Висша Лига - Армения
неделя, 13.11.2022
10:00
10:00

Ной Ереван

Арарат-Армения
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ереван |
| Гост: | Ереван |
| Начален час | |
| Час: | 10:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8.75 | 4.60 | 1.29 | 2 | 3.25 | 1.06 | |||
| 8% | 23% | 69% | 1.29 | 11% | 89% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.40 | 1.82 | 1.85 | 3.00 | 1.33 | ||||||
| 63% | 37% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-09-09 | Арарат-Армения | 3 - 0 | Ной Ереван |
| 2022-05-09 | Арарат-Армения | 0 - 1 | Ной Ереван |
| 2022-03-14 | Ной Ереван | 0 - 3 | Арарат-Армения |
| 2021-11-19 | Ной Ереван | 0 - 1 | Арарат-Армения |
| 2021-08-25 | Арарат-Армения | 5 - 2 | Ной Ереван |
| 2021-05-06 | Арарат-Армения | 0 - 0 | Ной Ереван |
| 2020-11-23 | Арарат-Армения | 3 - 1 | Ной Ереван |
| 2020-11-08 | Ной Ереван | 0 - 0 | Арарат-Армения |
| 2020-08-09 | Ной Ереван | 1 - 1 | Арарат-Армения |
| 2020-07-14 | Арарат-Армения | 2 - 0 | Ной Ереван |
| 2020-07-10 | Ной Ереван | 4 - 4 | Арарат-Армения |
| 2020-06-15 | Ной Ереван | 1 - 1 | Арарат-Армения |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 8% | 42% | 50% | 67% | 42% | 25% |
Ной Ереван последни 12 срещи
| 2022-11-05 | Арарат Ереван | 2 - 1 | Ной Ереван |
| 2022-10-31 | Ной Ереван | 0 - 1 | Пюник Ереван |
| 2022-10-23 | Урарту Ереван | 3 - 1 | Ной Ереван |
| 2022-10-19 | Ной Ереван | 0 - 0 | ЦСКА Ереван |
| 2022-10-15 | Лернаин Арцах | 0 - 0 | Ной Ереван |
| 2022-10-10 | Алашкерт Ереван | 5 - 0 | Ной Ереван |
| 2022-10-06 | ЦСКА Ереван | 0 - 1 | Ной Ереван |
| 2022-10-02 | Ван Чаренцаван | 2 - 2 | Ной Ереван |
| 2022-09-16 | Ной Ереван | 1 - 3 | Ширак Гюмри |
| 2022-09-09 | Арарат-Армения | 3 - 0 | Ной Ереван |
| 2022-09-03 | Ной Ереван | 0 - 0 | Арарат Ереван |
| 2022-08-29 | Пюник Ереван | 3 - 0 | Ной Ереван |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 7 | 7 | 4 | |
| 8% | 33% | 58% | 58% | 58% | 33% |
Арарат-Армения последни 12 срещи
| 2022-11-10 | Арарат-Армения | 0 - 0 | Пюник Ереван |
| 2022-11-03 | Арарат-Армения | 4 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2022-10-30 | Ширак Гюмри | 0 - 5 | Арарат-Армения |
| 2022-10-26 | Арарат-Армения | 4 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2022-10-21 | Арарат-Армения | 2 - 1 | Арарат Ереван |
| 2022-10-17 | Пюник Ереван | 2 - 1 | Арарат-Армения |
| 2022-10-09 | Арарат-Армения | 0 - 1 | Урарту Ереван |
| 2022-10-04 | Арарат Ереван | 0 - 4 | Арарат-Армения |
| 2022-09-30 | Арарат-Армения | 1 - 0 | ЦСКА Ереван |
| 2022-09-17 | Лернаин Арцах | 0 - 1 | Арарат-Армения |
| 2022-09-09 | Арарат-Армения | 3 - 0 | Ной Ереван |
| 2022-09-02 | Ван Чаренцаван | 0 - 4 | Арарат-Армения |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 8 | 8 | 5 | |
| 75% | 8% | 17% | 67% | 67% | 42% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Урарту Ереван | 16 | +20 | 38 |
| 2 | Алашкерт Ереван | 16 | +12 | 34 |
| 3 | Арарат-Армения | 15 | +24 | 32 |
| 4 | Пюник Ереван | 14 | +10 | 26 |
| 5 | Лернаин Арцах | 16 | -1 | 20 |
| 6 | Ван Чаренцаван | 15 | -5 | 20 |
| 7 | Арарат Ереван | 16 | -5 | 18 |
| 8 | Ширак Гюмри | 16 | -15 | 14 |
| 9 | ЦСКА Ереван | 15 | -15 | 7 |
| 10 | Ной Ереван | 15 | -25 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Ной Ереван | |
| Арарат-Армения | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ной Ереван | Арарат-Армения |
|---|---|---|---|
| 1 | Урарту Ереван | 0 - 6 | 1 - 0 |
| 2 | Алашкерт Ереван | 3 - 4 | 1 - 1 |
| 3 | Арарат-Армения | - | |
| 4 | Пюник Ереван | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Лернаин Арцах | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Ван Чаренцаван | 0 - 4 | |
| 7 | Арарат Ереван | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Ширак Гюмри | 1 - 3 | 0 - 5 |
| 9 | ЦСКА Ереван | 0 - 0 | |
| 10 | Ной Ереван | - |
Класиране в шампионата
| Ной Ереван | Арарат-Армения | |
| Позиция | 10 | 3 |
| Точки | 5 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 2 | 13 |
Форма в шампионата
| Ной Ереван | Арарат-Армения | |
|
Победи Равни Загуби |
0
5 10 |
10
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 5 |
4
1 2 |
Голове в шампионата
| Ной Ереван | Арарат-Армения | |
|
Вкарани Получени |
10
35 |
31
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
15 |
14
4 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (77) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (176) | |
| Средно голове на мач | 2.29 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.13 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.16 |
| Домакинът е отбелязал в | 58% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 36% |
| Над 1.5 | 57% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 22% |
Ной Ереван следващи 6 срещи
| 2022-11-20 | Ной Ереван | - | Ван Чаренцаван |
| 2022-11-26 | Пюник Ереван | - | Ной Ереван |
| 2022-11-29 | Ной Ереван | - | Алашкерт Ереван |
| 2022-12-03 | Ной Ереван | - | Лернаин Арцах |
| 2022-12-08 | Ширак Гюмри | - | Ной Ереван |
| 2023-02-27 | ЦСКА Ереван | - | Ной Ереван |
Арарат-Армения следващи 6 срещи
| 2022-11-22 | ЦСКА Ереван | - | Арарат-Армения |
| 2022-11-26 | Арарат-Армения | - | Урарту Ереван |
| 2022-11-30 | Урарту Ереван | - | Арарат-Армения |
| 2022-12-05 | Арарат-Армения | - | Пюник Ереван |
| 2022-12-09 | Арарат-Армения | - | Лернаин Арцах |
| 2023-02-05 | Урал | - | Арарат-Армения |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 8.75 | 4.60 | 1.29 |
| Вероятност | 8% | 23% | 69% |
| 2 @ 1.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.06 |
| Вероятност | 11% | 89% |
| X2 @ 1.06 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.40 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.82 | 1.85 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.82 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.33 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.52 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Без @ 1.52 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-13 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
