Национална Лига - Хондурас
четвъртък, 07.05.2026
03:15
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Тегусигалпа |
| Гост: |
Сан Педро Сула |
| Разстояние: |
181.0 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Тибурсио Кариас Андино
|
| Капацитет: |
35 000 |
| Размер: |
110 x 75 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
03:15 (20:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
3.60 |
4.10 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.05 |
| 41% |
31% |
28% |
1.68 |
|
|
|
70% |
30% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.24 |
3.70 |
|
|
|
1.73 |
1.95 |
|
|
|
2.80 |
1.37 |
| 75% |
25% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
34% |
66% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-04-23 |
Ол. Тегусигалпа
|
2 - 1 |
Маратон
|
|
2026-03-01 |
Маратон
|
2 - 1 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2026-01-08 |
Ол. Тегусигалпа
|
1 - 0 |
Маратон
|
|
2026-01-04 |
Маратон
|
2 - 2 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2025-11-23 |
Ол. Тегусигалпа
|
3 - 2 |
Маратон
|
|
2025-08-31 |
Маратон
|
2 - 0 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2025-04-28 |
Маратон
|
1 - 2 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2025-02-23 |
Ол. Тегусигалпа
|
1 - 0 |
Маратон
|
|
2024-10-07 |
Маратон
|
0 - 0 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2024-08-05 |
Ол. Тегусигалпа
|
2 - 2 |
Маратон
|
|
2024-05-25 |
Маратон
|
2 - 2 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2024-05-20 |
Ол. Тегусигалпа
|
3 - 1 |
Маратон
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
8 |
5 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
67% |
42% |
Ол. Тегусигалпа последни 12 срещи
|
2026-05-01 |
Ол. Тегусигалпа
|
4 - 0 |
Платенсе
|
|
2026-04-26 |
Реал Еспаня
|
3 - 2 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2026-04-23 |
Ол. Тегусигалпа
|
2 - 1 |
Маратон
|
|
2026-04-19 |
Деп. Чолома
|
1 - 3 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2026-04-13 |
Мотагуа
|
0 - 1 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2026-04-09 |
Ол. Тегусигалпа
|
2 - 1 |
Виктория Ла Сейба
|
|
2026-04-03 |
Ол. Тегусигалпа
|
0 - 0 |
Лобос УПНФМ
|
|
2026-03-23 |
Хутикалпа
|
1 - 6 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2026-03-18 |
Ол. Тегусигалпа
|
0 - 0 |
Оланчо
|
|
2026-03-15 |
Хенесис ПН
|
0 - 2 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2026-03-13 |
Платенсе
|
1 - 2 |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2026-03-08 |
Ол. Тегусигалпа
|
1 - 1 |
Реал Еспаня
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
9 |
7 |
4 |
| 67% |
25% |
8% |
|
75% |
58% |
33% |
Маратон последни 12 срещи
|
2026-05-03 |
Маратон
|
1 - 0 |
Реал Еспаня
|
|
2026-05-01 |
Маратон
|
0 - 1 |
Деп. Чолома
|
|
2026-04-23 |
Ол. Тегусигалпа
|
2 - 1 |
Маратон
|
|
2026-04-18 |
Хенесис ПН
|
0 - 1 |
Маратон
|
|
2026-04-12 |
Маратон
|
0 - 2 |
Оланчо
|
|
2026-04-10 |
Маратон
|
1 - 0 |
Мотагуа
|
|
2026-04-05 |
Платенсе
|
3 - 1 |
Маратон
|
|
2026-04-03 |
Реал Еспаня
|
2 - 0 |
Маратон
|
|
2026-03-22 |
Маратон
|
2 - 0 |
Виктория Ла Сейба
|
|
2026-03-18 |
Хутикалпа
|
0 - 4 |
Маратон
|
|
2026-03-14 |
Маратон
|
2 - 0 |
Лобос УПНФМ
|
|
2026-03-11 |
Деп. Чолома
|
0 - 0 |
Маратон
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
7 |
3 |
2 |
| 50% |
8% |
42% |
|
58% |
25% |
17% |
Класиране Национална Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Маратон |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 2 |
Реал Еспаня |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 3 |
Ол. Тегусигалпа |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
| 1 |
Мотагуа |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 1 |
Хенесис ПН |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 3 |
Оланчо |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Хронология на изиграните мачове
| Ол. Тегусигалпа |
|
| Маратон |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Представяне в Шампионата
| |
Ол. Тегусигалпа |
Маратон |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани голове |
0 |
1 |
| Получени голове |
0 |
0 |
| Средно вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове вкарал |
0% |
100% |
| Мачове получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани голове |
0 |
0 |
| Получени голове |
0 |
0 |
| Средно вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове вкарал |
0% |
0% |
| Мачове получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (2) |
| Победа за домакина |
50% |
| Равен |
50% |
| Победа за госта |
0% |
| Изиграни мачове |
7% |
| Голове (3) |
| Средно голове на мач |
1.50 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.00 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.50 |
| Домакинът е отбелязал в |
100% |
| Гостът е отбелязал в |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
Ол. Тегусигалпа следващи 3 срещи
|
2026-05-10 |
Реал Еспаня
|
- |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2026-05-13 |
Ол. Тегусигалпа
|
- |
Реал Еспаня
|
|
2026-05-16 |
Маратон
|
- |
Ол. Тегусигалпа
|
Маратон следващи 3 срещи
|
2026-05-16 |
Маратон
|
- |
Ол. Тегусигалпа
|
|
2026-05-19 |
Реал Еспаня
|
- |
Маратон
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.68 |
3.60 |
4.10 |
| Вероятност |
41% |
31% |
28% |
|
1 @ 1.68 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.20 |
2.05 |
| Вероятност |
70% |
30% |
|
1X @ 1.20 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.24 |
3.70 |
| Вероятност |
|
75% |
25% |
|
Над 1.5 @ 1.24 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.73 |
1.95 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 2.5 @ 1.73 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.80 |
1.37 |
| Вероятност |
|
34% |
66% |
|
Под 3.5 @ 1.37 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.75 |
1.95 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Г/Г @ 1.75 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-07 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!