Първа Лига - Словения
неделя, 16.05.2021
19:00
19:00

Домжале

Копер
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Домжале |
| Гост: | Копер |
| Разстояние: | 93.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Спортен Парк Домжале |
| Капацитет: | 2 813 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.92 | 4.66 | 1 | 1.16 | 2.08 | |||
| 39% | 35% | 26% | 1.65 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.89 | 1.70 | 2.08 | 2.69 | 1.40 | ||||||
| 74% | 26% | 44% | 56% | 19% | 81% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-03-06 | Копер | 0 - 2 | Домжале |
| 2020-12-05 | Домжале | 1 - 1 | Копер |
| 2020-10-17 | Копер | 2 - 0 | Домжале |
| 2017-05-06 | Копер | 3 - 0 | Домжале |
| 2017-03-04 | Домжале | 0 - 1 | Копер |
| 2016-10-22 | Копер | 1 - 3 | Домжале |
| 2016-08-13 | Домжале | 2 - 0 | Копер |
| 2016-04-06 | Домжале | 1 - 1 | Копер |
| 2015-11-28 | Копер | 0 - 2 | Домжале |
| 2015-11-04 | Копер | 1 - 2 | Домжале |
| 2015-10-28 | Домжале | 0 - 1 | Копер |
| 2015-09-20 | Домжале | 1 - 0 | Копер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 3 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 25% | 8% |
Домжале последни 12 срещи
| 2021-05-12 | Домжале | 0 - 1 | Олимпия Любляна |
| 2021-05-09 | Горица | 2 - 1 | Домжале |
| 2021-05-05 | Домжале | 2 - 0 | Олимпия Любляна |
| 2021-05-01 | Табор Сежана | 0 - 0 | Домжале |
| 2021-04-27 | Домжале | 2 - 1 | Марибор |
| 2021-04-24 | Домжале | 3 - 1 | Целие |
| 2021-04-20 | Марибор | 1 - 3 | Домжале |
| 2021-04-17 | Браво Любляна | 2 - 2 | Домжале |
| 2021-03-13 | Алуминий | 1 - 0 | Домжале |
| 2021-03-10 | Домжале | 1 - 1 | Мура |
| 2021-03-06 | Копер | 0 - 2 | Домжале |
| 2021-02-28 | Домжале | 1 - 0 | Горица |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Копер последни 12 срещи
| 2021-05-13 | Целие | 1 - 0 | Копер |
| 2021-05-09 | Копер | 0 - 3 | Алуминий |
| 2021-05-05 | Мура | 2 - 1 | Копер |
| 2021-05-01 | Копер | 0 - 0 | Браво Любляна |
| 2021-04-28 | Драва Птуй | 0 - 2 | Копер |
| 2021-04-24 | Копер | 0 - 0 | Горица |
| 2021-04-21 | Олимпия Любляна | 6 - 2 | Копер |
| 2021-04-17 | Копер | 1 - 0 | Табор Сежана |
| 2021-03-27 | Риека | 0 - 3 | Копер |
| 2021-03-14 | Копер | 1 - 1 | Целие |
| 2021-03-11 | Марибор | 4 - 2 | Копер |
| 2021-03-06 | Копер | 0 - 2 | Домжале |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Марибор | 34 | +22 | 60 |
| 2 | Олимпия Любляна | 33 | +18 | 59 |
| 3 | Мура | 34 | +19 | 57 |
| 4 | Домжале | 33 | +12 | 51 |
| 5 | Браво Любляна | 34 | 0 | 42 |
| 6 | Копер | 33 | -9 | 42 |
| 7 | Табор Сежана | 34 | -4 | 41 |
| 8 | Алуминий | 34 | -13 | 39 |
| 9 | Целие | 33 | -12 | 34 |
| 10 | Горица | 34 | -33 | 26 |
Хронология на изиграните мачове
| Домжале | |
| Копер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домжале | Копер |
|---|---|---|---|
| 1 | Марибор | 3 - 3 | 4 - 2 |
| 2 | Олимпия Любляна | 2 - 0 | 6 - 2 |
| 3 | Мура | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Домжале | - | 1 - 1 |
| 5 | Браво Любляна | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | Копер | 1 - 1 | - |
| 7 | Табор Сежана | 2 - 1 | 3 - 4 |
| 8 | Алуминий | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Целие | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Горица | 1 - 0 | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Домжале | Копер | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 51 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 28 | 16 |
Форма в шампионата
| Домжале | Копер | |
|
Победи Равни Загуби |
13
12 8 |
11
9 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
7 2 |
4
4 8 |
Голове в шампионата
| Домжале | Копер | |
|
Вкарани Получени |
48
36 |
39
48 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
16 |
21
31 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (168) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (387) | |
| Средно голове на мач | 2.30 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.01 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 20% |
Домжале следващи 6 срещи
| 2021-05-19 | Мура | - | Домжале |
| 2021-05-22 | Домжале | - | Алуминий |
| 2021-06-18 | Радомлие | - | Домжале |
| 2021-06-23 | Риека | - | Домжале |
| 2021-07-01 | Домжале | - | Тузла Сити |
| 2021-07-02 | Домжале | - | Шибеник |
Копер следващи 6 срещи
| 2021-05-19 | Копер | - | Марибор |
| 2021-05-22 | Целие | - | Копер |
| 2021-05-30 | Крка Ново Место | - | Копер |
| 2021-06-02 | Копер | - | Крка Ново Место |
| 2021-06-30 | Партизан | - | Копер |
| 2021-07-04 | Аустрия Виена | - | Копер |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 3.92 | 4.66 |
| Вероятност | 39% | 35% | 26% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 2.08 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.21 | 3.89 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.21 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.08 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 2.08 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.69 | 1.40 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.77 | 1.95 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.77 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-16 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
