 |
| 18 | Мансфийлд Таун | 44 | -4 | 52 |
| 19 | Уолсол | 44 | -6 | 52 |
| 20 | Колчестър | 44 | -18 | 47 |
| 21 | Скънторп | 43 | -18 | 47 |
| 22 | Бароу | 43 | -7 | 46 |
| 23 | Саутенд | 44 | -30 | 41 |
| 24 | Гримсби Таун | 43 | -29 | 40 |
Хронология на изиграните мачове
| Нюпорт Каунти | |
| Скънторп | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нюпорт Каунти | Скънторп |
|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 1 - 0 | |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 3 | Болтън | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Моркамб | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 5 | Транмиър | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Форест Грийн Р. | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 7 | Нюпорт Каунти | - | |
| 8 | Салфорд Сити | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Екзитър | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 10 | Карлайл | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Лейтън Ориент | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Порт Вейл | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Кроули Таун | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Брадфорд Сити | 2 - 1 | |
| 15 | Стивънидж | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 16 | Олдъм | 2 - 4 | 0 - 2 |
| 17 | Харогейт Таун | 2 - 1 | 2 - 5 |
| 18 | Мансфийлд Таун | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 19 | Уолсол | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | Колчестър | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 21 | Скънторп | - | |
| 22 | Бароу | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 23 | Саутенд | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 24 | Гримсби Таун | 1 - 0 | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Нюпорт Каунти | Скънторп | |
| Позиция | 7 | 21 |
| Точки | 66 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 21 |
| Точки | 38 | 20 |
Форма в шампионата
| Нюпорт Каунти | Скънторп | |
|
Победи Равни Загуби |
18
12 13 |
13
8 22 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
11
5 5 |
6
2 13 |
Голове в шампионата
| Нюпорт Каунти | Скънторп | |
|
Вкарани Получени |
51
41 |
41
59 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
17 |
19
32 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (523) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1221) | |
| Средно голове на мач | 2.33 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.09 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 20% |
Нюпорт Каунти следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Нюпорт Каунти | - | Челтнъм Таун |
| 2021-05-08 | Саутенд | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-05-18 | Нюпорт Каунти | - | Форест Грийн Р. |
| 2021-05-23 | Форест Грийн Р. | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-05-31 | Моркамб | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-08-07 | Олдъм | - | Нюпорт Каунти |
Скънторп следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Брадфорд Сити | - | Скънторп |
| 2021-05-08 | Скънторп | - | Стивънидж |
| 2021-07-20 | Скънторп | - | Бъртън Албион |
| 2021-07-24 | Скънторп | - | Хъл Сити |
| 2021-07-31 | Уимбълдън | - | Скънторп |
| 2021-08-07 | Скънторп | - | Суиндън |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 3.80 | 6.50 |
| Вероятност | 53% | 21% | 26% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 2.25 |
| Вероятност | 66% | 34% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-27 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
