Втора Лига - Англия
събота, 27.02.2021
15:00
15:00

Нюпорт Каунти

Стивънидж
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нюпорт |
| Гост: | Стивънидж |
| Разстояние: | 195.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Родни Парейд |
| Капацитет: | 5 511 (4 526) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.10 | 3.75 | 1 | 1.25 | 1.66 | |||
| 45% | 33% | 22% | 2.15 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.87 | 1.40 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 65% | 35% | 39% | 61% | 16% | 84% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-20 | Стивънидж | 0 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2019-12-14 | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | Стивънидж |
| 2019-01-01 | Стивънидж | 1 - 0 | Нюпорт Каунти |
| 2018-10-13 | Нюпорт Каунти | 2 - 1 | Стивънидж |
| 2018-04-07 | Нюпорт Каунти | 0 - 1 | Стивънидж |
| 2017-08-05 | Стивънидж | 3 - 3 | Нюпорт Каунти |
| 2017-01-07 | Стивънидж | 3 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2016-12-06 | Нюпорт Каунти | 0 - 2 | Стивънидж |
| 2016-04-16 | Стивънидж | 2 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2015-08-15 | Нюпорт Каунти | 2 - 2 | Стивънидж |
| 2015-03-07 | Стивънидж | 2 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2014-12-13 | Нюпорт Каунти | 2 - 0 | Стивънидж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Нюпорт Каунти последни 12 срещи
| 2021-02-24 | Уолсол | 0 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-02-21 | Нюпорт Каунти | 0 - 2 | Форест Грийн Р. |
| 2021-02-16 | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | Екзитър |
| 2021-02-09 | Нюпорт Каунти | 0 - 1 | Саутенд |
| 2021-02-06 | Нюпорт Каунти | 1 - 0 | Гримсби Таун |
| 2021-01-30 | Харогейт Таун | 2 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-01-23 | Олдъм | 3 - 2 | Нюпорт Каунти |
| 2021-01-19 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-01-16 | Нюпорт Каунти | 0 - 0 | Салфорд Сити |
| 2021-01-10 | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | Брайтън |
| 2020-12-26 | Кроули Таун | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2020-12-19 | Нюпорт Каунти | 2 - 4 | Олдъм |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 3 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 25% | 17% |
Стивънидж последни 12 срещи
| 2021-02-23 | Порт Вейл | 0 - 0 | Стивънидж |
| 2021-02-20 | Стивънидж | 1 - 1 | Уолсол |
| 2021-02-16 | Кроули Таун | 0 - 1 | Стивънидж |
| 2021-02-13 | Болтън | 1 - 0 | Стивънидж |
| 2021-02-09 | Транмиър | 0 - 1 | Стивънидж |
| 2021-02-06 | Стивънидж | 2 - 2 | Моркамб |
| 2021-02-02 | Стивънидж | 0 - 1 | Екзитър |
| 2021-01-30 | Гримсби Таун | 1 - 2 | Стивънидж |
| 2021-01-26 | Стивънидж | 0 - 0 | Колчестър |
| 2021-01-23 | Екзитър | 3 - 1 | Стивънидж |
| 2021-01-16 | Стивънидж | 0 - 0 | Транмиър |
| 2021-01-09 | Стивънидж | 0 - 2 | Суонзи |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 42% | 25% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 31 | +18 | 52 |
| 2 | Форест Грийн Р. | 29 | +11 | 51 |
| 3 | Челтнъм Таун | 29 | +12 | 50 |
| 4 | Моркамб | 30 | 0 | 49 |
| 5 | Транмиър | 29 | +4 | 48 |
| 6 | Нюпорт Каунти | 29 | +7 | 47 |
| 7 | Екзитър | 28 | +16 | 46 |
| 8 | Салфорд Сити | 29 | +14 | 45 |
| 9 | Болтън | 30 | -2 | 44 |
| 10 | Карлайл | 26 | +10 | 43 |
| 11 | Брадфорд Сити | 28 | +1 | 40 |
| 12 | Лейтън Ориент | 29 | +4 | 39 |
| 13 | Харогейт Таун | 30 | -3 | 39 |
| 14 | Кроули Таун | 28 | +1 | 38 |
| 15 | Уолсол | 29 | -3 | 37 |
| 16 | Скънторп | 28 | -6 | 35 |
| 17 | Олдъм | 29 | -7 | 35 |
| 18 | Порт Вейл | 30 | -3 | 34 |
| 19 | Мансфийлд Таун | 29 | -3 | 34 |
| 20 | Стивънидж | 31 | -7 | 34 |
| 21 | Колчестър | 29 | -8 | 33 |
| 22 | Саутенд | 30 | -25 | 27 |
| 23 | Бароу | 28 | -6 | 26 |
| 24 | Гримсби Таун | 28 | -25 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Нюпорт Каунти | |
| Стивънидж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нюпорт Каунти | Стивънидж |
|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | ||
| 2 | Форест Грийн Р. | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | |
| 4 | Моркамб | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Транмиър | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Нюпорт Каунти | - | |
| 7 | Екзитър | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 8 | Салфорд Сити | 0 - 0 | |
| 9 | Болтън | 1 - 0 | |
| 10 | Карлайл | 4 - 0 | |
| 11 | Брадфорд Сити | 2 - 1 | |
| 12 | Лейтън Ориент | ||
| 13 | Харогейт Таун | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Кроули Таун | 0 - 1 | |
| 15 | Уолсол | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Скънторп | ||
| 17 | Олдъм | 2 - 4 | |
| 18 | Порт Вейл | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Мансфийлд Таун | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Стивънидж | - | |
| 21 | Колчестър | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 22 | Саутенд | 0 - 1 | |
| 23 | Бароу | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 24 | Гримсби Таун | 1 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Нюпорт Каунти | Стивънидж | |
| Позиция | 6 | 20 |
| Точки | 47 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 16 |
| Точки | 27 | 16 |
Форма в шампионата
| Нюпорт Каунти | Стивънидж | |
|
Победи Равни Загуби |
13
8 8 |
7
13 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 3 |
3
7 6 |
Голове в шампионата
| Нюпорт Каунти | Стивънидж | |
|
Вкарани Получени |
38
31 |
24
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
14 |
11
19 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (348) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (869) | |
| Средно голове на мач | 2.50 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 22% |
Нюпорт Каунти следващи 6 срещи
| 2021-03-02 | Транмиър | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-06 | Колчестър | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-09 | Нюпорт Каунти | - | Брадфорд Сити |
| 2021-03-13 | Моркамб | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-16 | Порт Вейл | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-03-20 | Нюпорт Каунти | - | Лейтън Ориент |
Стивънидж следващи 6 срещи
| 2021-03-02 | Стивънидж | - | Форест Грийн Р. |
| 2021-03-06 | Стивънидж | - | Харогейт Таун |
| 2021-03-09 | Лейтън Ориент | - | Стивънидж |
| 2021-03-13 | Саутенд | - | Стивънидж |
| 2021-03-20 | Стивънидж | - | Карлайл |
| 2021-03-27 | Стивънидж | - | Бароу |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.10 | 3.75 |
| Вероятност | 45% | 33% | 22% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.66 |
| Вероятност | 66% | 34% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.87 | 1.40 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.50 | 1.14 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.14 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 2.20 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-27 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
