Чемпиъншип - Англия
събота, 13.02.2021
15:00
15:00

Норич

Сток Сити
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Норич |
| Гост: | Стоук он Трент |
| Разстояние: | 237.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Кероу Роуд |
| Капацитет: | 27 220 |
| Размер: | 104 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.50 | 4.75 | 1 | 1.18 | 1.90 | |||
| 35% | 43% | 22% | 1.80 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.20 | 2.10 | 1.72 | 4.00 | 1.25 | ||||||
| 61% | 39% | 36% | 64% | 17% | 83% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-24 | Сток Сити | 2 - 3 | Норич |
| 2019-04-22 | Сток Сити | 2 - 2 | Норич |
| 2018-10-06 | Норич | 0 - 1 | Сток Сити |
| 2016-01-13 | Сток Сити | 3 - 1 | Норич |
| 2015-08-22 | Норич | 1 - 1 | Сток Сити |
| 2014-03-08 | Норич | 1 - 1 | Сток Сити |
| 2013-09-29 | Сток Сити | 0 - 1 | Норич |
| 2013-04-27 | Сток Сити | 1 - 0 | Норич |
| 2012-11-03 | Норич | 1 - 0 | Сток Сити |
| 2012-03-03 | Сток Сити | 1 - 0 | Норич |
| 2011-08-21 | Норич | 1 - 1 | Сток Сити |
| 2008-03-11 | Норич | 0 - 1 | Сток Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 3 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 25% | 25% |
Норич последни 12 срещи
| 2021-02-05 | Суонзи | 2 - 0 | Норич |
| 2021-02-02 | Милуол | 0 - 0 | Норич |
| 2021-01-30 | Норич | 0 - 0 | Мидълзбро |
| 2021-01-23 | Барнзли | 1 - 0 | Норич |
| 2021-01-20 | Норич | 2 - 0 | Бристъл Сити |
| 2021-01-16 | Кардиф | 1 - 2 | Норич |
| 2021-01-09 | Норич | 2 - 0 | Ковънтри |
| 2021-01-02 | Норич | 1 - 0 | Барнзли |
| 2020-12-29 | Норич | 1 - 1 | КПР |
| 2020-12-26 | Уотфорд | 1 - 0 | Норич |
| 2020-12-19 | Норич | 2 - 0 | Кардиф |
| 2020-12-16 | Рединг | 1 - 2 | Норич |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 2 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 17% | 0% |
Сток Сити последни 12 срещи
| 2021-02-06 | Сток Сити | 0 - 0 | Рединг |
| 2021-01-30 | Хъдърсфийлд | 1 - 1 | Сток Сити |
| 2021-01-22 | Сток Сити | 1 - 2 | Уотфорд |
| 2021-01-19 | Родъръм Юнайтед | 3 - 3 | Сток Сити |
| 2021-01-16 | Блекбърн | 1 - 1 | Сток Сити |
| 2021-01-09 | Сток Сити | 0 - 4 | Лестър |
| 2021-01-02 | Сток Сити | 0 - 1 | Борнемут |
| 2020-12-29 | Сток Сити | 1 - 1 | Нотингам Форест |
| 2020-12-26 | Ковънтри | 0 - 0 | Сток Сити |
| 2020-12-23 | Сток Сити | 1 - 3 | Тотнъм |
| 2020-12-19 | Сток Сити | 1 - 0 | Блекбърн |
| 2020-12-15 | КПР | 0 - 0 | Сток Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 7 | 4 | 7 | 4 | 3 | |
| 8% | 58% | 33% | 58% | 33% | 25% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брентфорд | 28 | +27 | 57 |
| 2 | Норич | 28 | +12 | 55 |
| 3 | Суонзи | 27 | +20 | 53 |
| 4 | Уотфорд | 28 | +11 | 48 |
| 5 | Рединг | 28 | +9 | 48 |
| 6 | Борнемут | 28 | +15 | 45 |
| 7 | Мидълзбро | 28 | +3 | 40 |
| 8 | Блекбърн | 28 | +11 | 39 |
| 9 | Сток Сити | 28 | +3 | 39 |
| 10 | Престън | 29 | -3 | 39 |
| 11 | Бристъл Сити | 28 | -4 | 39 |
| 12 | Кардиф | 28 | +5 | 37 |
| 13 | Барнзли | 27 | -5 | 36 |
| 14 | Милуол | 28 | 0 | 35 |
| 15 | Лутън Таун | 27 | -7 | 34 |
| 16 | КПР | 27 | -6 | 33 |
| 17 | Хъдърсфийлд | 28 | -8 | 33 |
| 18 | Нотингам Форест | 28 | -5 | 32 |
| 19 | Ковънтри | 28 | -11 | 31 |
| 20 | Родъръм Юнайтед | 27 | -5 | 29 |
| 21 | Шефилд Уензди | 28 | -9 | 28 |
| 22 | Дарби Каунти | 27 | -11 | 28 |
| 23 | Бирмингам | 28 | -13 | 28 |
| 24 | Уикъмб | 27 | -29 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Норич | |
| Сток Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Норич | Сток Сити |
|---|---|---|---|
| 1 | Брентфорд | ||
| 2 | Норич | - | |
| 3 | Суонзи | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Уотфорд | 3 - 2 | |
| 5 | Рединг | 0 - 3 | |
| 6 | Борнемут | ||
| 7 | Мидълзбро | 0 - 0 | |
| 8 | Блекбърн | 1 - 1 | |
| 9 | Сток Сити | - | |
| 10 | Престън | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Бристъл Сити | 2 - 0 | |
| 12 | Кардиф | 2 - 0 | |
| 13 | Барнзли | 1 - 0 | |
| 14 | Милуол | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 15 | Лутън Таун | 0 - 2 | |
| 16 | КПР | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 17 | Хъдърсфийлд | 1 - 1 | |
| 18 | Нотингам Форест | 2 - 1 | |
| 19 | Ковънтри | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Родъръм Юнайтед | 3 - 3 | |
| 21 | Шефилд Уензди | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 22 | Дарби Каунти | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 23 | Бирмингам | 1 - 0 | |
| 24 | Уикъмб | 2 - 1 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Норич | Сток Сити | |
| Позиция | 2 | 9 |
| Точки | 55 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 29 | 20 |
Форма в шампионата
| Норич | Сток Сити | |
|
Победи Равни Загуби |
16
7 5 |
9
12 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
5 1 |
4
8 2 |
Голове в шампионата
| Норич | Сток Сити | |
|
Вкарани Получени |
35
23 |
32
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
8 |
14
10 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (333) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (740) | |
| Средно голове на мач | 2.22 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.19 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.03 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 16% |
Норич следващи 6 срещи
| 2021-02-17 | Ковънтри | - | Норич |
| 2021-02-20 | Норич | - | Родъръм Юнайтед |
| 2021-02-23 | Бирмингам | - | Норич |
| 2021-02-28 | Уикъмб | - | Норич |
| 2021-03-03 | Норич | - | Брентфорд |
| 2021-03-06 | Норич | - | Лутън Таун |
Сток Сити следващи 6 срещи
| 2021-02-16 | Сток Сити | - | Шефилд Уензди |
| 2021-02-20 | Сток Сити | - | Лутън Таун |
| 2021-02-24 | Барнзли | - | Сток Сити |
| 2021-02-27 | Брентфорд | - | Сток Сити |
| 2021-03-03 | Сток Сити | - | Суонзи |
| 2021-03-06 | Сток Сити | - | Уикъмб |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 3.50 | 4.75 |
| Вероятност | 35% | 43% | 22% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 1.90 |
| Вероятност | 61% | 39% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.20 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.72 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.25 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-13 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
