Супер Лига - Индия
събота, 10.12.2022
14:00
14:00

НортИйст Юн.

Ченайин
3 - 7
(1 - 3, 2 - 4)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гувахати |
| Гост: | Ченай |
| Разстояние: | 1 887.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.40 | 2.00 | 2 | 1.67 | 1.33 | |||
| 14% | 3% | 83% | 2.00 | 14% | 86% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.73 | 2.08 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 77% | 23% | 63% | 37% | 36% | 64% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-01-22 | Ченайин | 2 - 1 | НортИйст Юн. |
| 2021-11-29 | НортИйст Юн. | 1 - 2 | Ченайин |
| 2021-02-18 | Ченайин | 3 - 3 | НортИйст Юн. |
| 2020-12-13 | НортИйст Юн. | 0 - 0 | Ченайин |
| 2020-02-25 | НортИйст Юн. | 2 - 2 | Ченайин |
| 2020-01-16 | Ченайин | 2 - 0 | НортИйст Юн. |
| 2019-04-07 | Ченайин | 2 - 1 | НортИйст Юн. |
| 2019-01-26 | НортИйст Юн. | 1 - 0 | Ченайин |
| 2018-10-18 | Ченайин | 3 - 4 | НортИйст Юн. |
| 2018-01-19 | НортИйст Юн. | 3 - 1 | Ченайин |
| 2017-11-23 | Ченайин | 3 - 0 | НортИйст Юн. |
| 2016-11-26 | Ченайин | 3 - 3 | НортИйст Юн. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 9 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 75% | 42% |
НортИйст Юн. последни 12 срещи
| 2022-12-02 | Одиша | 2 - 1 | НортИйст Юн. |
| 2022-11-25 | НортИйст Юн. | 1 - 3 | Мумбай Сити |
| 2022-11-10 | Мохун Баган | 2 - 1 | НортИйст Юн. |
| 2022-11-05 | НортИйст Юн. | 0 - 3 | Керала Бластърс |
| 2022-10-30 | Джамшедпур | 1 - 0 | НортИйст Юн. |
| 2022-10-20 | НортИйст Юн. | 1 - 3 | Ийст Бенгал |
| 2022-10-13 | НортИйст Юн. | 0 - 3 | Спортинг Делхи |
| 2022-10-08 | Бенгалуру | 1 - 0 | НортИйст Юн. |
| 2022-09-02 | НортИйст Юн. | 2 - 0 | Судева Делхи |
| 2022-08-27 | НортИйст Юн. | 0 - 3 | Керала Бластърс |
| 2022-08-17 | НортИйст Юн. | 0 - 6 | Одиша |
| 2022-02-28 | Ийст Бенгал | 1 - 1 | НортИйст Юн. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 10 | 8 | 3 | |
| 8% | 8% | 83% | 83% | 67% | 25% |
Ченайин последни 12 срещи
| 2022-12-03 | Ченайин | 1 - 3 | Спортинг Делхи |
| 2022-11-24 | Одиша | 3 - 2 | Ченайин |
| 2022-11-19 | Ченайин | 3 - 1 | Джамшедпур |
| 2022-11-12 | Ченайин | 2 - 6 | Мумбай Сити |
| 2022-11-04 | Ийст Бенгал | 0 - 1 | Ченайин |
| 2022-10-21 | Ченайин | 0 - 2 | Гоа |
| 2022-10-14 | Ченайин | 1 - 1 | Бенгалуру |
| 2022-10-10 | Мохун Баган | 1 - 2 | Ченайин |
| 2022-09-11 | Мумбай Сити | 2 - 2 | Ченайин |
| 2022-09-05 | НЕРОКА Имфал | 0 - 2 | Ченайин |
| 2022-09-01 | ТРАУ Имфал | 1 - 4 | Ченайин |
| 2022-08-26 | Спортинг Делхи | 3 - 1 | Ченайин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 8 | 7 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 67% | 58% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спортинг Делхи | 10 | +9 | 22 |
| 2 | Мумбай Сити | 9 | +17 | 21 |
| 3 | Мохун Баган | 9 | +5 | 19 |
| 4 | Одиша | 8 | +4 | 18 |
| 5 | Керала Бластърс | 8 | +3 | 15 |
| 6 | Гоа | 8 | +1 | 12 |
| 7 | Ченайин | 8 | -5 | 10 |
| 8 | Ийст Бенгал | 9 | -5 | 9 |
| 9 | Бенгалуру | 8 | -5 | 7 |
| 10 | Джамшедпур | 9 | -10 | 4 |
| 11 | НортИйст Юн. | 8 | -14 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| НортИйст Юн. | |
| Ченайин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | НортИйст Юн. | Ченайин |
|---|---|---|---|
| 1 | Спортинг Делхи | 0 - 3 | |
| 2 | Мумбай Сити | 1 - 3 | |
| 3 | Мохун Баган | 1 - 2 | |
| 4 | Одиша | 3 - 2 | |
| 5 | Керала Бластърс | 0 - 3 | |
| 6 | Гоа | ||
| 7 | Ченайин | - | |
| 8 | Ийст Бенгал | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 9 | Бенгалуру | ||
| 10 | Джамшедпур | ||
| 11 | НортИйст Юн. | - |
Класиране в шампионата
| НортИйст Юн. | Ченайин | |
| Позиция | 11 | 7 |
| Точки | 0 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 6 |
| Точки | 0 | 6 |
Форма в шампионата
| НортИйст Юн. | Ченайин | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 8 |
3
1 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 4 |
2
0 1 |
Голове в шампионата
| НортИйст Юн. | Ченайин | |
|
Вкарани Получени |
4
18 |
12
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
12 |
5
4 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (47) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 9% |
| Победа за госта | 45% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (135) | |
| Средно голове на мач | 2.87 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.43 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.45 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 53% |
| Над 3.5 | 34% |
НортИйст Юн. следващи 6 срещи
| 2022-12-17 | Гоа | - | НортИйст Юн. |
| 2022-12-24 | НортИйст Юн. | - | Мохун Баган |
| 2022-12-29 | Спортинг Делхи | - | НортИйст Юн. |
| 2023-01-06 | НортИйст Юн. | - | Бенгалуру |
| 2023-01-15 | НортИйст Юн. | - | Гоа |
| 2023-01-19 | Мумбай Сити | - | НортИйст Юн. |
Ченайин следващи 6 срещи
| 2022-12-19 | Ченайин | - | Керала Бластърс |
| 2022-12-24 | Мумбай Сити | - | Ченайин |
| 2023-01-07 | Джамшедпур | - | Ченайин |
| 2023-01-12 | Спортинг Делхи | - | Ченайин |
| 2023-01-21 | Ченайин | - | Мохун Баган |
| 2023-01-28 | Бенгалуру | - | Ченайин |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 3.40 | 2.00 |
| Вероятност | 14% | 3% | 83% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.67 | 1.33 |
| Вероятност | 14% | 86% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 2.08 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 2.5 @ 1.73 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 2.20 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.62 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-10 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
