Национална Лига - Хондурас
петък, 24.04.2026
02:30
02:30

Оланчо

Мотагуа
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Хутикалпа |
| Гост: | Тегусигалпа |
| Разстояние: | 124.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 02:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.10 | 2.80 | 12 | 1.37 | 1.55 | |||
| 33% | 29% | 38% | 1.32 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.20 | 1.93 | 1.77 | 3.25 | 1.29 | ||||||
| 76% | 24% | 43% | 57% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2026-03-01 | Мотагуа | 1 - 1 | Оланчо |
| 2025-11-21 | Мотагуа | 3 - 2 | Оланчо |
| 2025-08-10 | Оланчо | 3 - 1 | Мотагуа |
| 2025-03-13 | Мотагуа | 1 - 0 | Оланчо |
| 2025-01-26 | Оланчо | 2 - 1 | Мотагуа |
| 2024-11-03 | Мотагуа | 2 - 2 | Оланчо |
| 2024-08-25 | Оланчо | 0 - 0 | Мотагуа |
| 2024-03-10 | Оланчо | 0 - 0 | Мотагуа |
| 2024-01-22 | Мотагуа | 2 - 2 | Оланчо |
| 2023-12-04 | Мотагуа | 1 - 1 | Оланчо |
| 2023-12-01 | Оланчо | 2 - 2 | Мотагуа |
| 2023-11-05 | Оланчо | 0 - 1 | Мотагуа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 8 | 6 | 5 | |
| 17% | 58% | 25% | 67% | 50% | 42% |
Оланчо последни 12 срещи
| 2026-04-20 | Оланчо | 1 - 0 | Виктория Ла Сейба |
| 2026-04-12 | Маратон | 0 - 2 | Оланчо |
| 2026-04-09 | Хутикалпа | 0 - 4 | Оланчо |
| 2026-04-05 | Оланчо | 3 - 1 | Деп. Чолома |
| 2026-03-24 | Лобос УПНФМ | 2 - 1 | Оланчо |
| 2026-03-18 | Ол. Тегусигалпа | 0 - 0 | Оланчо |
| 2026-03-14 | Оланчо | 3 - 0 | Реал Еспаня |
| 2026-03-11 | Хенесис ПН | 0 - 0 | Оланчо |
| 2026-03-07 | Оланчо | 2 - 1 | Платенсе |
| 2026-03-01 | Мотагуа | 1 - 1 | Оланчо |
| 2026-02-25 | Виктория Ла Сейба | 2 - 1 | Оланчо |
| 2026-02-21 | Оланчо | 1 - 1 | Маратон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 17% |
Мотагуа последни 12 срещи
| 2026-04-20 | Мотагуа | 2 - 1 | Хутикалпа |
| 2026-04-17 | Виктория Ла Сейба | 2 - 3 | Мотагуа |
| 2026-04-13 | Мотагуа | 0 - 1 | Ол. Тегусигалпа |
| 2026-04-10 | Маратон | 1 - 0 | Мотагуа |
| 2026-04-06 | Мотагуа | 3 - 1 | Хенесис ПН |
| 2026-03-22 | Мотагуа | 1 - 1 | Реал Еспаня |
| 2026-03-19 | Платенсе | 0 - 1 | Мотагуа |
| 2026-03-11 | Мотагуа | 2 - 0 | Лобос УПНФМ |
| 2026-03-08 | Деп. Чолома | 1 - 3 | Мотагуа |
| 2026-03-01 | Мотагуа | 1 - 1 | Оланчо |
| 2026-02-25 | Хутикалпа | 1 - 2 | Мотагуа |
| 2026-02-23 | Ол. Тегусигалпа | 0 - 1 | Мотагуа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 5 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 42% | 25% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мотагуа | 17 | +16 | 35 |
| 2 | Ол. Тегусигалпа | 18 | +15 | 35 |
| 3 | Реал Еспаня | 18 | +10 | 34 |
| 4 | Оланчо | 17 | +13 | 30 |
| 5 | Маратон | 19 | +5 | 27 |
| 6 | Деп. Чолома | 18 | -6 | 20 |
| 7 | Платенсе | 18 | 0 | 18 |
| 8 | Лобос УПНФМ | 17 | -6 | 18 |
| 9 | Хенесис ПН | 17 | -11 | 16 |
| 10 | Виктория Ла Сейба | 18 | -12 | 16 |
| 11 | Хутикалпа | 19 | -24 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Оланчо | |
| Мотагуа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Оланчо | Мотагуа |
|---|---|---|---|
| 1 | Мотагуа | - | |
| 2 | Ол. Тегусигалпа | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 3 | Реал Еспаня | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 4 | Оланчо | - | |
| 5 | Маратон | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Деп. Чолома | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 7 | Платенсе | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Лобос УПНФМ | 1 - 1 | |
| 9 | Хенесис ПН | 0 - 5 | |
| 10 | Виктория Ла Сейба | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 11 | Хутикалпа | 4 - 1 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Оланчо | Мотагуа | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 30 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 18 | 19 |
Форма в шампионата
| Оланчо | Мотагуа | |
|
Победи Равни Загуби |
8
6 3 |
10
5 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 0 |
6
1 1 |
Голове в шампионата
| Оланчо | Мотагуа | |
|
Вкарани Получени |
26
13 |
30
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
6 |
17
7 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (98) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (263) | |
| Средно голове на мач | 2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.42 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.27 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 28% |
Оланчо следващи 6 срещи
| 2026-04-26 | Платенсе | - | Оланчо |
| 2026-05-01 | Оланчо | - | Хенесис ПН |
| 2026-05-07 | Оланчо | - | Хенесис ПН |
| 2026-05-10 | Мотагуа | - | Оланчо |
| 2026-05-13 | Оланчо | - | Мотагуа |
| 2026-05-15 | Хенесис ПН | - | Оланчо |
Мотагуа следващи 6 срещи
| 2026-04-27 | Мотагуа | - | Деп. Чолома |
| 2026-05-01 | Лобос УПНФМ | - | Мотагуа |
| 2026-05-04 | Хенесис ПН | - | Мотагуа |
| 2026-05-10 | Мотагуа | - | Оланчо |
| 2026-05-13 | Оланчо | - | Мотагуа |
| 2026-05-19 | Мотагуа | - | Хенесис ПН |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.10 | 2.80 |
| Вероятност | 33% | 29% | 38% |
| 12 @ 1.32 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 1.55 |
| Вероятност | 46% | 54% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.20 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.77 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.77 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.29 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.29 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 1.95 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.73 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-24 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
