Джей Лига 2 - Япония
неделя, 09.10.2022
06:00
06:00

Омия Ардижа

Ренофа Ямагучи
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сайтама |
| Гост: | Ямагучи |
| Разстояние: | 768.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | НАК-5 Омия |
| Капацитет: | 15 500 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 06:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.30 | X2 | 1.33 | 1.57 | |||
| 30% | 28% | 42% | 1.57 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 67% | 33% | 43% | 57% | 25% | 75% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-04-03 | Ренофа Ямагучи | 1 - 0 | Омия Ардижа |
| 2021-11-07 | Омия Ардижа | 1 - 2 | Ренофа Ямагучи |
| 2021-06-27 | Ренофа Ямагучи | 0 - 1 | Омия Ардижа |
| 2020-12-13 | Омия Ардижа | 3 - 1 | Ренофа Ямагучи |
| 2020-08-16 | Ренофа Ямагучи | 1 - 0 | Омия Ардижа |
| 2019-07-27 | Омия Ардижа | 1 - 0 | Ренофа Ямагучи |
| 2019-05-11 | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | Омия Ардижа |
| 2018-08-26 | Омия Ардижа | 4 - 4 | Ренофа Ямагучи |
| 2018-04-07 | Ренофа Ямагучи | 2 - 1 | Омия Ардижа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 4 | 5 | 5 | 3 | |
| 33% | 22% | 44% | 56% | 56% | 33% |
Омия Ардижа последни 12 срещи
| 2022-10-05 | Омия Ардижа | 1 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2022-10-01 | Теспа Гунма | 1 - 0 | Омия Ардижа |
| 2022-09-25 | Алб. Ниигата | 1 - 0 | Омия Ардижа |
| 2022-09-18 | Омия Ардижа | 3 - 1 | Точиги СК |
| 2022-09-14 | Омия Ардижа | 2 - 2 | Оита Тринита |
| 2022-09-10 | Вентфорет Кофу | 0 - 3 | Омия Ардижа |
| 2022-09-04 | Роасо Кумамото | 1 - 0 | Омия Ардижа |
| 2022-08-20 | Омия Ардижа | 0 - 2 | Мачида Зелвия |
| 2022-08-13 | Вегалта Сендай | 2 - 3 | Омия Ардижа |
| 2022-08-06 | Омия Ардижа | 3 - 2 | Йокохама ФК |
| 2022-07-30 | Мито Холихок | 1 - 0 | Омия Ардижа |
| 2022-07-23 | Омия Ардижа | 0 - 0 | Блаублиц Акита |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 33% |
Ренофа Ямагучи последни 12 срещи
| 2022-10-02 | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | Грула Мориока |
| 2022-09-24 | Теспа Гунма | 1 - 6 | Ренофа Ямагучи |
| 2022-09-18 | Рюкю | 0 - 1 | Ренофа Ямагучи |
| 2022-09-14 | Ренофа Ямагучи | 1 - 1 | Зв. Канадзава |
| 2022-09-10 | Мачида Зелвия | 0 - 1 | Ренофа Ямагучи |
| 2022-09-03 | Ренофа Ямагучи | 3 - 3 | Йокохама ФК |
| 2022-08-27 | Токушима Вортис | 2 - 1 | Ренофа Ямагучи |
| 2022-08-20 | Ренофа Ямагучи | 1 - 0 | Мито Холихок |
| 2022-08-13 | Фагиано Окаяма | 3 - 2 | Ренофа Ямагучи |
| 2022-08-06 | Ренофа Ямагучи | 0 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2022-07-30 | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | Вегалта Сендай |
| 2022-07-23 | Точиги СК | 2 - 1 | Ренофа Ямагучи |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 58% | 42% |
Класиране Джей Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алб. Ниигата | 40 | +38 | 81 |
| 2 | Йокохама ФК | 39 | +18 | 77 |
| 3 | Фагиано Окаяма | 39 | +21 | 69 |
| 4 | Роасо Кумамото | 40 | +12 | 67 |
| 5 | Оита Тринита | 39 | +13 | 63 |
| 6 | Токушима Вортис | 40 | +14 | 59 |
| 7 | Вегалта Сендай | 40 | +7 | 59 |
| 8 | Монтедио Ямагата | 39 | +16 | 57 |
| 9 | Токио Верди | 40 | +4 | 55 |
| 10 | Джеф Юнайтед | 40 | -1 | 55 |
| 11 | В-Варен Нагазаки | 40 | -3 | 55 |
| 12 | Блаублиц Акита | 40 | -8 | 52 |
| 13 | Мачида Зелвия | 39 | +4 | 51 |
| 14 | Зв. Канадзава | 39 | -13 | 48 |
| 15 | Ренофа Ямагучи | 39 | -1 | 47 |
| 16 | Мито Холихок | 39 | -1 | 47 |
| 17 | Точиги СК | 39 | -8 | 45 |
| 18 | Вентфорет Кофу | 39 | -9 | 42 |
| 19 | Омия Ардижа | 39 | -15 | 39 |
| 20 | Теспа Гунма | 40 | -24 | 39 |
| 21 | Грула Мориока | 40 | -39 | 34 |
| 22 | Рюкю | 39 | -25 | 31 |
Хронология на изиграните мачове
| Омия Ардижа | |
| Ренофа Ямагучи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Омия Ардижа | Ренофа Ямагучи |
|---|---|---|---|
| 1 | Алб. Ниигата | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Йокохама ФК | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Фагиано Окаяма | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Роасо Кумамото | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Оита Тринита | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Токушима Вортис | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 7 | Вегалта Сендай | 2 - 4 | 2 - 1 |
| 8 | Монтедио Ямагата | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Токио Верди | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 10 | Джеф Юнайтед | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 11 | В-Варен Нагазаки | ||
| 12 | Блаублиц Акита | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Мачида Зелвия | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 14 | Зв. Канадзава | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Ренофа Ямагучи | - | |
| 16 | Мито Холихок | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 17 | Точиги СК | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Вентфорет Кофу | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 19 | Омия Ардижа | - | |
| 20 | Теспа Гунма | 3 - 2 | 1 - 6 |
| 21 | Грула Мориока | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 22 | Рюкю | 1 - 0 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Омия Ардижа | Ренофа Ямагучи | |
| Позиция | 19 | 15 |
| Точки | 39 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 22 |
| Точки | 21 | 16 |
Форма в шампионата
| Омия Ардижа | Ренофа Ямагучи | |
|
Победи Равни Загуби |
9
12 18 |
12
11 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
6 8 |
4
4 11 |
Голове в шампионата
| Омия Ардижа | Ренофа Ямагучи | |
|
Вкарани Получени |
42
57 |
48
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
24
31 |
19
25 |
Обща статистика за Джей Лига 2
| Мачове (434) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1053) | |
| Средно голове на мач | 2.43 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.16 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 23% |
Омия Ардижа следващи 6 срещи
| 2022-10-16 | Токушима Вортис | - | Омия Ардижа |
| 2022-10-23 | Омия Ардижа | - | В-Варен Нагазаки |
| 2023-02-18 | Ренофа Ямагучи | - | Омия Ардижа |
| 2023-02-25 | Омия Ардижа | - | Зв. Канадзава |
| 2023-03-05 | Роасо Кумамото | - | Омия Ардижа |
| 2023-03-11 | Омия Ардижа | - | Джубило Ивата |
Ренофа Ямагучи следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | В-Варен Нагазаки | - | Ренофа Ямагучи |
| 2022-10-23 | Ренофа Ямагучи | - | Джеф Юнайтед |
| 2023-02-18 | Ренофа Ямагучи | - | Омия Ардижа |
| 2023-02-26 | Ренофа Ямагучи | - | Джубило Ивата |
| 2023-03-05 | Иваки | - | Ренофа Ямагучи |
| 2023-03-11 | Ренофа Ямагучи | - | Роасо Кумамото |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.20 | 3.30 |
| Вероятност | 30% | 28% | 42% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.57 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.80 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-09 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!
