Първа Лига - Словения
събота, 22.05.2021
15:00
15:00

Целие

Копер
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Целие |
| Гост: | Копер |
| Разстояние: | 140.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Здежеле |
| Капацитет: | 13 059 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.87 | 3.66 | 3.72 | 12 | 1.25 | 1.70 | |||
| 42% | 21% | 37% | 1.27 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 2.98 | 2.08 | 1.69 | 3.66 | 1.23 | ||||||
| 71% | 29% | 43% | 57% | 18% | 82% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-05-13 | Целие | 1 - 0 | Копер |
| 2021-03-14 | Копер | 1 - 1 | Целие |
| 2020-12-16 | Целие | 2 - 0 | Копер |
| 2020-10-28 | Копер | 3 - 0 | Целие |
| 2017-04-30 | Целие | 2 - 2 | Копер |
| 2017-02-26 | Копер | 1 - 1 | Целие |
| 2016-10-16 | Целие | 1 - 1 | Копер |
| 2016-08-06 | Копер | 2 - 1 | Целие |
| 2016-04-16 | Целие | 3 - 0 | Копер |
| 2015-12-05 | Копер | 1 - 2 | Целие |
| 2015-09-26 | Целие | 1 - 1 | Копер |
| 2015-08-02 | Копер | 1 - 1 | Целие |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 11 | 5 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 92% | 42% | 8% |
Целие последни 12 срещи
| 2021-05-19 | Горица | 0 - 2 | Целие |
| 2021-05-16 | Целие | 4 - 0 | Олимпия Любляна |
| 2021-05-13 | Целие | 1 - 0 | Копер |
| 2021-05-08 | Табор Сежана | 0 - 1 | Целие |
| 2021-05-04 | Браво Любляна | 2 - 0 | Целие |
| 2021-05-01 | Целие | 2 - 1 | Марибор |
| 2021-04-27 | Целие | 2 - 0 | Радомлие |
| 2021-04-24 | Домжале | 3 - 1 | Целие |
| 2021-04-20 | Целие | 0 - 1 | Алуминий |
| 2021-04-16 | Мура | 0 - 0 | Целие |
| 2021-03-18 | Триглав | 1 - 2 | Целие |
| 2021-03-14 | Копер | 1 - 1 | Целие |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Копер последни 12 срещи
| 2021-05-19 | Копер | 0 - 3 | Марибор |
| 2021-05-16 | Домжале | 3 - 1 | Копер |
| 2021-05-13 | Целие | 1 - 0 | Копер |
| 2021-05-09 | Копер | 0 - 3 | Алуминий |
| 2021-05-05 | Мура | 2 - 1 | Копер |
| 2021-05-01 | Копер | 0 - 0 | Браво Любляна |
| 2021-04-28 | Драва Птуй | 0 - 2 | Копер |
| 2021-04-24 | Копер | 0 - 0 | Горица |
| 2021-04-21 | Олимпия Любляна | 6 - 2 | Копер |
| 2021-04-17 | Копер | 1 - 0 | Табор Сежана |
| 2021-03-27 | Риека | 0 - 3 | Копер |
| 2021-03-14 | Копер | 1 - 1 | Целие |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 50% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Марибор | 35 | +25 | 63 |
| 2 | Мура | 35 | +22 | 60 |
| 3 | Олимпия Любляна | 35 | +13 | 59 |
| 4 | Домжале | 35 | +11 | 54 |
| 5 | Табор Сежана | 35 | -3 | 44 |
| 6 | Браво Любляна | 35 | -3 | 42 |
| 7 | Алуминий | 35 | -10 | 42 |
| 8 | Копер | 35 | -14 | 42 |
| 9 | Целие | 35 | -6 | 40 |
| 10 | Горица | 35 | -35 | 26 |
Хронология на изиграните мачове
| Целие | |
| Копер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Целие | Копер |
|---|---|---|---|
| 1 | Марибор | 2 - 1 | 4 - 2 |
| 2 | Мура | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Олимпия Любляна | 4 - 0 | 6 - 2 |
| 4 | Домжале | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 5 | Табор Сежана | 0 - 3 | 3 - 4 |
| 6 | Браво Любляна | 2 - 3 | 3 - 0 |
| 7 | Алуминий | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Копер | 2 - 0 | - |
| 9 | Целие | - | 2 - 0 |
| 10 | Горица | 0 - 1 | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Целие | Копер | |
| Позиция | 9 | 8 |
| Точки | 40 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 20 | 16 |
Форма в шампионата
| Целие | Копер | |
|
Победи Равни Загуби |
11
7 17 |
11
9 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
2 9 |
4
4 9 |
Голове в шампионата
| Целие | Копер | |
|
Вкарани Получени |
34
40 |
40
54 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
23 |
22
34 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (175) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (409) | |
| Средно голове на мач | 2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.32 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 20% |
Целие следващи 6 срещи
| 2021-05-25 | Целие | - | Олимпия Любляна |
| 2021-07-07 | Целие | - | Хайдук Сплит |
| 2021-07-11 | Локомотив Москва | - | Целие |
| 2021-07-18 | Целие | - | Марибор |
| 2021-07-23 | Табор Сежана | - | Целие |
| 2021-07-31 | Целие | - | Копер |
Копер следващи 6 срещи
| 2021-05-30 | Крка Ново Место | - | Копер |
| 2021-06-02 | Копер | - | Крка Ново Место |
| 2021-06-30 | Партизан | - | Копер |
| 2021-07-04 | Аустрия Виена | - | Копер |
| 2021-07-11 | Истра 1961 | - | Копер |
| 2021-07-17 | Алуминий | - | Копер |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.87 | 3.66 | 3.72 |
| Вероятност | 42% | 21% | 37% |
| 12 @ 1.27 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.70 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 2.98 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.08 | 1.69 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.69 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.66 | 1.23 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.23 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.89 | 1.81 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.81 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-22 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
