Втора Лига - Англия
събота, 08.05.2021
15:00
15:00

Олдъм

Форест Грийн Р.
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Олдъм |
| Гост: | Нейлсуорт |
| Разстояние: | 205.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Баундъри Парк |
| Капацитет: | 10 638 |
| Размер: | 100 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 3.80 | 1.80 | 2 | 1.90 | 1.20 | |||
| 33% | 21% | 46% | 1.80 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 71% | 29% | 51% | 49% | 26% | 74% |
Последни 5 директни срещи
| 2021-02-16 | Форест Грийн Р. | 4 - 3 | Олдъм |
| 2020-02-15 | Олдъм | 1 - 1 | Форест Грийн Р. |
| 2019-08-03 | Форест Грийн Р. | 1 - 0 | Олдъм |
| 2019-01-12 | Олдъм | 0 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2018-08-11 | Форест Грийн Р. | 1 - 1 | Олдъм |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | |
| 0% | 60% | 40% | 60% | 20% | 20% |
Олдъм последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Мансфийлд Таун | 4 - 1 | Олдъм |
| 2021-04-24 | Олдъм | 1 - 2 | Гримсби Таун |
| 2021-04-20 | Харогейт Таун | 0 - 3 | Олдъм |
| 2021-04-17 | Моркамб | 4 - 3 | Олдъм |
| 2021-04-09 | Олдъм | 5 - 2 | Колчестър |
| 2021-04-05 | Кроули Таун | 1 - 4 | Олдъм |
| 2021-04-02 | Олдъм | 0 - 1 | Стивънидж |
| 2021-03-27 | Лейтън Ориент | 2 - 1 | Олдъм |
| 2021-03-23 | Олдъм | 2 - 1 | Екзитър |
| 2021-03-20 | Брадфорд Сити | 0 - 0 | Олдъм |
| 2021-03-16 | Скънторп | 1 - 1 | Олдъм |
| 2021-03-13 | Олдъм | 2 - 4 | Кеймбридж Юн. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 9 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 75% | 42% |
Форест Грийн Р. последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Форест Грийн Р. | 2 - 1 | Транмиър |
| 2021-04-27 | Форест Грийн Р. | 0 - 2 | Бароу |
| 2021-04-24 | Кроули Таун | 0 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2021-04-20 | Форест Грийн Р. | 0 - 0 | Екзитър |
| 2021-04-17 | Форест Грийн Р. | 3 - 2 | Скънторп |
| 2021-04-10 | Уолсол | 2 - 1 | Форест Грийн Р. |
| 2021-04-05 | Форест Грийн Р. | 0 - 2 | Салфорд Сити |
| 2021-04-02 | Брадфорд Сити | 4 - 1 | Форест Грийн Р. |
| 2021-03-27 | Форест Грийн Р. | 0 - 1 | Болтън |
| 2021-03-23 | Мансфийлд Таун | 0 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2021-03-20 | Кеймбридж Юн. | 1 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2021-03-13 | Форест Грийн Р. | 2 - 1 | Харогейт Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 42% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 45 | +19 | 79 |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 45 | +21 | 77 |
| 3 | Болтън | 45 | +6 | 76 |
| 4 | Моркамб | 45 | +9 | 75 |
| 5 | Нюпорт Каунти | 45 | +15 | 72 |
| 6 | Транмиър | 45 | +5 | 72 |
| 7 | Форест Грийн Р. | 45 | +5 | 70 |
| 8 | Екзитър | 45 | +21 | 69 |
| 9 | Салфорд Сити | 45 | +17 | 68 |
| 10 | Карлайл | 45 | +9 | 65 |
| 11 | Лейтън Ориент | 45 | +1 | 61 |
| 12 | Кроули Таун | 45 | -3 | 61 |
| 13 | Порт Вейл | 45 | +3 | 60 |
| 14 | Брадфорд Сити | 45 | -3 | 59 |
| 15 | Стивънидж | 45 | -1 | 57 |
| 16 | Харогейт Таун | 45 | -6 | 57 |
| 17 | Мансфийлд Таун | 45 | -1 | 55 |
| 18 | Олдъм | 45 | -6 | 54 |
| 19 | Уолсол | 45 | -8 | 52 |
| 20 | Колчестър | 45 | -17 | 50 |
| 21 | Бароу | 45 | -6 | 49 |
| 22 | Скънторп | 45 | -22 | 48 |
| 23 | Саутенд | 45 | -29 | 44 |
| 24 | Гримсби Таун | 45 | -29 | 43 |
Хронология на изиграните мачове
| Олдъм | |
| Форест Грийн Р. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Олдъм | Форест Грийн Р. |
|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 2 - 4 | 1 - 0 |
| 3 | Болтън | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | Моркамб | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 5 | Нюпорт Каунти | 3 - 2 | 0 - 2 |
| 6 | Транмиър | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 7 | Форест Грийн Р. | - | |
| 8 | Екзитър | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Салфорд Сити | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Карлайл | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Лейтън Ориент | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Кроули Таун | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 13 | Порт Вейл | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 14 | Брадфорд Сити | 3 - 1 | 4 - 1 |
| 15 | Стивънидж | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 16 | Харогейт Таун | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 17 | Мансфийлд Таун | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 18 | Олдъм | - | |
| 19 | Уолсол | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 20 | Колчестър | 5 - 2 | 1 - 0 |
| 21 | Бароу | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 22 | Скънторп | 0 - 2 | 1 - 4 |
| 23 | Саутенд | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 24 | Гримсби Таун | 1 - 2 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Олдъм | Форест Грийн Р. | |
| Позиция | 18 | 7 |
| Точки | 54 | 70 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 23 | 7 |
| Точки | 20 | 33 |
Форма в шампионата
| Олдъм | Форест Грийн Р. | |
|
Победи Равни Загуби |
15
9 21 |
19
13 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
2 14 |
9
6 7 |
Голове в шампионата
| Олдъм | Форест Грийн Р. | |
|
Вкарани Получени |
72
78 |
56
51 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
31
39 |
25
24 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (540) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1274) | |
| Средно голове на мач | 2.36 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.10 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 21% |
Олдъм следващи 6 срещи
| 2021-07-17 | Олдъм | - | Уигън |
| 2021-07-24 | Олдъм | - | Бърнли |
| 2021-07-27 | Олдъм | - | Крю Александра |
| 2021-08-07 | Олдъм | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-08-10 | Олдъм | - | Транмиър |
| 2021-08-14 | Брадфорд Сити | - | Олдъм |
Форест Грийн Р. следващи 6 срещи
| 2021-05-18 | Нюпорт Каунти | - | Форест Грийн Р. |
| 2021-05-23 | Форест Грийн Р. | - | Нюпорт Каунти |
| 2021-07-20 | Форест Грийн Р. | - | Кардиф |
| 2021-07-28 | Форест Грийн Р. | - | Суонзи |
| 2021-08-07 | Форест Грийн Р. | - | Сътън Юнайтед |
| 2021-08-10 | Форест Грийн Р. | - | Бристъл Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 3.80 | 1.80 |
| Вероятност | 33% | 21% | 46% |
| 2 @ 1.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.20 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.20 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-08 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
