Серия С - гр. А - Италия
сряда, 03.03.2021
11:30
11:30

Олбия

Комо
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Олбия |
| Гост: | Комо |
| Разстояние: | 545.1 км |
| Треньор | |
| Гост: | Сеск Фабрегас (Исп) |
| Начален час | |
| Час: | 11:30 (12:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.10 | 2.20 | 2 | 1.57 | 1.33 | |||
| 26% | 24% | 50% | 2.20 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 67% | 33% | 50% | 50% | 22% | 78% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-11-25 | Комо | 2 - 2 | Олбия |
| 2020-02-16 | Комо | 0 - 1 | Олбия |
| 2019-09-29 | Олбия | 1 - 1 | Комо |
| 2017-03-18 | Олбия | 1 - 1 | Комо |
| 2016-10-30 | Комо | 2 - 2 | Олбия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | |
| 20% | 80% | 0% | 80% | 40% | 40% |
Олбия последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Лукезе | 1 - 1 | Олбия |
| 2021-02-24 | Олбия | 5 - 0 | Про Сесто |
| 2021-02-21 | Про Верчели | 0 - 0 | Олбия |
| 2021-02-17 | Олбия | 2 - 3 | Пиаченца |
| 2021-02-13 | Ливорно | 3 - 3 | Олбия |
| 2021-02-03 | Про Патрия | 1 - 0 | Олбия |
| 2021-01-30 | Олбия | 1 - 2 | Алесандрия |
| 2021-01-24 | Понтедера | 2 - 1 | Олбия |
| 2021-01-17 | Олбия | 3 - 2 | Гросето |
| 2021-01-10 | Новара | 1 - 1 | Олбия |
| 2020-12-23 | Олбия | 1 - 0 | Леко |
| 2020-12-19 | Джиана Ерминио | 0 - 0 | Олбия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Комо последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Про Патрия | 2 - 1 | Комо |
| 2021-02-21 | Комо | 2 - 1 | Джиана Ерминио |
| 2021-02-17 | Перджолетезе | 1 - 2 | Комо |
| 2021-02-14 | Комо | 1 - 0 | Лукезе |
| 2021-02-07 | Леко | 4 - 0 | Комо |
| 2021-02-03 | Комо | 3 - 0 | Юве Некст Джен |
| 2021-01-31 | Пистоезе | 1 - 0 | Комо |
| 2021-01-25 | Комо | 2 - 1 | Ренате |
| 2021-01-20 | Алесандрия | 0 - 2 | Комо |
| 2021-01-17 | Комо | 1 - 0 | Новара |
| 2020-12-23 | Комо | 1 - 0 | Ливорно |
| 2020-12-20 | Гросето | 3 - 4 | Комо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 8 | 7 | 2 | |
| 75% | 0% | 25% | 67% | 58% | 17% |
Класиране Серия С - гр. А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Комо | 27 | +9 | 55 |
| 2 | Ренате | 27 | +12 | 51 |
| 3 | Про Верчели | 27 | +15 | 50 |
| 4 | Леко | 27 | +16 | 47 |
| 5 | Про Патрия | 28 | +9 | 46 |
| 6 | Алесандрия | 27 | +10 | 44 |
| 7 | Юве Некст Джен | 27 | +6 | 40 |
| 8 | Албинолефе | 27 | +2 | 38 |
| 9 | Понтедера | 27 | 0 | 38 |
| 10 | Гросето | 27 | -1 | 37 |
| 11 | Карарезе | 27 | 0 | 35 |
| 12 | Про Сесто | 26 | -9 | 33 |
| 13 | Перджолетезе | 26 | -1 | 32 |
| 14 | Новара | 27 | -3 | 31 |
| 15 | Пиаченца | 27 | -2 | 29 |
| 16 | Олбия | 27 | -6 | 28 |
| 17 | Пистоезе | 27 | -11 | 27 |
| 18 | Джиана Ерминио | 26 | -16 | 21 |
| 19 | Ливорно | 27 | -11 | 19 |
| 20 | Лукезе | 27 | -19 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Олбия | |
| Комо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Олбия | Комо |
|---|---|---|---|
| 1 | Комо | - | |
| 2 | Ренате | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 3 | Про Верчели | 0 - 0 | |
| 4 | Леко | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 5 | Про Патрия | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Алесандрия | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 7 | Юве Некст Джен | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Албинолефе | 1 - 2 | |
| 9 | Понтедера | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Гросето | 3 - 2 | 3 - 4 |
| 11 | Карарезе | ||
| 12 | Про Сесто | 5 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Перджолетезе | 1 - 4 | 1 - 2 |
| 14 | Новара | ||
| 15 | Пиаченца | 2 - 3 | |
| 16 | Олбия | - | |
| 17 | Пистоезе | 1 - 0 | |
| 18 | Джиана Ерминио | 2 - 1 | |
| 19 | Ливорно | 1 - 1 | |
| 20 | Лукезе | 0 - 0 | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| Олбия | Комо | |
| Позиция | 16 | 1 |
| Точки | 28 | 55 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 3 |
| Точки | 16 | 25 |
Форма в шампионата
| Олбия | Комо | |
|
Победи Равни Загуби |
5
13 9 |
17
4 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 5 |
8
1 4 |
Голове в шампионата
| Олбия | Комо | |
|
Вкарани Получени |
31
37 |
40
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
17 |
23
21 |
Обща статистика за Серия С - гр. А
| Мачове (269) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (613) | |
| Средно голове на мач | 2.28 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.23 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.04 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 16% |
Олбия следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Перджолетезе | - | Олбия |
| 2021-03-13 | Олбия | - | Пистоезе |
| 2021-03-17 | Олбия | - | Карарезе |
| 2021-03-21 | Юве Некст Джен | - | Олбия |
| 2021-03-24 | Олбия | - | Комо |
| 2021-03-27 | Олбия | - | Албинолефе |
Комо следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Комо | - | Про Сесто |
| 2021-03-14 | Про Верчели | - | Комо |
| 2021-03-17 | Комо | - | Албинолефе |
| 2021-03-21 | Пиаченца | - | Комо |
| 2021-03-24 | Олбия | - | Комо |
| 2021-03-27 | Комо | - | Понтедера |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 3.10 | 2.20 |
| Вероятност | 26% | 24% | 50% |
| 2 @ 2.20 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 1.33 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.80 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-03 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
