Мейстрилига - Естония
неделя, 16.10.2022
15:15
15:15

Номе Калю

Флора Талин
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Талин |
| Гост: | Талин |
| Начален час | |
| Час: | 15:15 (17:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 4.00 | 1.57 | 2 | 2.25 | 1.18 | |||
| 33% | 12% | 55% | 1.57 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.20 | 1.60 | 2.20 | 2.45 | 1.47 | ||||||
| 81% | 19% | 55% | 45% | 31% | 69% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-08-31 | Флора Талин | 2 - 0 | Номе Калю |
| 2022-06-19 | Флора Талин | 2 - 0 | Номе Калю |
| 2022-03-19 | Номе Калю | 1 - 2 | Флора Талин |
| 2021-11-07 | Номе Калю | 0 - 1 | Флора Талин |
| 2021-09-19 | Флора Талин | 2 - 0 | Номе Калю |
| 2021-06-25 | Флора Талин | 1 - 0 | Номе Калю |
| 2021-05-05 | Номе Калю | 1 - 2 | Флора Талин |
| 2021-02-10 | Номе Калю | 1 - 2 | Флора Талин |
| 2020-11-22 | Номе Калю | 0 - 3 | Флора Талин |
| 2020-11-01 | Флора Талин | 0 - 0 | Номе Калю |
| 2020-07-24 | Флора Талин | 2 - 1 | Номе Калю |
| 2020-06-07 | Номе Калю | 1 - 2 | Флора Талин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 11 | 9 | 6 | 0 | |
| 0% | 8% | 92% | 75% | 50% | 0% |
Номе Калю последни 12 срещи
| 2022-10-08 | Таммека Тарту | 3 - 0 | Номе Калю |
| 2022-10-02 | Номе Калю | 0 - 1 | ФКИ Левадия |
| 2022-09-16 | Номе Калю | 4 - 0 | Вапрус Пярну |
| 2022-09-10 | Куресааре | 0 - 0 | Номе Калю |
| 2022-09-03 | Номе Калю | 1 - 2 | Пайде |
| 2022-08-31 | Флора Талин | 2 - 0 | Номе Калю |
| 2022-08-28 | ФКИ Левадия | 1 - 1 | Номе Калю |
| 2022-08-21 | Номе Калю | 1 - 1 | Таммека Тарту |
| 2022-08-18 | Номе Калю | 2 - 0 | ФКИ Левадия |
| 2022-08-13 | Талина Легион | 1 - 2 | Номе Калю |
| 2022-08-06 | Номе Калю | 6 - 0 | Талина Калев |
| 2022-07-29 | Вапрус Пярну | 0 - 3 | Номе Калю |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Флора Талин последни 12 срещи
| 2022-10-09 | Вапрус Пярну | 1 - 7 | Флора Талин |
| 2022-10-01 | Флора Талин | 4 - 1 | Талина Легион |
| 2022-09-17 | Нарва Транс | 0 - 4 | Флора Талин |
| 2022-09-09 | Флора Талин | 1 - 0 | Таммека Тарту |
| 2022-09-04 | ФКИ Левадия | 1 - 2 | Флора Талин |
| 2022-08-31 | Флора Талин | 2 - 0 | Номе Калю |
| 2022-08-28 | Пайде | 1 - 2 | Флора Талин |
| 2022-08-20 | Флора Талин | 3 - 1 | Вапрус Пярну |
| 2022-08-17 | Флора Талин | 6 - 0 | Талина Легион |
| 2022-08-13 | Флора Талин | 1 - 1 | Нарва Транс |
| 2022-08-05 | Таммека Тарту | 0 - 1 | Флора Талин |
| 2022-07-31 | Куресааре | 2 - 3 | Флора Талин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 10 | 8 | 6 | |
| 92% | 8% | 0% | 83% | 67% | 50% |
Класиране Мейстрилига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 31 | +71 | 87 |
| 2 | ФКИ Левадия | 32 | +50 | 75 |
| 3 | Пайде | 32 | +46 | 58 |
| 4 | Номе Калю | 31 | +25 | 55 |
| 5 | Куресааре | 32 | -2 | 45 |
| 6 | Нарва Транс | 32 | -13 | 35 |
| 7 | Таммека Тарту | 32 | -22 | 31 |
| 8 | Талина Калев | 32 | -49 | 30 |
| 9 | Талина Легион | 32 | -46 | 18 |
| 10 | Вапрус Пярну | 32 | -60 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Номе Калю | |
| Флора Талин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Номе Калю | Флора Талин |
|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 1 - 2 | - |
| 2 | ФКИ Левадия | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 3 | Пайде | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Номе Калю | - | 1 - 2 |
| 5 | Куресааре | 3 - 1 | 2 - 3 |
| 6 | Нарва Транс | 1 - 1 | 0 - 4 |
| 7 | Таммека Тарту | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Талина Калев | 6 - 0 | 2 - 4 |
| 9 | Талина Легион | 3 - 0 | 0 - 7 |
| 10 | Вапрус Пярну | 4 - 0 | 1 - 7 |
Класиране в шампионата
| Номе Калю | Флора Талин | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 55 | 87 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 32 | 46 |
Форма в шампионата
| Номе Калю | Флора Талин | |
|
Победи Равни Загуби |
16
7 8 |
28
3 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
2 4 |
15
1 0 |
Голове в шампионата
| Номе Калю | Флора Талин | |
|
Вкарани Получени |
54
29 |
88
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
33
11 |
48
10 |
Обща статистика за Мейстрилига
| Мачове (159) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 18% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (505) | |
| Средно голове на мач | 3.18 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.77 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.41 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 36% |
Номе Калю следващи 6 срещи
| 2022-10-23 | Нарва Транс | - | Номе Калю |
| 2022-10-29 | Номе Калю | - | Талина Легион |
| 2022-11-06 | Пайде | - | Номе Калю |
| 2022-11-12 | Талина Калев | - | Номе Калю |
| 2023-01-25 | Номе Калю | - | Валмиера |
| 2023-02-04 | Куресааре | - | Номе Калю |
Флора Талин следващи 6 срещи
| 2022-10-22 | Флора Талин | - | Куресааре |
| 2022-10-30 | Флора Талин | - | Пайде |
| 2022-11-05 | Талина Калев | - | Флора Талин |
| 2022-11-12 | Флора Талин | - | ФКИ Левадия |
| 2023-01-20 | Флора Талин | - | ФКИ Левадия |
| 2023-01-25 | Винтертур | - | Флора Талин |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 4.00 | 1.57 |
| Вероятност | 33% | 12% | 55% |
| 2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.18 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.19 | 4.20 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.19 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 2.20 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.45 | 1.47 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.47 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.05 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 2.05 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-16 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
