Висша Лига - Уелс
неделя, 11.12.2022
14:30
14:30

Нютаун

Хавърфордуест
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нютаун |
| Гост: | Хавърфордуест |
| Разстояние: | 137.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Латъм Парк |
| Капацитет: | 5 000 (1 500) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.30 | 3.00 | 12 | 1.33 | 1.68 | |||
| 45% | 15% | 40% | 1.28 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 4.00 | 1.65 | 2.10 | 2.55 | 1.44 | ||||||
| 79% | 21% | 63% | 37% | 36% | 64% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-09-03 | Хавърфордуест | 2 - 3 | Нютаун |
| 2022-01-22 | Нютаун | 1 - 1 | Хавърфордуест |
| 2021-10-30 | Хавърфордуест | 1 - 0 | Нютаун |
| 2021-05-08 | Хавърфордуест | 1 - 2 | Нютаун |
| 2021-04-17 | Нютаун | 5 - 1 | Хавърфордуест |
| 2021-03-27 | Нютаун | 0 - 3 | Хавърфордуест |
| 2020-09-19 | Хавърфордуест | 2 - 2 | Нютаун |
| 2015-11-07 | Хавърфордуест | 0 - 1 | Нютаун |
| 2015-08-29 | Нютаун | 3 - 0 | Хавърфордуест |
| 2011-04-02 | Хавърфордуест | 1 - 4 | Нютаун |
| 2011-02-19 | Нютаун | 4 - 4 | Хавърфордуест |
| 2010-10-23 | Нютаун | 1 - 1 | Хавърфордуест |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 67% | 42% |
Нютаун последни 12 срещи
| 2022-12-02 | Карнарвън Таун | 2 - 3 | Нютаун |
| 2022-11-19 | Флинт Таун Юн. | 1 - 4 | Нютаун |
| 2022-11-12 | Абъристуит Таун | 1 - 3 | Нютаун |
| 2022-11-05 | Нютаун | 2 - 1 | Еърбъс ЮК |
| 2022-10-28 | Конас Кий | 3 - 1 | Нютаун |
| 2022-10-22 | Нютаун | 0 - 1 | Кардиф Мет. |
| 2022-10-14 | Понтъприд Юн. | 1 - 4 | Нютаун |
| 2022-09-30 | ТНС | 4 - 1 | Нютаун |
| 2022-09-27 | Нютаун | 0 - 2 | Бала Таун |
| 2022-09-23 | Еърбъс ЮК | 4 - 4 | Нютаун |
| 2022-09-17 | Нютаун | 2 - 3 | Пенибонт |
| 2022-09-03 | Хавърфордуест | 2 - 3 | Нютаун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 10 | 9 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 83% | 75% |
Хавърфордуест последни 12 срещи
| 2022-12-02 | Хавърфордуест | 2 - 1 | Пенибонт |
| 2022-11-19 | Еърбъс ЮК | 1 - 2 | Хавърфордуест |
| 2022-11-05 | Флинт Таун Юн. | 0 - 1 | Хавърфордуест |
| 2022-10-29 | Хавърфордуест | 1 - 3 | ТНС |
| 2022-10-22 | Хавърфордуест | 1 - 4 | Бала Таун |
| 2022-10-14 | Абъристуит Таун | 2 - 1 | Хавърфордуест |
| 2022-10-01 | Конас Кий | 1 - 0 | Хавърфордуест |
| 2022-09-27 | Хавърфордуест | 1 - 0 | Кардиф Мет. |
| 2022-09-24 | Хавърфордуест | 1 - 1 | Флинт Таун Юн. |
| 2022-09-17 | Карнарвън Таун | 2 - 1 | Хавърфордуест |
| 2022-09-03 | Хавърфордуест | 2 - 3 | Нютаун |
| 2022-08-30 | Пенибонт | 3 - 2 | Хавърфордуест |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 67% | 33% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ТНС | 15 | +47 | 41 |
| 2 | Конас Кий | 15 | +15 | 34 |
| 3 | Бала Таун | 15 | +14 | 27 |
| 4 | Пенибонт | 15 | +7 | 25 |
| 5 | Кардиф Мет. | 16 | -9 | 25 |
| 6 | Карнарвън Таун | 15 | +3 | 22 |
| 7 | Хавърфордуест | 15 | -2 | 20 |
| 8 | Нютаун | 15 | -4 | 20 |
| 9 | Абъристуит Таун | 15 | -22 | 18 |
| 10 | Флинт Таун Юн. | 16 | -8 | 16 |
| 11 | Понтъприд Юн. | 15 | -13 | 13 |
| 12 | Еърбъс ЮК | 15 | -28 | -2 |
Хронология на изиграните мачове
| Нютаун | |
| Хавърфордуест | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нютаун | Хавърфордуест |
|---|---|---|---|
| 1 | ТНС | 0 - 0 | |
| 2 | Конас Кий | 1 - 0 | |
| 3 | Бала Таун | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Пенибонт | 2 - 3 | 3 - 2 |
| 5 | Кардиф Мет. | 0 - 1 | |
| 6 | Карнарвън Таун | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Хавърфордуест | - | |
| 8 | Нютаун | - | |
| 9 | Абъристуит Таун | 2 - 1 | |
| 10 | Флинт Таун Юн. | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Понтъприд Юн. | ||
| 12 | Еърбъс ЮК | 2 - 1 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Нютаун | Хавърфордуест | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 20 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 7 | 7 |
Форма в шампионата
| Нютаун | Хавърфордуест | |
|
Победи Равни Загуби |
6
2 7 |
6
2 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 4 |
2
1 4 |
Голове в шампионата
| Нютаун | Хавърфордуест | |
|
Вкарани Получени |
26
30 |
20
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
10 |
8
10 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (91) | |
| Победа за домакина | 54% |
| Равен | 12% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (274) | |
| Средно голове на мач | 3.01 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.59 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.42 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 56% |
| Над 3.5 | 30% |
Нютаун следващи 6 срещи
| 2022-12-16 | Нютаун | - | Понтъприд Юн. |
| 2022-12-22 | Кардиф Мет. | - | Нютаун |
| 2022-12-26 | Абъристуит Таун | - | Нютаун |
| 2022-12-30 | Нютаун | - | Абъристуит Таун |
| 2023-01-07 | Нютаун | - | Конас Кий |
| 2023-01-14 | ТНС | - | Нютаун |
Хавърфордуест следващи 6 срещи
| 2022-12-16 | Кардиф Мет. | - | Хавърфордуест |
| 2022-12-23 | Хавърфордуест | - | Абъристуит Таун |
| 2022-12-26 | Понтъприд Юн. | - | Хавърфордуест |
| 2022-12-31 | Хавърфордуест | - | Понтъприд Юн. |
| 2023-01-07 | ТНС | - | Хавърфордуест |
| 2023-01-21 | Хавърфордуест | - | Конас Кий |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 3.30 | 3.00 |
| Вероятност | 45% | 15% | 40% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.68 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.21 | 4.00 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.21 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.10 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.55 | 1.44 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-11 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
