Супер Лига - Замбия
неделя, 18.04.2021
14:00
14:00

Нквази

Ред Ероус
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лусака |
| Гост: | Лусака |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.65 | 2.60 | 3.00 | 12 | 1.34 | 1.42 | |||
| 36% | 29% | 35% | 1.44 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.64 | 2.12 | 2.90 | 1.35 | - | - | ||||||
| 53% | 47% | 30% | 70% | 15% | 85% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-12-02 | Ред Ероус | 1 - 2 | Нквази |
| 2019-11-23 | Ред Ероус | 1 - 0 | Нквази |
Нквази последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Призън Леопардс | 2 - 1 | Нквази |
| 2021-04-03 | Нквази | 1 - 0 | Китуе Юнайтед |
| 2021-03-06 | Грийн Бъфалос | 1 - 2 | Нквази |
| 2021-03-03 | Нквази | 0 - 2 | Занако |
| 2021-02-27 | Кабуе Уориърс | 0 - 0 | Нквази |
| 2021-02-20 | Нквази | 0 - 0 | Лумвана Рейдиънтс |
| 2021-02-13 | Нквази | 1 - 0 | Форест Рейнджърс |
| 2021-02-07 | НАПСА Старс | 1 - 0 | Нквази |
| 2021-02-04 | Нквази | 0 - 2 | Нкана |
| 2021-01-30 | Нквази | 1 - 0 | Билдкон |
| 2021-01-23 | Йънг Грийн Ийгълс | 2 - 1 | Нквази |
| 2021-01-20 | ЗЕСКО Юнайтед | 0 - 1 | Нквази |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 5 | 3 | 0 | |
| 42% | 17% | 42% | 42% | 25% | 0% |
Ред Ероус последни 12 срещи
| 2021-04-11 | Ред Ероус | 2 - 0 | Грийн Ийгълс |
| 2021-04-03 | Индени | 1 - 1 | Ред Ероус |
| 2021-03-07 | Пауър Динамос | 1 - 0 | Ред Ероус |
| 2021-03-04 | Ред Ероус | 1 - 0 | Призън Леопардс |
| 2021-02-26 | Китуе Юнайтед | 0 - 2 | Ред Ероус |
| 2021-02-20 | Ред Ероус | 3 - 0 | Грийн Бъфалос |
| 2021-02-13 | Ред Ероус | 1 - 1 | Занако |
| 2021-02-06 | Кабуе Уориърс | 1 - 0 | Ред Ероус |
| 2021-01-30 | Ред Ероус | 1 - 0 | Лумвана Рейдиънтс |
| 2021-01-27 | Грийн Ийгълс | 2 - 0 | Ред Ероус |
| 2021-01-23 | Форест Рейнджърс | 2 - 1 | Ред Ероус |
| 2021-01-16 | Ред Ероус | 2 - 2 | НАПСА Старс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 3 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 25% | 8% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЗЕСКО Юнайтед | 22 | +16 | 46 |
| 2 | Занако | 23 | +15 | 39 |
| 3 | Пауър Динамос | 23 | +7 | 35 |
| 4 | Форест Рейнджърс | 23 | +6 | 35 |
| 5 | Кабуе Уориърс | 23 | +3 | 35 |
| 6 | Лусака Динамос | 23 | +5 | 34 |
| 7 | Билдкон | 23 | +2 | 34 |
| 8 | Призън Леопардс | 23 | +6 | 33 |
| 9 | Ред Ероус | 23 | +3 | 33 |
| 10 | Нквази | 23 | -3 | 30 |
| 11 | Грийн Ийгълс | 23 | -2 | 29 |
| 12 | Йънг Грийн Ийгълс | 24 | -10 | 28 |
| 13 | Индени | 23 | -1 | 27 |
| 14 | НАПСА Старс | 21 | -3 | 27 |
| 15 | Грийн Бъфалос | 23 | -1 | 23 |
| 16 | Нкана | 20 | -11 | 21 |
| 17 | Лумвана Рейдиънтс | 22 | -11 | 21 |
| 18 | Китуе Юнайтед | 23 | -21 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Нквази | |
| Ред Ероус | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Нквази | Ред Ероус |
|---|---|---|---|
| 1 | ЗЕСКО Юнайтед | ||
| 2 | Занако | 0 - 2 | |
| 3 | Пауър Динамос | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 4 | Форест Рейнджърс | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Кабуе Уориърс | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Лусака Динамос | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 7 | Билдкон | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Призън Леопардс | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Ред Ероус | - | |
| 10 | Нквази | - | |
| 11 | Грийн Ийгълс | 2 - 0 | |
| 12 | Йънг Грийн Ийгълс | ||
| 13 | Индени | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | НАПСА Старс | ||
| 15 | Грийн Бъфалос | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Нкана | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 17 | Лумвана Рейдиънтс | 0 - 0 | |
| 18 | Китуе Юнайтед | 1 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Нквази | Ред Ероус | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 30 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 9 |
| Точки | 16 | 11 |
Форма в шампионата
| Нквази | Ред Ероус | |
|
Победи Равни Загуби |
7
9 7 |
9
6 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 4 |
3
2 6 |
Голове в шампионата
| Нквази | Ред Ероус | |
|
Вкарани Получени |
15
18 |
23
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
9 |
9
14 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (204) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 35% |
| Победа за госта | 21% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (414) | |
| Средно голове на мач | 2.03 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.20 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.83 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 57% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 61% |
| Над 2.5 | 36% |
| Над 3.5 | 16% |
Нквази следващи 6 срещи
| 2021-04-21 | Индени | - | Нквази |
| 2021-04-25 | Нквази | - | Грийн Ийгълс |
| 2021-04-28 | Индени | - | Нквази |
| 2021-05-01 | Пауър Динамос | - | Нквази |
| 2021-05-05 | Нкана | - | Нквази |
| 2021-05-08 | Нквази | - | ЗЕСКО Юнайтед |
Ред Ероус следващи 6 срещи
| 2021-04-28 | ЗЕСКО Юнайтед | - | Ред Ероус |
| 2021-05-01 | Ред Ероус | - | Лусака Динамос |
| 2021-05-05 | Йънг Грийн Ийгълс | - | Ред Ероус |
| 2021-05-08 | Ред Ероус | - | Билдкон |
| 2021-05-12 | НАПСА Старс | - | Ред Ероус |
| 2021-05-15 | Ред Ероус | - | Форест Рейнджърс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.65 | 2.60 | 3.00 |
| Вероятност | 36% | 29% | 35% |
| 12 @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.34 | 1.42 |
| Вероятност | 50% | 50% |
| 1X @ 1.34 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.64 | 2.12 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 1.5 @ 1.64 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.90 | 1.35 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 2.5 @ 1.35 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | - | - | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | - | - | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Без | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-18 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
