Джей Лига 2 - Япония
събота, 13.03.2021
05:00
05:00

Омия Ардижа

Киото Санга
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сайтама |
| Гост: | Киото |
| Разстояние: | 365.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | НАК-5 Омия |
| Капацитет: | 15 500 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 05:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.10 | 2.87 | 2 | 1.40 | 1.50 | |||
| 34% | 9% | 57% | 2.87 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 28% | 72% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-09-26 | Киото Санга | 2 - 4 | Омия Ардижа |
| 2020-09-02 | Омия Ардижа | 1 - 0 | Киото Санга |
| 2019-07-20 | Киото Санга | 3 - 2 | Омия Ардижа |
| 2019-06-08 | Омия Ардижа | 3 - 1 | Киото Санга |
| 2018-10-28 | Омия Ардижа | 1 - 2 | Киото Санга |
| 2018-06-23 | Киото Санга | 0 - 3 | Омия Ардижа |
| 2015-10-25 | Киото Санга | 2 - 2 | Омия Ардижа |
| 2015-03-21 | Омия Ардижа | 2 - 1 | Киото Санга |
| 2010-11-20 | Киото Санга | 0 - 2 | Омия Ардижа |
| 2010-05-01 | Омия Ардижа | 2 - 1 | Киото Санга |
| 2010-03-31 | Киото Санга | 1 - 1 | Омия Ардижа |
| 2009-09-26 | Киото Санга | 1 - 3 | Омия Ардижа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 9 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 75% | 42% |
Омия Ардижа последни 12 срещи
| 2021-03-06 | Омия Ардижа | 0 - 2 | Вентфорет Кофу |
| 2021-02-28 | Мито Холихок | 1 - 2 | Омия Ардижа |
| 2020-12-20 | Омия Ардижа | 3 - 1 | Алб. Ниигата |
| 2020-12-16 | Токушима Вортис | 1 - 0 | Омия Ардижа |
| 2020-12-13 | Омия Ардижа | 3 - 1 | Ренофа Ямагучи |
| 2020-12-06 | Джубило Ивата | 2 - 0 | Омия Ардижа |
| 2020-12-02 | Омия Ардижа | 3 - 3 | Ехиме ФК |
| 2020-11-29 | Ависпа Фукуока | 1 - 0 | Омия Ардижа |
| 2020-11-25 | Теспа Гунма | 1 - 2 | Омия Ардижа |
| 2020-11-21 | Омия Ардижа | 0 - 0 | Мачида Зелвия |
| 2020-11-15 | Омия Ардижа | 1 - 0 | Зв. Канадзава |
| 2020-11-11 | Монтедио Ямагата | 2 - 1 | Омия Ардижа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Киото Санга последни 12 срещи
| 2021-03-07 | Киото Санга | 0 - 0 | Мацумото Ямага |
| 2021-02-28 | Сагамихара | 0 - 2 | Киото Санга |
| 2020-12-20 | Киото Санга | 0 - 1 | Теспа Гунма |
| 2020-12-16 | Киото Санга | 1 - 1 | Зв. Канадзава |
| 2020-12-13 | Ависпа Фукуока | 2 - 0 | Киото Санга |
| 2020-12-06 | Ехиме ФК | 0 - 1 | Киото Санга |
| 2020-12-02 | Киото Санга | 2 - 1 | В-Варен Нагазаки |
| 2020-11-29 | Мацумото Ямага | 0 - 0 | Киото Санга |
| 2020-11-25 | Киото Санга | 1 - 1 | Вентфорет Кофу |
| 2020-11-21 | Киото Санга | 2 - 0 | Токушима Вортис |
| 2020-11-15 | Мито Холихок | 2 - 1 | Киото Санга |
| 2020-11-11 | Киото Санга | 1 - 2 | Токио Верди |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 3 | 0 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 25% | 0% |
Класиране Джей Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алб. Ниигата | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Рюкю | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Мачида Зелвия | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Вентфорет Кофу | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Монтедио Ямагата | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Киото Санга | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Теспа Гунма | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Токио Верди | 2 | +1 | 3 |
| 9 | Фагиано Окаяма | 2 | +1 | 3 |
| 10 | Мито Холихок | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Блаублиц Акита | 2 | 0 | 3 |
| 11 | В-Варен Нагазаки | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Зв. Канадзава | 2 | 0 | 3 |
| 14 | Омия Ардижа | 2 | -1 | 3 |
| 15 | Джеф Юнайтед | 2 | 0 | 2 |
| 16 | Мацумото Ямага | 2 | 0 | 2 |
| 17 | Ренофа Ямагучи | 2 | -1 | 1 |
| 18 | Сагамихара | 2 | -2 | 1 |
| 19 | Ехиме ФК | 2 | -3 | 1 |
| 20 | Джубило Ивата | 2 | -3 | 0 |
| 21 | Точиги СК | 2 | -3 | 0 |
| 22 | Гираванц К. | 2 | -4 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Омия Ардижа | |
| Киото Санга | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Омия Ардижа | Киото Санга |
|---|---|---|---|
| 1 | Алб. Ниигата | ||
| 2 | Рюкю | ||
| 3 | Мачида Зелвия | ||
| 4 | Вентфорет Кофу | 0 - 2 | |
| 4 | Монтедио Ямагата | ||
| 6 | Киото Санга | - | |
| 7 | Теспа Гунма | ||
| 8 | Токио Верди | ||
| 9 | Фагиано Окаяма | ||
| 10 | Мито Холихок | ||
| 11 | Блаублиц Акита | ||
| 11 | В-Варен Нагазаки | ||
| 11 | Зв. Канадзава | ||
| 14 | Омия Ардижа | - | |
| 15 | Джеф Юнайтед | ||
| 16 | Мацумото Ямага | ||
| 17 | Ренофа Ямагучи | ||
| 18 | Сагамихара | 0 - 2 | |
| 19 | Ехиме ФК | ||
| 20 | Джубило Ивата | ||
| 21 | Точиги СК | ||
| 22 | Гираванц К. |
Класиране в шампионата
| Омия Ардижа | Киото Санга | |
| Позиция | 14 | 6 |
| Точки | 3 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 5 |
| Точки | 0 | 3 |
Форма в шампионата
| Омия Ардижа | Киото Санга | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 1 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 1 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Омия Ардижа | Киото Санга | |
|
Вкарани Получени |
2
3 |
2
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
2 |
2
0 |
Обща статистика за Джей Лига 2
| Мачове (22) | |
| Победа за домакина | 27% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 45% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (45) | |
| Средно голове на мач | 2.05 |
| Домакинът е отбелязал средно | 0.82 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.23 |
| Домакинът е отбелязал в | 59% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 36% |
| Над 3.5 | 9% |
Омия Ардижа следващи 6 срещи
| 2021-03-21 | Сагамихара | - | Омия Ардижа |
| 2021-03-24 | Омия Ардижа | - | Киото Санга |
| 2021-03-27 | Омия Ардижа | - | В-Варен Нагазаки |
| 2021-04-03 | Рюкю | - | Омия Ардижа |
| 2021-04-10 | Блаублиц Акита | - | Омия Ардижа |
| 2021-04-17 | Омия Ардижа | - | Ехиме ФК |
Киото Санга следващи 6 срещи
| 2021-03-21 | Киото Санга | - | Джубило Ивата |
| 2021-03-24 | Омия Ардижа | - | Киото Санга |
| 2021-03-28 | Блаублиц Акита | - | Киото Санга |
| 2021-04-04 | Киото Санга | - | Джеф Юнайтед |
| 2021-04-11 | Мачида Зелвия | - | Киото Санга |
| 2021-04-17 | Киото Санга | - | Гираванц К. |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.55 | 3.10 | 2.87 |
| Вероятност | 34% | 9% | 57% |
| 2 @ 2.87 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.50 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.65 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-13 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!
