Приятелски срещи - Клубни
сряда, 03.02.2021
14:00
Домжале
(Словения)
Горица
(Словения)
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Домжале |
| Гост: |
Нова Горица |
| Разстояние: |
75.7 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Спортен Парк Домжале
(Домжале / Слн)
|
| Капацитет: |
2 813 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.85 |
3.80 |
3.40 |
12 |
|
|
|
1.28 |
1.80 |
| 38% |
30% |
32% |
1.22 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
5.00 |
|
|
|
1.47 |
2.60 |
|
|
|
2.16 |
1.63 |
| 80% |
20% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Последни 12 директни срещи
|
2020-12-02 |
Горица
|
0 - 2 |
Домжале
|
|
2020-10-03 |
Домжале
|
1 - 1 |
Горица
|
|
2019-05-10 |
Домжале
|
2 - 1 |
Горица
|
|
2019-03-17 |
Горица
|
2 - 1 |
Домжале
|
|
2018-11-07 |
Домжале
|
3 - 1 |
Горица
|
|
2018-08-19 |
Горица
|
1 - 0 |
Домжале
|
|
2018-05-06 |
Горица
|
4 - 1 |
Домжале
|
|
2018-03-10 |
Домжале
|
3 - 0 |
Горица
|
|
2017-10-21 |
Горица
|
1 - 3 |
Домжале
|
|
2017-08-06 |
Домжале
|
1 - 1 |
Горица
|
|
2017-05-17 |
Домжале
|
1 - 1 |
Горица
|
|
2017-03-18 |
Горица
|
3 - 1 |
Домжале
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
7 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
58% |
33% |
Домжале последни 12 срещи
|
2021-01-30 |
Домжале
|
4 - 1 |
ФК Сараево
|
|
2021-01-27 |
Домжале
|
4 - 1 |
Динамо Враня
|
|
2021-01-20 |
Домжале
|
2 - 1 |
Левски София
|
|
2021-01-15 |
Домжале
|
3 - 0 |
Браво Любляна
|
|
2020-12-20 |
Домжале
|
0 - 0 |
Браво Любляна
|
|
2020-12-16 |
Домжале
|
2 - 1 |
Алуминий
|
|
2020-12-13 |
Мура
|
1 - 1 |
Домжале
|
|
2020-12-09 |
Браво Любляна
|
1 - 0 |
Домжале
|
|
2020-12-05 |
Домжале
|
1 - 1 |
Копер
|
|
2020-12-02 |
Горица
|
0 - 2 |
Домжале
|
|
2020-11-29 |
Домжале
|
3 - 1 |
Олимпия Любляна
|
|
2020-11-25 |
Табор Сежана
|
1 - 1 |
Домжале
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
10 |
6 |
3 |
| 58% |
33% |
8% |
|
83% |
50% |
25% |
Горица последни 12 срещи
|
2021-01-27 |
Вакер Инсбрук
|
1 - 0 |
Горица
|
|
2021-01-23 |
Горица
|
3 - 1 |
Радомлие
|
|
2021-01-16 |
Горица
|
2 - 1 |
Табор Сежана
|
|
2021-01-13 |
Риека
|
3 - 0 |
Горица
|
|
2020-12-19 |
Олимпия Любляна
|
2 - 0 |
Горица
|
|
2020-12-16 |
Табор Сежана
|
1 - 0 |
Горица
|
|
2020-12-12 |
Горица
|
0 - 2 |
Целие
|
|
2020-12-06 |
Марибор
|
3 - 1 |
Горица
|
|
2020-12-02 |
Горица
|
0 - 2 |
Домжале
|
|
2020-11-29 |
Алуминий
|
2 - 1 |
Горица
|
|
2020-11-24 |
Горица
|
0 - 1 |
Мура
|
|
2020-11-21 |
Копер
|
1 - 1 |
Горица
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
9 |
5 |
2 |
| 17% |
8% |
75% |
|
75% |
42% |
17% |
Домжале следващи 6 срещи
|
2021-02-10 |
Домжале
|
- |
Марибор
|
|
2021-02-14 |
Целие
|
- |
Домжале
|
|
2021-02-16 |
Домжале
|
- |
Тузла Сити
|
|
2021-02-21 |
Домжале
|
- |
Табор Сежана
|
|
2021-02-24 |
Олимпия Любляна
|
- |
Домжале
|
|
2021-02-28 |
Домжале
|
- |
Горица
|
Горица следващи 6 срещи
|
2021-02-10 |
Браво Любляна
|
- |
Горица
|
|
2021-02-13 |
Горица
|
- |
Копер
|
|
2021-02-20 |
Мура
|
- |
Горица
|
|
2021-02-25 |
Горица
|
- |
Алуминий
|
|
2021-02-28 |
Домжале
|
- |
Горица
|
|
2021-03-06 |
Горица
|
- |
Марибор
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.85 |
3.80 |
3.40 |
| Вероятност |
38% |
30% |
32% |
|
12 @ 1.22 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.28 |
1.80 |
| Вероятност |
59% |
41% |
|
1X @ 1.28 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.13 |
5.00 |
| Вероятност |
|
80% |
20% |
|
Над 1.5 @ 1.13 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.47 |
2.60 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Над 2.5 @ 1.47 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.16 |
1.63 |
| Вероятност |
|
39% |
61% |
|
Под 3.5 @ 1.63 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.47 |
2.58 |
| Вероятност |
|
63% |
37% |
|
Г/Г @ 1.47 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-03 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!