Първа Лига - Украйна
понеделник, 31.05.2021
17:00
17:00

Оболон

Верес Ровно
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Киев |
| Гост: | Ровно |
| Разстояние: | 302.5 км |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.24 | 3.42 | 2.08 | X2 | 1.62 | 1.30 | |||
| 31% | 22% | 47% | 1.30 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.28 | 1.97 | 1.75 | 3.36 | 1.29 | ||||||
| 68% | 32% | 50% | 50% | 23% | 77% |
Последни 3 директни срещи
| 2020-11-29 | Верес Ровно | 1 - 0 | Оболон |
| 2017-05-08 | Верес Ровно | 1 - 1 | Оболон |
| 2016-10-01 | Оболон | 0 - 0 | Верес Ровно |
Оболон последни 12 срещи
| 2021-05-26 | Краматорск | 1 - 2 | Оболон |
| 2021-05-21 | Оболон | 2 - 1 | Волин Луцк |
| 2021-05-16 | Алианс | 1 - 0 | Оболон |
| 2021-05-08 | Оболон | 1 - 1 | Харков |
| 2021-04-30 | Кристал Херсон | 3 - 2 | Оболон |
| 2021-04-25 | Агробизнес | 1 - 0 | Оболон |
| 2021-04-16 | МФК Николаев | 5 - 3 | Оболон |
| 2021-04-10 | Оболон | 2 - 1 | Нива Тернопол |
| 2021-04-05 | ВПК-Агро | 1 - 0 | Оболон |
| 2021-03-31 | Оболон | 3 - 0 | Кремин |
| 2021-03-26 | Черноморец Одеса | 1 - 1 | Оболон |
| 2021-03-19 | Прикарпатие | 1 - 2 | Оболон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 7 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 58% | 17% |
Верес Ровно последни 12 срещи
| 2021-05-25 | Волин Луцк | 2 - 1 | Верес Ровно |
| 2021-05-21 | Верес Ровно | 3 - 3 | Алианс |
| 2021-05-16 | Харков | 4 - 1 | Верес Ровно |
| 2021-05-12 | ВПК-Агро | 0 - 4 | Верес Ровно |
| 2021-05-07 | Верес Ровно | 2 - 0 | Кристал Херсон |
| 2021-04-29 | Агробизнес | 0 - 0 | Верес Ровно |
| 2021-04-24 | Верес Ровно | 3 - 1 | МФК Николаев |
| 2021-04-16 | Нива Тернопол | 0 - 1 | Верес Ровно |
| 2021-04-10 | Верес Ровно | 1 - 0 | ВПК-Агро |
| 2021-04-05 | Кремин | 1 - 2 | Верес Ровно |
| 2021-03-31 | Верес Ровно | 4 - 0 | Черноморец Одеса |
| 2021-03-26 | Прикарпатие | 0 - 1 | Верес Ровно |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 7 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 58% | 42% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Верес Ровно | 27 | +28 | 59 |
| 2 | Черноморец Одеса | 28 | +23 | 58 |
| 3 | Харков | 28 | +11 | 53 |
| 4 | МФК Николаев | 28 | +27 | 52 |
| 5 | Агробизнес | 28 | +20 | 51 |
| 6 | Алианс | 28 | +13 | 47 |
| 7 | Волин Луцк | 28 | +14 | 46 |
| 8 | Оболон | 27 | +11 | 40 |
| 9 | Хирник-Спорт | 28 | -2 | 35 |
| 10 | ВПК-Агро | 28 | -18 | 34 |
| 11 | Полесия Житомир | 28 | -5 | 32 |
| 12 | Краматорск | 28 | -17 | 29 |
| 13 | Прикарпатие | 28 | -20 | 27 |
| 14 | Нива Тернопол | 28 | -21 | 27 |
| 15 | Кремин | 28 | -23 | 23 |
| 16 | Кристал Херсон | 28 | -41 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Оболон | |
| Верес Ровно | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Оболон | Верес Ровно |
|---|---|---|---|
| 1 | Верес Ровно | - | |
| 2 | Черноморец Одеса | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 3 | Харков | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 4 | МФК Николаев | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Агробизнес | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Алианс | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Волин Луцк | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Оболон | - | |
| 9 | Хирник-Спорт | ||
| 10 | ВПК-Агро | 0 - 0 | 0 - 4 |
| 11 | Полесия Житомир | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Краматорск | 5 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Прикарпатие | 4 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Нива Тернопол | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Кремин | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Кристал Херсон | 0 - 1 | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| Оболон | Верес Ровно | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 40 | 59 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 27 | 21 |
Форма в шампионата
| Оболон | Верес Ровно | |
|
Победи Равни Загуби |
12
4 11 |
18
5 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 2 |
6
3 4 |
Голове в шампионата
| Оболон | Верес Ровно | |
|
Вкарани Получени |
42
31 |
47
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
26
9 |
16
13 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (223) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (553) | |
| Средно голове на мач | 2.48 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.40 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 22% |
Оболон следващи 6 срещи
| 2021-06-05 | Оболон | - | Хирник-Спорт |
| 2021-06-12 | Полесия Житомир | - | Оболон |
| 2021-07-25 | Подолия | - | Оболон |
| 2021-08-01 | Оболон | - | Алианс |
| 2021-08-09 | ФК Ужгород | - | Оболон |
| 2021-08-14 | Оболон | - | Прикарпатие |
Верес Ровно следващи 6 срещи
| 2021-06-05 | Верес Ровно | - | Краматорск |
| 2021-06-12 | Хирник-Спорт | - | Верес Ровно |
| 2021-06-29 | Волин Луцк | - | Верес Ровно |
| 2021-07-07 | Верес Ровно | - | Агробизнес |
| 2021-07-24 | Верес Ровно | - | Колос Ковалевка |
| 2021-08-01 | Динамо Киев | - | Верес Ровно |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.24 | 3.42 | 2.08 |
| Вероятност | 31% | 22% | 47% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 1.30 |
| Вероятност | 39% | 61% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.28 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.97 | 1.75 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.36 | 1.29 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.29 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.79 | 1.92 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.92 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-31 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
