Първа Лига - Словения
сряда, 05.05.2021
16:15
16:15

Домжале

Олимпия Любляна
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Домжале |
| Гост: | Любляна |
| Разстояние: | 11.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Спортен Парк Домжале |
| Капацитет: | 2 813 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:15 (17:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.65 | 2.92 | 2.77 | X2 | 1.41 | 1.44 | |||
| 27% | 42% | 31% | 1.44 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.05 | 2.05 | 1.71 | 3.52 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 39% | 61% | 19% | 81% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-24 | Олимпия Любляна | 0 - 0 | Домжале |
| 2020-11-29 | Домжале | 3 - 1 | Олимпия Любляна |
| 2020-09-27 | Олимпия Любляна | 3 - 2 | Домжале |
| 2020-06-21 | Домжале | 0 - 1 | Олимпия Любляна |
| 2019-12-04 | Олимпия Любляна | 0 - 1 | Домжале |
| 2019-09-25 | Домжале | 1 - 4 | Олимпия Любляна |
| 2019-07-21 | Олимпия Любляна | 4 - 2 | Домжале |
| 2019-05-15 | Олимпия Любляна | 1 - 4 | Домжале |
| 2019-03-30 | Домжале | 1 - 3 | Олимпия Любляна |
| 2018-11-04 | Олимпия Любляна | 4 - 4 | Домжале |
| 2018-08-26 | Домжале | 1 - 2 | Олимпия Любляна |
| 2018-05-27 | Домжале | 1 - 1 | Олимпия Любляна |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 8 | 7 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 67% | 58% |
Домжале последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Табор Сежана | 0 - 0 | Домжале |
| 2021-04-27 | Домжале | 2 - 1 | Марибор |
| 2021-04-24 | Домжале | 3 - 1 | Целие |
| 2021-04-20 | Марибор | 1 - 3 | Домжале |
| 2021-04-17 | Браво Любляна | 2 - 2 | Домжале |
| 2021-03-13 | Алуминий | 1 - 0 | Домжале |
| 2021-03-10 | Домжале | 1 - 1 | Мура |
| 2021-03-06 | Копер | 0 - 2 | Домжале |
| 2021-02-28 | Домжале | 1 - 0 | Горица |
| 2021-02-24 | Олимпия Любляна | 0 - 0 | Домжале |
| 2021-02-21 | Домжале | 2 - 1 | Табор Сежана |
| 2021-02-16 | Домжале | 1 - 2 | Тузла Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 50% | 25% |
Олимпия Любляна последни 12 срещи
| 2021-05-02 | Олимпия Любляна | 2 - 2 | Алуминий |
| 2021-04-28 | Нафта Лендава | 0 - 0 | Олимпия Любляна |
| 2021-04-25 | Мура | 3 - 0 | Олимпия Любляна |
| 2021-04-21 | Олимпия Любляна | 6 - 2 | Копер |
| 2021-04-17 | Горица | 0 - 1 | Олимпия Любляна |
| 2021-04-13 | Олимпия Любляна | 1 - 1 | Браво Любляна |
| 2021-03-11 | Табор Сежана | 0 - 3 | Олимпия Любляна |
| 2021-03-07 | Олимпия Любляна | 1 - 0 | Целие |
| 2021-02-27 | Марибор | 1 - 1 | Олимпия Любляна |
| 2021-02-24 | Олимпия Любляна | 0 - 0 | Домжале |
| 2021-02-21 | Алуминий | 0 - 0 | Олимпия Любляна |
| 2021-02-14 | Олимпия Любляна | 2 - 0 | Мура |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 7 | 4 | 2 | |
| 42% | 50% | 8% | 58% | 33% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 31 | +20 | 58 |
| 2 | Марибор | 32 | +19 | 56 |
| 3 | Мура | 31 | +18 | 52 |
| 4 | Домжале | 31 | +11 | 48 |
| 5 | Копер | 31 | -5 | 42 |
| 6 | Браво Любляна | 32 | 0 | 40 |
| 7 | Табор Сежана | 32 | -3 | 40 |
| 8 | Алуминий | 31 | -18 | 32 |
| 9 | Целие | 32 | -13 | 31 |
| 10 | Горица | 31 | -29 | 23 |
Хронология на изиграните мачове
| Домжале | |
| Олимпия Любляна | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домжале | Олимпия Любляна |
|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 3 - 1 | - |
| 2 | Марибор | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 3 | Мура | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Домжале | - | 3 - 1 |
| 5 | Копер | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 6 | Браво Любляна | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Табор Сежана | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Алуминий | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Целие | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Горица | 1 - 0 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Домжале | Олимпия Любляна | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 48 | 58 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 25 | 21 |
Форма в шампионата
| Домжале | Олимпия Любляна | |
|
Победи Равни Загуби |
12
12 7 |
16
10 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
7 2 |
5
6 4 |
Голове в шампионата
| Домжале | Олимпия Любляна | |
|
Вкарани Получени |
45
34 |
44
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
23
16 |
15
14 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (157) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (364) | |
| Средно голове на мач | 2.32 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.03 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 20% |
Домжале следващи 6 срещи
| 2021-05-09 | Горица | - | Домжале |
| 2021-05-12 | Домжале | - | Олимпия Любляна |
| 2021-05-16 | Домжале | - | Копер |
| 2021-05-19 | Мура | - | Домжале |
| 2021-05-22 | Домжале | - | Алуминий |
| 2021-06-18 | Радомлие | - | Домжале |
Олимпия Любляна следващи 6 срещи
| 2021-05-09 | Олимпия Любляна | - | Марибор |
| 2021-05-12 | Домжале | - | Олимпия Любляна |
| 2021-05-16 | Целие | - | Олимпия Любляна |
| 2021-05-19 | Олимпия Любляна | - | Табор Сежана |
| 2021-05-22 | Браво Любляна | - | Олимпия Любляна |
| 2021-05-25 | Целие | - | Олимпия Любляна |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.65 | 2.92 | 2.77 |
| Вероятност | 27% | 42% | 31% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.41 | 1.44 |
| Вероятност | 46% | 54% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.05 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.71 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.71 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.52 | 1.25 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.91 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-05 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
