Лига 2 - Франция
събота, 10.09.2022
18:00
18:00

Ним

Бастия
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ним |
| Гост: | Бастия |
| Разстояние: | 431.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад де Костиер |
| Капацитет: | 29 497 (18 482) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.10 | 2.45 | X | 1.50 | 1.40 | |||
| 33% | 33% | 34% | 3.10 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 69% | 31% | 50% | 50% | 33% | 67% |
Последни 7 директни срещи
| 2022-07-16 | Ним | 0 - 1 | Бастия |
| 2022-05-14 | Ним | 0 - 2 | Бастия |
| 2021-07-24 | Бастия | 1 - 1 | Ним |
| 2010-01-19 | Ним | 2 - 1 | Бастия |
| 2009-08-18 | Бастия | 6 - 1 | Ним |
| 2009-05-15 | Бастия | 0 - 0 | Ним |
| 2008-12-19 | Ним | 1 - 0 | Бастия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 3 | 4 | 2 | 1 | |
| 29% | 29% | 43% | 57% | 29% | 14% |
Ним последни 12 срещи
| 2022-09-02 | Валансиен | 3 - 2 | Ним |
| 2022-08-30 | Гренобъл Фут 38 | 3 - 2 | Ним |
| 2022-08-27 | Ним | 1 - 0 | Лавал |
| 2022-08-20 | Дижон | 2 - 1 | Ним |
| 2022-08-13 | Ним | 1 - 0 | Родес |
| 2022-08-06 | Сент Етиен | 1 - 1 | Ним |
| 2022-07-30 | Ним | 0 - 1 | Каен |
| 2022-07-16 | Ним | 0 - 1 | Бастия |
| 2022-07-02 | Тулуза | 2 - 0 | Ним |
| 2022-05-14 | Ним | 0 - 2 | Бастия |
| 2022-05-07 | Тулуза | 2 - 1 | Ним |
| 2022-04-30 | Нанси | 1 - 3 | Ним |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 42% | 25% |
Бастия последни 12 срещи
| 2022-09-02 | Бастия | 1 - 0 | Дижон |
| 2022-08-30 | Сент Етиен | 5 - 0 | Бастия |
| 2022-08-27 | Бастия | 0 - 2 | Родес |
| 2022-08-20 | Амиен | 3 - 1 | Бастия |
| 2022-08-13 | Бастия | 3 - 0 | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-08-06 | Шамоа Ниор | 1 - 4 | Бастия |
| 2022-07-30 | Бастия | 0 - 2 | Лавал |
| 2022-07-16 | Ним | 0 - 1 | Бастия |
| 2022-07-14 | Родес | 0 - 2 | Бастия |
| 2022-05-14 | Ним | 0 - 2 | Бастия |
| 2022-05-07 | Бастия | 0 - 1 | Родес |
| 2022-04-30 | Сошо | 2 - 1 | Бастия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 9 | 5 | 3 | |
| 50% | 0% | 50% | 75% | 42% | 25% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бордо | 7 | +9 | 14 |
| 2 | Амиен | 7 | +2 | 14 |
| 3 | Сошо | 7 | +8 | 13 |
| 4 | Льо Авър | 7 | +8 | 12 |
| 5 | Каен | 7 | +4 | 12 |
| 6 | Валансиен | 7 | +1 | 12 |
| 7 | Метц | 7 | +6 | 11 |
| 8 | Дижон | 7 | 0 | 11 |
| 9 | Гингам | 6 | +2 | 10 |
| 10 | Гренобъл Фут 38 | 7 | -2 | 9 |
| 11 | Бастия | 7 | -4 | 9 |
| 12 | Ним | 7 | -2 | 7 |
| 13 | Париж ФК | 7 | -2 | 7 |
| 14 | Лавал | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Кювили-Руан | 7 | -4 | 7 |
| 16 | Шамоа Ниор | 7 | -6 | 7 |
| 17 | Анси | 7 | -1 | 6 |
| 18 | Родес | 6 | -5 | 5 |
| 19 | Сент Етиен | 7 | -2 | 4 |
| 20 | По | 7 | -8 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Ним | |
| Бастия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ним | Бастия |
|---|---|---|---|
| 1 | Бордо | ||
| 2 | Амиен | 3 - 1 | |
| 3 | Сошо | ||
| 4 | Льо Авър | ||
| 5 | Каен | 0 - 1 | |
| 6 | Валансиен | ||
| 7 | Метц | ||
| 8 | Дижон | ||
| 9 | Гингам | ||
| 10 | Гренобъл Фут 38 | ||
| 11 | Бастия | - | |
| 12 | Ним | - | |
| 13 | Париж ФК | ||
| 14 | Лавал | 1 - 0 | |
| 15 | Кювили-Руан | ||
| 16 | Шамоа Ниор | 1 - 4 | |
| 17 | Анси | ||
| 18 | Родес | 1 - 0 | |
| 19 | Сент Етиен | 5 - 0 | |
| 20 | По |
Класиране в шампионата
| Ним | Бастия | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 7 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 16 |
| Точки | 6 | 3 |
Форма в шампионата
| Ним | Бастия | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 4 |
3
0 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 1 |
1
0 2 |
Голове в шампионата
| Ним | Бастия | |
|
Вкарани Получени |
8
10 |
9
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
1 |
5
9 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (69) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (172) | |
| Средно голове на мач | 2.49 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.16 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 29% |
Ним следващи 6 срещи
| 2022-09-17 | Сошо | - | Ним |
| 2022-09-23 | Тулуза | - | Ним |
| 2022-10-01 | Ним | - | Париж ФК |
| 2022-10-08 | Кювили-Руан | - | Ним |
| 2022-10-15 | Ним | - | Амиен |
| 2022-10-22 | По | - | Ним |
Бастия следващи 6 срещи
| 2022-09-17 | Бастия | - | Метц |
| 2022-10-01 | Анси | - | Бастия |
| 2022-10-08 | Льо Авър | - | Бастия |
| 2022-10-17 | Бастия | - | Бордо |
| 2022-10-22 | Гингам | - | Бастия |
| 2022-11-05 | Бастия | - | Париж ФК |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.70 | 3.10 | 2.45 |
| Вероятност | 33% | 33% | 34% |
| X @ 3.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.40 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.57 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.18 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-10 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
